• GoHome Professional
do 200 m2 namešten do 55000 eura do 700 eura/m2 re - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 namešten do 55000 eura do 700 eura/m2 re - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 namešten do 55000 eura do 700 eura/m2 renovirano što manji

  • Za upit "do 200 m2 namešten do 55000 eura do 700 eura/m2 renovirano što manji" pronađeno 61 nekretnina - prosečna cena 597 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 48000 eura
    • do 60000 eura (prosečna cena)
    • do 72000 eura
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vračar, 15.400 €, 28,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan mali stan, na fantastičnoj lokaciji, nudi savršen raspored koji uključuje ulazni hodnik sa prostorom za jakne i obuću, veoma komforno kupatilo sa tuš kabinom i veš mašinom, odvojenu kuhinju, dnevnu sobu pristojne veličine sa trpezarijskim delom i manju spavaču....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 16.500 €, 30,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran,kompletno namešten stan u Maksima Gorkog,nedaleko od Kalenić pijace.Nalazi se u zgradi na 4.spratu bez lifta.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 17.600 €, 32,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno namešten, renoviran stan. Izdaje se na kraći vremenski period po dogovoru. Obavezan depozit. Agencijska provizija za zakupca 50%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 namešten do 55000 eura do 700 eura/m2 renovirano što manji'
21.000 €
17.500 €
24.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 24.500 €, 35,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na Dorćolu, u strogom centru grada, na par minuta hoda od pešačke zone u Knez Mihailovoj ulici, tvrđave Kalemegdan, zoološkog vrta, Skadarlije, u neposrednoj blizini škola i vrtića. U potpunosti je renoviran i namešten, ima 35 m2 i nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 21.200 €, 40,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten 1,5 stan u zgradi, 40m2, u centru grada - kod Mašinskog fakulteta. Zgrada ima zajednički besplatni parking od 40 mesta. Stan je u mom vlasništvu, na 1. spratu zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Sadrži hodnik, dnevni boravak, sobu, kuhinju, kupatilo, terasu i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Autokomanda, Triše Kaclerovića, komplet namešten, renoviran .. / soliter u Triše Kaclerovića, uredan ulaz, spr.V/12, 2 lifta, CG, funkcionalan, svetao, renoviran, pvc stolarija, roletne, komarnici, nove instalacije, novo kupatilo, komplet namešten, plakari, klima, TV, nova kuhinja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 30.100 €, 43,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 1.5 stan u Njegosevoj ulici na Vracaru, kod Kalenic pijace. Stan je kompletno renoviran, i u potpunosti namesten i opremljen. Ima dve klime, dve lodje, jednu zastakljenu ka dvoristu i jednu veliku ka ulici. Useljiv je najkasnije do 01.10. Agencijska provizija 50% od prve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban renoviran, namešten stan na Čuburi. Dvostrano orjentisan gde je dnevna soba okrenuta ka ulici, visina prvog sprata, a spavaća soba ka dvorištu, visina prizemlje. Zgrada ima lepo dvorište u zelenilu. Grejanje je sa više mogucnosti i to Mitsubishi toplotna pumpa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran dvosoban stan u bloku 21. Stan je kompletno renoviran PVC stolarija sa komarnicima, elektro i vodovodne intsalacije promenjene, dve klime, delimično namešten (kuhinja kompletno nameštena). Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini svih potrebnih sadržaja za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem jednoiposoban renoviran , kompletno namešten stan u širem centru. Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 45m2, DVOSOBAN Izdaje se dvosoban, komplet renoviran i moderno namešten stan od 45m2 + terasa 6m2. Opremljen svim stvarima koje su neophodne za svakodnevni život. Kuhinja opremljenatanjirima, šerpama,escajgom,sudomašinom, mikrotalasnom itd. Kupatilo sa mašinom za pranje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111110.Izdaje se kompletno renoviran jednoiposoban stan (48 m2) na prvom spratu stambene zgrade na Grbavici. Potpuno je namešten, sa niskim režijama, dvostrano orijentisan. Ima svoju terasu. U blizini je škole,tržnog centra, pijace, fakulteta. Stan poseduje klimu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan,namesten sa malim rezijima,dvostrano orjentisanima svoju terasublizina skole,trznog centra,pijace,fakultetastan sadrzi klimu,usisivac,peglu,fen i sve sto je potrebno,kuhinja je kompletno opremljena sa aparatom za kafukao i spavaca soba sa posteljinom,prekirivacima.