• GoHome Professional
do 200 m2 namešten do 55000 eura uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 namešten do 55000 eura uknjižen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 namešten do 55000 eura uknjižen

  • Za upit "do 200 m2 namešten do 55000 eura uknjižen" pronađeno 50 nekretnina - prosečna cena 1.772 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 52000 eura (malo jeftiniji)
    • 57000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 53.000 €, 26,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namesten 1.0 stan-apartman studio na odličnoj lokaciji na Zlatiboru. U blizini centra, ali izolovan od gužve i buke i okružen borovima. Na samo 500m od jezera, pijace i trga, Dino i Avantura parka, Gold gondole i mnogih drugih atraktivnih lokacija....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.000 €, 37,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2024.,

www.indomio.rs

Lociran u naselju "Đurkovac", tzv. "Zlatiborsko Dedinje". U neposrednoj blizini strogog centra Zlatibora, na uglu ulica Erske i Jovanke Jevtanović. Stan ima 37m2 i nalazi se u suterenu ali sa dosta svetlosti i ima 3 prozora. Namešten i spreman za stanovanje sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan 30m2-na veoma atraktivnoj lokaciji na samo nekoliko minuta od centra grada Stan je idealan za izdavanje ..a i za sam život.. prodaje se kompletno namešten.. nalazi sde u suterenu novije zgrade.. uknjižen je kao stan 1/1 odličan !!! vredi pogledati!!....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 namešten do 55000 eura uknjižen'
51.500 €
51.500 €
53.050 €
  Stan, NOVI SAD, Adice, 55.000 €, 32,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053781 ADICE, JEDNOIPOSOBAN STAN, 32M2 <span style="font-family: " arial",sans-serif;font-weight:normal;mso-bidi-font-weight:bold"="">Na prodaju 1.5 stan na Adicama – odmah useljiv, namešten, sa parking mestom U ponudi je funkcionalan jednoiposoban stan koji se nalazi u prizemlju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 54.600 €, 19,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam odličnu garosnjeru u samom centru, 50 metara od katedrale. Stan je uknjižen na 19m2, u prirodi ima 23m2. Prodaje se kompletno namešten sa tehnikom. Idealna nekretnina za izdavanje. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 53.560 €, 21,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manji apartman na prvom spratu poznatog resorta Kraljevi Čardaci na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 20,57 m2, odlično je orijentisan i osvetljen, udoban i moderno opremljen. Prodaje se kompletno namešten. Pogodan je za izdavanje tokom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 53.500 €, 28,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan na Zlatiboru, udaljen oko 800 metara od jezera i centra Zlatibora. Nalazi se na prvom spratu, površina je 28 m2. Stan je opremljen i namešten, odmah je useljiv i dostupan, lako se izdaje. Od prostorija, stan ima spavaću sobu, uz kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 52.000 €, 36,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- U ponudi stan u centru Zlatibora; - Uknjižen 1/1; - Knjižne površine 30m2, plus 6m2 zastakljene terase; - II sprat, bez lifta; - TA grejanje, norverški radijator; - Sastoji se iz hodnika, sobe, kuhinje, kupatila, i zastakljene terase; - Poseduje veliki pripadajući podrum; - Slobodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 50.990 €, 29,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam fenomenalan jednosoban stan na atraktivnoj i veoma mirnoj lokaciji u gradu - Železnička stanica. Komforan i svetao dnevni boravak. Kuhinja je fizički izdvojena sa prirodnom ventilacijom što je velika prednost i kupatilo. Prodaje se komplet namešten. Uknjižen 1/1.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 50.930 €, 22,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

552060-Predstavljamo vam odličnu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Temerinskog puta na Klisi. Ovaj stan se prodaje kompletno namešten i nema apsolutno nikakvih ulaganja! Bela tehnika je i dalje pod garancijom. Perfektna prilika za investiciju! Stan je uknjižen na vlasnika i....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 55.800 €, 31,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ugostiteljska, pr/II, stan u novijoj, maloj zgradi, kompletno namešten, bez ikakvih ulaganja, sa lepim pogledom, odlična lokacija, parking mesto, uknjižen. Agencijska provizija 2% Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 55.900 €, 35,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan idealan za izdavanje. Prodaje se kompletno sređen i namešten. Uknjižen 1/1 tako da se može kupiti putem stambenog kredita. Za više informacija pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.000 €, 29,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

