• GoHome Professional
do 200 m2 novogradnja parking do 100000 eura što s - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 200 m2 novogradnja parking do 100000 eura što s - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 novogradnja parking do 100000 eura što skuplji

  • Za upit "do 200 m2 novogradnja parking do 100000 eura što skuplji" pronađeno 2 110 nekretnina - prosečna cena 1.847 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 90.000 € na 92.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 90.000 €
17.04.2026 - 92.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 1.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Krakteristike stambenog prostora: Smart zgrada - roletne, bojler, klima....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 92.500 €, 43,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izvanredan, potpuno nov i luksuzan apartman u vili "Montagna", dvosobne strukture, na najlepšoj poziciji Zlatibora. U neposrednoj blizini hotela "Mona" i na 200m do jezera i centra Zlatibora. Izuzetna pozicija, nadohvat svih komercijalno-uslužnih sadržaja, restorana, kafeterija, brze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 92.400 €, 33,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 33m2 . 33m2, 1.0, 1/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 92.180 €, 41,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Adicama u Novom Sadu, u mirnom delu grada koji je sve traženiji za stanovanje. Ovaj stambeni projekat predstavlja odličnu priliku za kupovinu kvalitetnog stana po povoljnoj ceni, kako za život tako i kao investiciju u okviru ponude prodaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 92.180 €, 40,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 92.160 €, 50,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi dvosoban stan u novogradnji u mirnom delu Donje Vrežine, pogodni za stanovanje i izdavanje. Stan je ukupne površine 49,82 m² i nalazi se u prizemlju objekta (Po+P+4) Cena: 1.850 €/m² 1.900 €/m² (kreditni kupci) Parking mesto: 5.000 € Struktura stana: Dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 89.700 € na 92.150 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 92.150 €, 49,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 89.150 €
10.04.2026 - 89.700 €
24.04.2026 - 92.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 49.8 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je jugoistočno. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 92.000 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127357, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. U ponudi je stan na odlicnoj lokaciji u Bizertskoj ulici, svega 200 m od Zrenjaninskog puta. Kvalitetna, savremena gradnja i obezbedjeno parking mesto. Lokacija je dobro povezana sa svim delovima grada, u blizini su....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 92.000 €, 35,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo Nov stan P=35m2 u centru Sokobanje. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa, natkriveno parking mesto. Stan se prodaje sa nameštajem (sve je novo i urađeno sa stilom) Pogledajte slike.. Za više informacije....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 92.000 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127357, II/II, klima, terasa, novogradnja, parking. U ponudi je stan na odličnoj lokaciji u Bizertskoj ulici, svega 200 m od Zrenjaninskog puta. Kvalitetna, savremena gradnja i obezbeđeno parking mesto. Lokacija je dobro povezana sa svim delovima grada, u blizini su....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 92.000 €, 53,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo lux stan u vikend naselju, Novi Banovci. Stan je po strukturi trosoban i površine je 53,29m2 + 20m2 terase. Nalazi se na u prizemlju stambene zgrade od tri sprata u novogradnji. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, master....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 92.000 €, 72,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnji na lokaciji Stari Banovci. Stan je u novogradnji, površine 72m2 i nalazi se u prizemlju stambene zgrade od 5 spratova. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog hodnika, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 92.000 €, 50,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117155, II/II, nov, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, deljiv, stambena zgrada. Prodaje se stan u novoj zgradi u Krnjaci.Pre nedelje uvedena sruja,i voda.Na odlicnoj lokaciji.U Partizanskoj.Sve je blizu.Ima gradjevinsku dozvolu.Samo kes kupci.Srecna kupovina.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 89.408 € na 91.963 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 91.963 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 89.408 €
06.05.2026 - 91.963 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 51.09m2, nalazi se na trećem spratu (po projektu) u odličnoj novogradnji. Po strukturi je jednoiposoban....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 89.408 € na 91.962 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 91.962 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 89.408 €
26.04.2026 - 91.962 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko stajalište. Stan je projektovane površine 51.09m2, nalazi se na prvom spratu (po projektu dostupan još na drugom i trećem spratu.) u odličnoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 91.840 €, 55,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 55,66 m2. Nalazi se na prizemlju u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 91.800 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108805, NPR/III, uknjižen, novogradnja, parking. EXTRA PONUDA, Uknjižen stan, 2.0 NPR, odlična lokacija. Uknjižen 1/1. Ne može putem stambenog kredita Nova zgrada na najlepšoj poziciji na Ledinama, na samom početku opštine Surčin. Stanovi u mirnom delu naselja, sa predivnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 91.780 €, 51,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalna izgradnja na Adicama, u ponudi su stanovi raznih struktura. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor koji ima niz završenih projekata iza sebe. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Lokacija na kojoj se zgrada nalazi odlična je za miran porodičan život, kao i investicija.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 91.740 €, 66,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100325, III/V, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, u izgradnji, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju stanovi razlicitih struktura. Prva zgrada od 3 koje su u planu bice zavrsena krajem 2024 godine. Sama lokacija je na 200m od centra ,odlicna povezanost kao....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 91.670 €, 53,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan u Temerinu, u ulici Novosadskoj, površine 53m². Ovaj stan predstavlja odličnu priliku za kupovinu kada je u pitanju prodaja stanova Temerin, ali i kao investicija za izdavanje stanova Novi Sad i okolina. Stan se nalazi na drugom spratu u novogradnji i uknjižen....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 91.670 €, 40,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Zlatibor – u samom centru Zlatibora, u neposrednoj blizini jezera, izdvajamo prelep jednoiposoban stan površine 40m2 u novogradnji. Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade i predstavlja odličan izbor za odmor, tako i kao investicija za izdavanje stanova na Zlatiboru.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 91.500 €, 37,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlican jednoiposoban stan na TELEPU.Nov neuseljavan stan koji se sastoji iz dnevnog boravka sa odvojenom kuhinjom,spavacom sobom,kupatilom i terasom. Mogucnost kupovine parking mesta.Za vise informacija pozovite!!Kontakt:Ag.sifra:1009256(Biro za nekretnine d.o.o., Novi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 91.400 €, 51,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2022.,

