• GoHome Professional
do 200 m2 namešten klima do 550 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 namešten klima do 550 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 namešten klima do 550 eura/m2

  • Za upit "do 200 m2 namešten klima do 550 eura/m2" pronađeno 254 nekretnina - prosečna cena 541 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 522 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 577 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 55000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo Dvoiposoban namešten stan na Bulevaru oslobođenja,pogled na Promenadu i Stadion,blizina Centra,Merkatora,Univerziteta . . . kuhinja sa dnevnim boravkom,dve spavaće sobe,kupatilo,ustakljena terasa . . . kućni ljubimci nisu dozvoljeni.Mesečna zakupnina 550 eura,depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobar trosoban stan na 20m od Bulevara kralja Aleksandra, malo iznad Cvetkove pijace. Dve terase. Infostan oko 1000,00 dinara, namešten. Uredna zgrada sa liftom, ispred zgrade parking za stanare van zone. Depozit u visini jedne zakupnine, useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 26.400 €, 48,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Žitni trg. Kompletno namešten, veoma svetao i komforan jednoiposoban stan nadomak pešačke zone i Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa kadom i terasa. Orijentisan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 namešten klima do 550 eura/m2'
27.500 €
31.900 €
27.500 €
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ulici Miše Dimitrijevića izdajemo namešten dvoiposoban stan.Stan se nalazi na I spratu.Dnevni boravak,dve spavaće sobe,odvojena kuhinja,dva kupatila,terasa.U stanu je nova klima i bela tehnika. Useljivo od 01.augusta. Najtraženija lokacija. Nataša 060/424 97 72 Potreban depozit,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 51.700 €, 94,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za izdavanje veoma prostran i svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan, koji se nalazi na popularnoj lokaciji (ul. Đorđa Rajkovića/Gundulićeva - Podbara), nedaleko od centra, Riblje pijace i pešačke zone. Idealno za IT i druge kancelarijske/tihe delatnosti. - Velika open-space....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan u centru Beograda. Ne izdaje se stranim državljanima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Stan je odmah useljiv. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Jednoiposoban stan sa garažnim mestom – Bulevar Evrope 📍 Lokacija: Bulevar Evrope 📏 Površina stana: 40 m² 🚗 Garažno mesto: 15 m² uključeno u cenu 🏢 Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) 🏗️ Nova, kvalitetno građena zgrada (termoizolacija, fasadna cigla, alu-drvo prozori) ✨ Karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 35.750 €, 65,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od KEJ-a, DUNAVSKOG PARKA, SPENS-a, FAKULTETA..OŠ, VRTIĆ, SREDNJA ŠKOLA na samo 1min. Svetao trosoban stan sa velikom terasom, dvostrano orijentisan. Sastoji se od pretsoblja iz kojeg se ide u sve prostorije. Odvojena kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🔑 Izdaje se jednoiposoban stan – Grbavica, kompletno namešten! 🏙️ U ponudi imamo odličan jednoiposoban stan površine 45m² , koji se nalazi na 5. spratu kvalitetno građene zgrade u traženom delu Grbavice . Stan je kompletno namešten i opremljen svim potrebnim uređajima za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122086, III/, klima, terasa, parking. Izdaje se jednoiposoban stan u jednom od najlepših i najmirnijih delova grada (Adamovićevo naselje). Idealan za one koji žele kvalitetan životni prostor i potpunu udobnost. Stan je potpuno opremljen, moderno uređen i spreman za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u NOVOJ zgradi u CENTRU GRADA kod PEŠAČKE ZONE, na samo 1min.od GIMNAZIJE, PODBARE, KEJ-a.. Nalazi se u mirnoj ulici u blizini restorani, kafići, park,pijaca. Uredan i moderno opremljen dvosoban stan bez terase, dvorišno orijentisan. Stan je opremljen NOVIM nameštajem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*****Izdajem dvosoban smeštaj kompletno namešten kapaciteta do 6 ljudi i pogodan je za terenske radnike.**** ---Ima klimu, wi fi, kablovsku televiziju.--- ***Restoran sa kuvanom hranom, prodavnice,pekara, mesara- sve je na 150 do 200 metar od smeštaja.