RETKO U PONUDI Prodaje se kompletno namešten apartman u samom centru Sokobanje, površine 29m2 (32m2 sa terasom). Nekretnina je funkcionalno organizovana, idealna kako za lično uživanje tako i kao odlična investicija. Apartman je već razrađen za izdavanje i aktivno se oglašava preko....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 56.000 €, 29,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude odličan, nov, neuseljavan, kompletno namešten stan na Kopaoniku. Prostorije: -hodnik, -spavaća soba, -dnevni boravak sa kuhinjom, -kupatilo. Odličan pogled, uknjižen stan, u zgradi recepcija. Za svaku preporuku! Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 56.000 €, 17,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan nadomak okretnice u Ustaničkoj ulici, Zvezdara. Stan je površine 17m2 sa maksimalno upotrebom svakog kvadrata. Nalazi se na desetom spratu stambene zgrade od petnaest spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana sa dva lifta. Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 48.500 €, 23,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PETROVARADIN, 23m2, GARSONJERA Prodajemo stan uknjižen kao garaža u novoizgradjenoj zgradi u Petrovaradinu. Stan se nalazi u dvorištu zgrade i funkcioniše normalno kao stan, a u papirima se vodi kao garaža pa su komunalije i troškovi znatno niži. Idealna povoljna investicija za dalje....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 48.500 €, 25,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Studio apartman se nalazi unutar kompleksa Zlatiborski konaci. Stolarija: Al-drvo. Studio je kategorisan. Opremljen i namesten za 2 odrasle osobe i 2 dece. Sprat: I sprat (pogled I sprat), a ulaz iz prizemlja. Studio apartman ima svoje stalne goste koji se uvek rado vracaju. Gostima....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 48.000 €, 45,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Tražite stan bez ulaganja, na top lokaciji? Upravo ste ga pronašli! Na prodaju jednosoban, funkcionalan stan u centru Jagodine, smešten u prizemlju novije zgrade – idealan kako za život, tako i kao sigurna investicija. ✨ Zašto je ovaj stan pravi izbor? ✔ Lokacija u samom centru –....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 47.740 €, 22,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Temerinskog puta na Klisi. Ovaj stan se prodaje kompletno namešten i nema apsolutno nikakvih ulaganja! Bela tehnika je i dalje pod garancijom. Perfektna prilika za investiciju! Stan je uknjižen na vlasnika i nema nikakvih....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 46.500 €, 35,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se apartman na Kopaoniku, koji se nalazi u zgradi u neposrednoj blizini kompleksa &quot;Sunčani vrhovi - konaci&quot;. Ovo je, praktično, najbolja lokacija na Kopaoniku. Apartman se nalazi na potkrovlju zgrade, koje predstavlja treći nivo. Potpuno je opremljen i može se odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 45.320 €, 28,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1101230 Prodaje se jednoiposoban stan, 28m2, na Adicama. Nalazi se u zgradi staroj svega par godina, grejanje je podno, na toplotne pumpe što znači veoma niski troškovi života ( oko 2000din tokom sezone). Prodaje se namešten, ispred zgrade nalazi se parking za stanare.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 45.320 €, 28,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna prilika, Adice, jednoiposoban, 28m2, podno grejanje na toplotne pumpe! +++ Agencijska oznaka 1064382 Prodaje se jednoiposoban stan, 28m2, na Adicama. Nalazi se u zgradi staroj svega par godina, grejanje je podno, na toplotne pumpe što znači veoma niski troškovi života ( oko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 45.320 €, 28,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno namešten jednoiposoban stan (uknjizen kao garaza) na Adicama. Stan se nalazi na prizemlju i veoma je funkcionalan zbog svoje strukture. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, hodnika koji vodi do spavaće sobe i kupatila. Može biti odlična investicija kako za život,....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera u naselju Gaj, Barajevo, u prizemlju nove trospratne zgrade. Stan površine 23 m², idealan za samca, par ili kao investicija za izdavanje. Sastoji se od jedne prostrane sobe sa kuhinjskim delom i trpezarijom, kupatila i ulaznog hodnika. Ima izlaz....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 45.000 €, 22,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Menjamo uknjižen 1/1 stan površine 22m2 u Viogorskoj ulici, uži centar Zlatibora (u opštinskoj dokumentaciji naša ulica se nalazi u tkz. ekstra zoni). . . prodaje se kompletno namešten, sve što vidite na fotkama. . . stan je u 100% funkcionalnom stanju sa odličnim rasporedom prostorija-bez....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 44.000 €, 55,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ikat nekretnine vam nude dvoiposoban stan za izdavanje koji se nalazi na odličnoj lokaciji u Bulevaru Oslobođenja kod Hrama Svetog Save nadomak svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život Na par minuta hoda od centra gradaN Veliki broj gradskih linija koje nude odličnu povezanost....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 57.000 €, 30,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u hotelskom kompleksu Milmari resort. Apartman ima toplu vezu sa spa centrom, recepcijom i restoranom. Vlasnici kao i gosti apartmana imaju popust od 30% na korišćenje spa centra Apartman se sastoji se od kupatila, hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i terasom sa....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 57.000 €, 25,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem apartman u novom delu Milmari Resorta na Kopaoniku. Studio apartman površine 25m² nalazi se na prvom spratu N bloka, potpuno je uknjižen i spreman za izdavanje. Prodaja se vrši direktno od vlasnika, bez posrednika . Apartman je moderno opremljen i prodaje se namešten, sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 42.750 €, 22,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična prilika za izdavanje! Nalazi se na atraktivnoj lokaciji, jedinstvena prilika. Prodaje se namešten, održavan je maksimalno i odmah useljiv. Stan je uknjižen. .

