• GoHome Professional
do 200 m2 namešten do 55000 eura kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 namešten do 55000 eura kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 namešten do 55000 eura kablovska

  • Za upit "do 200 m2 namešten do 55000 eura kablovska" pronađeno 227 nekretnina - prosečna cena 953 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 52000 eura (malo jeftiniji)
    • 57000 eura (malo skuplji)
    • do 650 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 55.000 €, 27,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan na Zlatiboru Odlična lokacija na kilometar od crkve i centra Zlatibora, u mirnom i lepom delu naselja Sloboda Stan ima 27m2 Po strukturi je 1.5 soban, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarjom, spavaće sobe, kupatila Prodaje se namešten....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 55.000 €, 37,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman se nalazi u naselju Jolly cop u zgradi Marina na prvom spratu.Udaljen je 6 km od centra a 3 km od prve zicare 'Suncana dolina'.Apartman posesuje odvojenu spavacu sobu a apartman je ukupne povraine 37 m2.Prodaje se namesten,a za sve informacije i detalje mozete kontak.na br.0692951979.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 55.000 €, 55,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je komforan, lepo namešten 2.0 stan na prestižnoj lokaciji, u Beogradu na vodi. Sastoji se od dnevnog boravka otvorenog koncepta sa kuhinjom i trpezarijskim delom, odvojene spavaće sobe koja pruža mir i privatnost, kupatila, i terase sa koje se pruža pogled na Kulu. Prostor....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 namešten do 55000 eura kablovska'
55.000 €
55.000 €
55.000 €
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 55.000 €, 33,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Moderan stan na Srebrnom jezeru, 33.05 m2. Pločice se nalaze u celom stanu, klima, zasebna terasa, PVC prozori, stan se prodaje namešten i odmah je useljiv. Po strukturi stan je dvosoban i sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i ulazno predsoblje. Za više informacija....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je kompletno i moderno namešten, sa pažljivo odabranim detaljima koji pružaju vrhunski komfor. U prostranoj spavaćoj sobi nalazi se veliki bračni krevet sa kvalitetnim dušekom, dok je kupatilo opremljeno elegantnom kadom, savršeno za opuštanje nakon dugog dana. Zgrada nudi dodatne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 54.590 €, 26,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam veoma komfornu garsonjeru na jednoj od najboljih lokacija u gradu. Nekretnina sa izuzetno malim troškovima, pogodna za izdavanje kao i sam život. Stan se prodaje kompletno namešten a može biti i prazan ukoliko tako želi kupac. Internet, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Kompletno namešten dvoiposoban stan u poznatom novoizgrađenom stambeno-poslovnom objetku u neposrednoj blizini centra grada, Spensa, TC Promenada i Nis-a. Čine ga dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.950 €, 83,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od OŠ, TEMERINSKE UL., 10min.od RIBLJE PIJACE, KEJ-a. Izuzetno uredan i svetao trosoban stan sa terasom, dvostrano orijentisan. Kompletno namešten belom tehnikom u kuhinji (šporet,rerna, frižider, mašina za sudove), veš mašina u kupatilu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 53.600 €, 26,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU, blizina LIPOV GAJA površine 26m2. Stan se prodaje komplet namešten. Odlična komunikacija sa glavnim saobraćajnicama. Manji objekat sa svega nekoliko stambenih jedinica. Prodaje se za gotovinsko plaćanje. Pozovite da pogledate. Internet, Telefon,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 53.560 €, 21,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manji apartman na prvom spratu