*** ***Obezbeđena posteljina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 20.350 €, 37,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se jednoiposoban stan – Novo naselje (Park Novi) | Kompletno namešten | Garažno mesto | 37m² 📍 Na atraktivnoj lokaciji u okviru modernog stambenog kompleksa Park Novi na Novom naselju, u ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 37m². Stan se nalazi na 6.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 26.950 €, 49,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Sremska Kamenica, neposredna blizina instituta - 49m2, dvosoban, namešten stan - Dnevna soba, kuhinja, hodnik, spavaća soba, terasa - Parking u dvorištu zgrade za stanare - Grejanje se plaća po utrošku Obavezan depozit u iznosu jedne mesečne kirije, agencijska provizija 50%. Za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 37.950 €, 69,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*No for foreigners.* Izdaje se dvosoban namešten stan u blizini FON-a. Stan se nalazi u potkrovlju. Ne izdaje se stranim državljanima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je na gas i podno. Useljivo. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na idealnoj lokaciji porodičan stan, lux, kompletno namešten. Mirno okruženje, blizina svih sadražaja neophodnih za svakodnevne aktivnosti. Sastoji se od dnevog boravka, kuhinje sa tpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Parking je obezbeđen. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Doža Đerđa. Kompletno namešten, renoviran dvosoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, TC Promenada, Spensa, Merkatora, niza trgovinsko-ugostiteljskih objekata Ovaj svetao i komforan stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Rotkvarija, ulica Kisačka. Kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada, glavne autobuske stanice i osnovne škole. Ovaj lep i svetao stambeni prostor modernog dizajna čine dnevni boravak sa savremeno opremljenom kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzno opremljen stan-Grbavica, Lasla Gala ✨ Karakteristike stana: 🛋️ 40m2, jednoiposoban, potpuno namešten i opremljen za udoban boravak 🅿️ Obeleženo parking mesto u dvorištu zgrade 🏞️ Mirna orijentacija, idealna za opuštanje 🏢 Nalazi se na drugom spratu Pet friendly....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 25.850 €, 47,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Komplet namešten dvosoban stan na Petrovaradinu. Odličnog raspored, idealno za bračne parove, studente. Nekretnina se nalazi u novoizgrađenoj zgradi. Izuzetno niski troškovi, parking mesto u ceni, samo su neke od prednosti ovog fantastičnog stana. Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan novije gradnje u naselju Vojvode Vlahovića. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Visinski je pozicioniran na nivou prvog sprata. Po strukturi je dvoiposoban. Izdaje se kompletno namešten. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 29.700 €, 54,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten dupleks stan 54m2 u strogom centru grada. Navedena cena 550e je sa svim uračunatim troškovima komunalija i kablovske i dobar internet. Stan je na 1 spratu zgrade - donja etaža: veliki dnevni boravak, kuhinja , trpezarija, kupatilo, na spratu je jedna veća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 24.200 €, 44,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban stan 44m² – Bulevar Evrope, Novi Sad Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan površine 44m², smešten na drugom spratu novije zgrade renomiranog investitora, sa liftom i dvorišnom orijentacijom koja pruža mir i privatnost. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA — NOV, KOMPLETNO NAMEŠTEN STAN ZA IZDAVANJE Lokacija: Jug Bogdana | Površina: 43 m² | Sprat: 2. | Privatno parking mesto U mirnoj ulici jedne od najtraženijih gradskih četvrti, na samo 15 minuta hoda od samog centra Novog Sada, nalazi se ovaj pažljivo uređen stan u novoj zgradi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LEPO NAMESTEN STAN U NOVOJ ZGRADI. KUCNI LJUBIMCI NISU DOZVOLJENI. DEPOZIT U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux namešten stan, potpuno opremljen sa parking mestom u dvorištu zgrade. Stan je mirno orijentisan, na drugom spratu. Dostupan je od 01.08. Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 40.700 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111160. Izdaje se komforan, kompletno namešten dvoiposoban stan na 6. spratu zgrade sa liftom, na Limanu 3. