• GoHome Professional
do 200 m2 namešten do 57000 eura podrum što skuplj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 namešten do 57000 eura podrum što skuplj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 namešten do 57000 eura podrum što skuplji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 200 m2 namešten do 57000 eura podrum što skuplji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 54000 eura (malo jeftiniji)
    • 59000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NOVI SAD, Z.Stanica, 60.840 €, 78,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana kuća pogodna za poslovni prostor. Poseduje 3 kancelarije i čekaonicu. Površina parcele iznosi 200 m2. Može da se izdaje i kao stambena jedinica. Kuća poseduje 3 parking mesta, prostrano dvorište i podrum. Cena je 10 e po m2. Može da se ubaci još kancelariskog nameštaja.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

STAN KOJI SE NE PROPUŠTA – CENTAR JAGODINE! Prodaje se kompletno renoviran i potpuno namešten stan u samom srcu Jagodine – na TOP lokaciji, između bolnice i pijace, na par koraka od svih najvažnijih sadržaja! Cena: 59.000 € – bez dodatnih ulaganja! ➡️ Useli se odmah – sve što vidiš....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Crvenka, 58.710 €, 56,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan dvosobanstan u centru Crvenke. Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom,ostavom,kupatilom, zastakljenom terasom i hodnikom. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije, terasa nije ušla u kvadraturu. Stan je dobro održavan, sa potpuno renoviranim kupatilom,....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 58.000 €, 59,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s533 Na prodaju je praktičan i potpuno namešten stan površine 59 m², koji se nalazi u zgradi na odličnoj lokaciji – Dedinje, Mladenovac. Ima upotrebnu dozvolu - uredna dokumentacija. Stan je dvostrano orijentisan, funkcionalnog rasporeda, svetao tokom celog dana i poseduje....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 56.000 €, 40,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: s296 Prodaje se lepo sređen i funkcionalan stan površine 40 m², smešten u mirnom i odlično povezanom delu grada, nadomak svih važnih sadržaja – prevoza, prodavnica, pijace, škole, vrtića, sportskog centra Stan ima izuzetno praktičan raspored i prijatan ambijent. Sastoji....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 55.000 €, 57,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se funkcionalan stan u samom centru Ćuprije, površine 57 m², uz pripadajući podrum. Prostor je odlično organizovan i sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika, ostave i kupatila, pružajući udoban i praktičan raspored za svakodnevni život. Stan se prodaje kompletno....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 55.000 €, 33,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan na Srebrnom jezeru, 33.05 m2. Pločice se nalaze u celom stanu, klima, zasebna terasa, PVC prozori, stan se prodaje namešten i odmah je useljiv. Po strukturi stan je dvosoban i sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i ulazno predsoblje. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 54.590 €, 26,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam veoma komfornu garsonjeru na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Nekretnina sa izuzetno malim troškovima, pogodna za izdavanje kao i sam život. Stan se prodaje kompletno namešten a može biti i prazan ukoliko tako želi kupac. Za više info kontaktirajte naš stručni....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 52.000 €, 36,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stan u centru Zlatibora; - Uknjižen 1/1; - Knjižne površine 30m2, plus 6m2 zastakljene terase; - II sprat, bez lifta; - TA grejanje, norverški radijator; - Sastoji se iz hodnika, sobe, kuhinje, kupatila, i zastakljene terase; - Poseduje veliki pripadajući podrum; - Slobodan....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 50.000 €, 55,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju moderno uređen stan površine 55 m² u Resavici, smešten u prizemlju stambene zgrade. Stan je funkcionalno i savremeno koncipiran, a sastoji se od: dnevnog boravka kuhinje sa trpezarijom jedne komforne spavaće sobe kupatila Enterijer je urađen u modernom stilu, sa pažljivo....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 namešten do 57000 eura podrum što skuplji (32)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>