poznatog resorta Kraljevi Čardaci na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 20,57 m2, odlično je orijentisan i osvetljen, udoban i moderno opremljen. Prodaje se kompletno namešten. Pogodan je za izdavanje tokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 53.050 €, 22,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Temerinskog puta na Klisi. Ovaj stan se prodaje kompletno namešten i nema apsolutno nikakvih ulaganja! Bela tehnika je i dalje pod garancijom. Perfektna prilika za investiciju! Stan je uknjižen na vlasnika i nema nikakvih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 53.050 €, 29,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična nekretnina na Izlazu iz Veternika prema Futogu, ukjižena kao stan 1/1 na vlasnika. Stan je novogradnja, nalazi se u glavnoj ulici, blizu marketa, restorana i sl. Stan je udaljen 15 minuta vožnje od centra Novog Sada. Stan se prodaje delimično namešten, sve osim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 52.800 €, 66,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odličan 2. 5 stan u novoj zgradi na Vračaru, u Gajevoj ulici. Stan je kompletno namesten i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom. Odmah useljiv. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Episkopa Visariona. Odličan, kompletno renoviran i namešten, komforan trosoban stan nadomak šetališta keja, centra grada, Dunavskog parka, Riblje pijace Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa izlazon na terasu, trpezarija, odvojena kuhinja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Lipov gaj, ulica Ivana Boldižara. Odličan, veoma komforan, kompletno namešten dvosoban stan u poznatom naselju Lipov gaj. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom i manjom ostavom, velika spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 52.500 €, 70,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u ulici Slavka Ćuruvije. Ima dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, veliku terasu od 12 m2, kupatilo, toalet, ostavu, hodnik sa policama na spratu. Prvi sprat. Centralno grejanje na kalorimetre, klima. Namešten. Depozit u visini kirije. Useljiv odmah. Javni parking....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 52.000 €, 25,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična garsonjera kod parka Svetog Save i pijace Boško Buha. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji za porodično stanovanje i izdavanje. Uknjižena je na 25m2, izuzetno funkcionalna . Nalazi se na devetom spratu (nije zadnji) u kvalitetnoj zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 52.000 €, 65,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan za izdavanje na prvom spratu stambene zgrade, u neposrednoj blizini Nemačke ambasade u ulici Kneza Miloša. Stan je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor namenjen tihoj delatnosti (kozmetički salon, agencija, advokatska kancelarija i sl.). Stan gleda....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 55.500 €, 74,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komplet renoviran namešten trosoban stan opremljen novijim stvarima na na odličnoj lokaciji na Limanu III u blizini limanske ambulante,izdaje se za ne pušače,bez kućnih ljubimaca,pogodno za porodice i studente,useljivo odmah. Cena 750 evra,plus depozit. Vesna 0643281911....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.700 €, 47,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo retku priliku, renoviran stan u Dobračinoj ulici u centru grada, nadomak Trga Republike. Nalazi se na 2. spratu/3 u salonskoj zgradi. Ima odličan raspored prostorija,dnevni boravak, kuhinju, komfornu spavaću sobu, kupatilo i ostavu. Stan se izdaje sa namešten. Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. Useljiv od 15.maja 2025.godine. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 50.930 €, 22,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