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci. Stan je uslejiv....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.200 €, 44,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Valentina Vodnika. Nov, neuseljavan, kompletno, apartmanski namešten dvosoban stan nadomak strogog centra grada, Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja opremljena posuđem i escajgom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 25.300 €, 46,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se jednoiposoban stan – Spens, 46m² | 4. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 46m², smešten na 4. spratu stambene zgrade u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – kod Spensa. Lokacija nudi savršenu povezanost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 33.000 €, 60,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Gagarinova. Kompletno namešten, renoviran, svetao dvoiposoban stan u blizini glavne autobuske stanice, nekoliko obrazovnih ustanova i Bulevara oslobođenja. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 31.900 €, 58,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 ADAMOVIĆEVO NASELJE, UL. TEODORA PAVLOVIĆA 🏢 📍 Lokacija: Mirna i poželjna zona, neposredna blizina Medicinske škole, Doma zdravlja, bolnice i parka – idealna za porodičan život ili zaposlene 👨‍👩‍👧‍👦🌳 🔑 Opis nekretnine: 🛋️ Trosoban, kompletno namešten stan 📐 Površina:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 30.250 €, 55,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesten dvoiposoban stan sa PARKING MESTOM na Grbavici blizu Promenade.Stan je veoma svetao,cist i uredan.Cena 550e+depozit+agencijska provizija. Tel:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan 53m2. Ima veliku terasu. Stan je orijentisan na glavnu ulicu, Bulevar kralja Aleksandra. Autobuska i tramvajska stanica nalaze se odmah po izlasku iz zgrade. Ne izdaje se stranim državljanima.Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Blizina centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116518, III/, klima, lift, terasa, parking. Izdaje se luksuzno namešten jednoiposoban stan u Kisačkoj ulici, 5 minuta od centra grada. Odmah je useljiv, nije pet friendly. Postoji mogućnost parkiranja u dvorištu zgrade kao i mogućnost iznajmljivanja privatnog parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka. Nov, neuseljavan, delimično namešten jednoiposoban stan sa kompletno opremljenom kuhinjom, klima uređajem, veš-mašinom i plakarom u spavaćoj sobi. Neposredna blizina centra grada. III sprat u novoizgrađenom stambenom objektu sa liftom. Obezbeđeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 15.400 €, 28,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan mali stan, na fantastičnoj lokaciji, nudi savršen raspored koji uključuje ulazni hodnik sa prostorom za jakne i obuću, veoma komforno kupatilo sa tuš kabinom i veš mašinom, odvojenu kuhinju, dnevnu sobu pristojne veličine sa trpezarijskim delom i manju spavaču....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVI SAD, NOVO NASELJE, JUGOVIĆEVO, TROSOBAN, 62M2. Oglašavamo izdavanje odličnog trosobnog stana u novoj zgradi. Stan je perfektno namešten, komotan, sve je novo i odlično održavano, parkinga ima dosta oko zgrade, računi su mali. Pozovite za više informacija. Agencijska oznaka 9100556(....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Tolstojeva. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan na lepoj i atraktivnoj lokaciji. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trepazarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. V sprat u novoj stambenoj zgradi sa liftom. Plaćanje grejanja samo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Predstavljamo kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Limanske pijace, TC Promenada, Spensa, centra grada, više poslovnih banaka i trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 51.150 €, 93,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan za poslovne delatnosti u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Prvi sprat u zgradi sa liftom. Opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.200 €, 44,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Valentina Vodnika. Odličan, nov, namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada, Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, jedna spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 254)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>