 
 
 
  Stan, DUBOKO, 42.600 €, 80,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106583, spratna, struja, klima, terasa, uknjižen, nov, fasada dobra, parking, mogućnost proširenja, vikendica. U ponudi izdvajamo splav na Savi kod restorana Duboko. Splav je na atestiranim pontonima. Prodaje se namešten. Poseduje prednju, zadnju i bočnu terasu, dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 41.200 €, 25,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komplet namešten jednoiposoban stan, pogodan za izdavanje. Niski mesečni troškovi, uknjižen 1/1 kao stan. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 40.500 €, 54,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ako želite da živite u epicentru dešavanja, u ponudi za Vas imamo odličan 2.0 stan u ulici Nikole Spasić, odmah kod Knez Mihailove. Stan je uknjižen, 54 m2, dvosoban. Nalazi se na 2.spratu/8, u lepo održavanoj starijoj zgradi, sa liftom i centralnim grejanjem. Sastoji se od hodnika....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 39.000 €, 16,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128897, SUT/, uknjizen. U prodaji je izuzetno atraktiran stan na Kopaoniku, u naselju Treska. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje reka Treska koja protice direktno ispred zgrade, pruzajuci jedinstven ambijent, mir i osecaj boravka u prirodi. Stan je uknjizen, uredne....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 39.000 €, 62,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju dvorišni stan u širem centru grada, površine 62 m2. Sastoji se od kuhinje, trpezarije sa dnevnim boravkom, dve sobe i kupatila. Grejanje na GAS ili na čvrsto gorivo, urađena demit fasada, struja trofazna, stolarija PVC, po podovima postavljen laminat i keramika. Renorviran....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 39.000 €, 26,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Iz upotrebne dozvole. - Kompletno namešten. - Prizemlje. - Blizina Kraljevih Čardaka. - Odlična lokacija. - Odvojena spavaća soba. - Grejanje na struju (norveški radijatori). - Topla preporuka! PROSTORIJE: ulazni hodnik, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 38.500 €, 22,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Po izuzetno korektnoj ceni prodajemo (vlasnici) ili menjamo uknjižen 1/1 stan površine 22m2 u Viogorskoj ulici, uži centar Zlatibora (u opštinskoj dokumentaciji naša ulica se nalazi u tkz. ekstra zoni ). . . prodaje se kompletno namešten , sve što vidite na fotkama. . . stan je u....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 60.000 € na 58.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BANJA, 58.000 €, 43,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
26.04.2026 - 58.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na atraktivnoj lokaciji u centralnoj zoni Niške Banje, odmah pored šetališta i parka, u ponudi je jednosoban stan od 43 m² na prvom spratu manje zgrade, sa 6 stanova. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila. Funkcionalan raspored ya apartmanski tip....

 
 
 
  Stan, BEGEC, 35.000 €, 29,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem jednosoban stan 29m2 kompletno namešten u Centru Begeča. Mesto je mirno,okruženo zelenilom u blizini doma zdravlja,škole,autobuske stanice tj.gradskog prevoza,kupališta Jame Idealno za osobe sa niskim primanjima jer je informatika u letnjem periodu 250,00a zimi koliko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 58.350 €, 32,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan jednoiposoban stan. Uknjižen 1/1. Svetao,prostran. Prodaje se namešten. Idealan kako za život ,tako i za izdavanje. Pozovite nas. .

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 59.000 €, 43,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi apartman površine 43 m2 sa dve prelepe terase. Apartman je komforan, celodnevno osunčan, namešten, uknjižen na vlasnika i useljiv..Nalazi se u blizini marketa,škole i centra Zlatibora.. Za preporuku.. Kontakt: Menadžer prodajhe Tanja Krstić br.lic.481 Mob 060 525 22 27 Meil:krstic.tanja@gmail.com....