552060-Predstavljamo vam odličnu garsonjeru na odličnoj lokaciji nadomak Temerinskog puta na Klisi. Ovaj stan se prodaje kompletno namešten i nema apsolutno nikakvih ulaganja! Bela tehnika je i dalje pod garancijom. Perfektna prilika za investiciju! Stan je uknjižen na vlasnika i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 55.800 €, 62,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep dvoiposoba stan kod Spensa, ulica Laze Kostića. Stan je kompletno namešten,sve novo i moderno, kao i sama zgrada. Uz stan može da se uzme i parking mesto kao i garaža uz doplatu. Sastoji se od hodmnika,dnevne sobe koja je prostrana i svetla,dve spavaće spbe,kuhinje,kupatila....

 
 
 
  Apartman, VELIKO GRADIŠTE, 50.000 €, 34,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman "Todor" – Srebrno jezero Prodaje se kompletno opremljen apartman od 35m² na jednoj od najtraženijih lokacija na Srebrnom jezeru – svega nekoliko minuta hoda od šetališta i plaže. Detalji: Površina: 34m² Apartman se prodaje potpuno namešten – sve stvari su nove....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten stan na Kosančićevom vencu. Useljiv odmah. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 49.500 €, 55,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Neuseljavan dvosoban stan, moderno namešten i vrlo svetao, u najnovijoj zgradi u poznatom novom kompleksu Voždove kapije. Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Plaćanje za centralno grejanje je po potrošnji. Voždove kapije je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 49.030 €, 28,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na Adicama. Stan se nalazi na prizemlju i veoma je funkcionalan zbog svoje strukture. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, hodnika koji vodi do spavaće sobe i kupatila. Može biti odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 56.000 €, 29,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine Vam nude odličan, nov, neuseljavan, kompletno namešten stan na Kopaoniku. Prostorije: -hodnik, -spavaća soba, -dnevni boravak sa kuhinjom, -kupatilo. Odličan pogled, uknjižen stan, u zgradi recepcija. Za svaku preporuku! Hvala što ste izdvojili vreme za naš oglas!....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 56.000 €, 17,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan nadomak okretnice u Ustaničkoj ulici, Zvezdara. Stan je površine 17m2 sa maksimalno upotrebom svakog kvadrata. Nalazi se na desetom spratu stambene zgrade od petnaest spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana sa dva lifta. Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 48.900 €, 24,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlična garsonjera u zgradi novogradnje. U stanu se nikad nije živelo, prodaje se kompletno namešten kao na slikama. Lokacija mirna i udaljena od buke i gradske vreve, a opet na 15 minuta od centra Novog Sada. Bez ulaganja, odmah useljivo. Za više informacija nas kontaktirajte.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 48.600 €, 54,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Nov, kompletno namešten dvoiposoban stan u poznatom novoizgrađenom stambeno-poslovnom objetku na uglu Bulevara oslobođenja i ulice Braće Ribnikar. Ovaj svetao i lep stambeni prostor nalazi se na XI spratu zgrade sa liftom. Čine ga dnevni boravak....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 48.500 €, 25,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Studio apartman se nalazi unutar kompleksa Zlatiborski konaci. Stolarija: Al-drvo. Studio je kategorisan. Opremljen i namesten za 2 odrasle osobe i 2 dece. Sprat: I sprat (pogled I sprat), a ulaz iz prizemlja. Studio apartman ima svoje stalne goste koji se uvek rado vracaju. Gostima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 48.410 €, 22,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je garsonjera u mirnom i lepom kraju Novog Naselja u ulici Seljačkih buna u blizini škola, vrtića ,doma zdravlja, marketa i svih drugih bitnih gradskih sadržaja.Kraj je takodje veoma lepo povezan gradskim prevozom sa svim drugim krajevima grada. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se poslovni prostor koji je bio ginekološka ordinacija,centar,I sprat,lift,dvorište sa parkingom,trosoban stan,odvojena kuhinja,ostava,toalet,2 predsoblja,2 terase,dvostrano orijentisan,klime u svakoj prostoriji,centralno grejanje, kablovska. Pogodno za ordinacije medicine,salone....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. . Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Stari Grad, Takovska Street.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban namešten,komforan,svetao stan sa terasom u Kneza Miloša bliže Višegradskoj ulici. Funkcionalni raspored prostora obuhvata dve prostrane sobe, kupatilo, toalet, praktičnu ostavu i dve terase koje pružaju dodatni prostor za uživanje.Na raspolaganju su dve klima jedinice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 47.740 €, 22,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na odličnoj lokaciji, u ulici Vojvode Stepe blizu Super Vera. Stan je površine 68m2 i po strukturi je dvoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 47.400 €, 79,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten 3.0 stan na Novom naselju u ulici Dušana Danilovića. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Stan je odličnog rasporeda, poseduje komfornu dnevnu sobu sa terasom, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, dodatan toalet kao i dve spavaće sobe od kojih je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 56.400 €, 47,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 47m2, DVOSOBAN Izdaje se potpuno namešten dvosoban stan koji se nalazi na osmom spratu zgrade sa liftom. Stan se prostire na 47m2 moderno uređenog prostora i odličnog je rasporeda. Sačinjen je od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijskim prostorom, spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.350 €, 23,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljam Vam odlično uređenu nekretninu na Adicama. Stan se prodaje kompletno namešten. Tarket , pvc stolarija i odlična keramika, a što se tiče parkinga to u ovom slučaju neće biti problem. U blizini ove prelepe garsonjere se nalazi autobuska stanica, radnje i sve što Vam je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 46.200 €, 66,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * Izdajemo 66 m2 NOVA DETELINARA ul.Branka Bajića, trosoban komplet namešten stan, 1 sprat od 5, cg, vm, terasa, klima, USELJIV, obezbeđeno 1 PARKING mesto u dvorištu zgrade CENA mesečno 700 Evra +....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 225)

<< <1 2 3 4 5 6> >>