www.indomio.rs

Vrhunska nekretnina na mirnoj lokaciji. Konforan dvosoban stan. Zgrada je od crvene fasadne cigle, odlično održavana. U neposrednoj blizini nalaze se dve osnovne škole, vrtići, veliki tržni centri, okružena parking mestima, zelenilom i svim sadržajima potrebnim za život. Stan je potpuno....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 91.300 €, 62,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2025.,

www.heroldo.com

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu „BUKET“ izgrađeno je 7 objekata sa 158 stanova, u fazama. Svaki objekat ima prizemlje, I i II sprat, kao i povučeni sprat. Svi objekti su....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 91.300 €, 63,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 91.000 €, 45,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Apartman u novogradnji u blizini jezera, nedaleko od gondole. Termo fasada, alu paneli u drvo dekoru, osvetljenje staklo, alu ograde, stolarija alu-pvc, ugradne sanitarije minoti kabine, tarket parket, keramika 1.klase.Aluminijumske roletne na elektronski pogon.Zgrada ima lift. Savremena....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 90.990 €, 67,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA – POVRAĆAJ PDV-a! Tražite savršeno mesto za život ili sigurnu investiciju? Predstavljamo vam modernu zgradu u izgradnji, na izuzetnoj lokaciji – blizu centra, a ipak uvučena od buke i gužve, idealna za mir, komfor i kvalitetan život. Strukturu stana čine: -Predsoblje....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 88.300 € na 90.949 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 90.949 €, 35,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 88.300 €
01.05.2026 - 90.949 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28m2 do 109m2, u okviru moderne stambene zgrade koja se nalazi na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada. Ovi jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi predstavljaju idealan izbor za porodični život,....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 88.300 € na 90.949 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KAMENICA, 90.949 €, 36,00 m2 cca 2530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 88.300 €
29.04.2026 - 90.949 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 90.867 €, 43,26 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

🏡 Prodaja poslovnog apartmana – Borča, Ovčanski put, 43,26m2, PR/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola-VODI SE KAO POSLOVNI APARTMAN. U ponudi moderan poslovni apartman u kvalitetnoj novogradnji, smešten u planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa.....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 90.867 €, 43,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja poslovnog apartmana – Borča, Ovčanski put, 43,26m2, PR/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola-VODI SE KAO POSLOVNI APARTMAN. U ponudi moderan poslovni apartman u kvalitetnoj novogradnji, smešten u planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 90.800 €, 44,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja na Adicama! Nov kompleks zgrada zatvorenog tipa sa parking mestima, garažama, parkom i mesta za igru i šetnju. Veoma visok kvalitet gradnje! Izgradnja sa rokom kraj 2025 god. U ponudi stanovi svih struktura, kao i garaže i garažna mesta! Cene sa PDV-om! Pozovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.780 €, 39,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru nepokretnosti (prednost). • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-412 (od ukupno 413)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>