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 28.800 €, 48,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kompletno renoviran stan,namesten sa malim rezijima. Dvostrano orjentisan, ima svoju terasu. Blizina škole,trznog centra,pijace,fakulteta Kuhinja je kompletno opremljena + aparat za kafu. Lep stan na idealnoj lokaciji na Grbavici. Potreban depozit u visini jedne mesečne kirije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 2.0 soban stan, potpuno renoviran i namešten. Izdaje se na duže, mesečno plaćanje + depozit 1 kirija. Prednost stana: Centralno grejanje sa TOPLOM VODOM (infostan 9.800 din.; el.energija 2.000 din; TV 2.000 din.). Dodatna prostorija pored stana idealna za odlaganje 2-3 bicikla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120282, IV/V, klima, lift, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra. U prilici smo da vam ponudimo prelep dvosobni stan u centru grada stan je namešten izrazito svetao sa lepim pogledom kompletna infrastruktura je kao na dlanu škole vrtiči gradski prevoz udaljenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kondor nekretnine su u prilici da Vam ponude, nov, renoviran dvosoban stan u Neznanog junaka, pored zgrade RTV Pink. Izdaje se namešten, svi uredjaji su novi. Sastoji se od odvojene kuhinje koja je opremljena svim uredjajima, dnevna soba koja izlazi na veliku lodju, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U neposrednoj blizini Tašmajdana, Palilulske pijace, fakulteta, u ulici Stanoja Glavaša, u ponudi je funkcionalan, namešten 2,0 stan. Nalazi se na prvom spratu lepo održavane starije stambene zgrade. Stan je renoviran 2005. godiine, osunčan, sa kuhinjom, trpezarijom i dve sobe. Lepa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 62, 27.000 €, 50,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 75332, XII/XVII, klima, lift(3), renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno namešten svetao stan sa prostranom dnevnom sobom, odvojenom spavaćom sobom, odvojenom kuhinjom sa trpezarijom, kupatilom sa tuš kabinom, hodnikom, sigurnosnim vratima i video nadzorom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Banovo brdo, Kirovljeva ulica,2.0,50kvm,namešten i renoviran stan, odvojena kuhinja+dnevna soba+spavaća soba, terasa, PVC, cg (info stan sa održavanjem 15000din), katv+internet 4000din, klima, ni 1 soba nije prolazna,zgrada je uvučena pa nema buke, useljiv stan, 500e+DEP+ag.provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se duplex stan kompletno namešten, renoviran u kvalitetnoj zgradi sa parking mestom u dvorištu zgrade. LUX namešten stan za kvalitetan život na idealnoj lokaciji u blizini prodavnica, restorana, kafića, linija gradskog prevoza. Stan se izdaje za poslovne ljude, zaposlene, par,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 37.500 €, 50,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno renoviran i kompletno namešten stan, na izuzetnoj lokaciji. Odlična pozicija stana, nedaleko od Savskog Trga, Beograda na vodi. Ima odvojenu spavaću sobu sa velikim bračnim krevetom, ugradnu kuhinju i plakare. Odmah useljiv. Niski režijski troškovi. Za preporuku. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 25.500 €, 51,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Pet friendly! Renoviran, namešten novim nameštajem, dvosoban stan,sa terasom, na 5.spratu u zgradi sa liftom na Grbavici. Stan je useljiv od 14.7.2025. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija & zgrada: Atraktivna lokacija na Čuburi, deo opštine Vračar — mirna, karakteristična beogradska urbanistička sredina. Zgrada je dobro održavana, sa urednim ulazom i pouzdanom strukturom. Nema lifta, što treba istaći. Spratnost: Stan se nalazi na drugom spratu zgrade bez lifta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 31.200 €, 52,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun,Kalvarija,kompletno renoviran i namešten salonac sa parking mestom u ograđenom dvorištu zgrade.Elitni kraj,blizina svih sadržaja,Poljoprivrednog fakulteta,Zemunskog parka,odlična povezanost sa svim delovima grada.Gejanje TA,klima,kablovska,internet.Prednost zaposleni parovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Đorđa Servickog. Odličan trosoban stan, kompletno renoviran i namešten. U mirnoj ulici, okružen zelenilom. U blizini škole, ulice Miše Dimitrijevića i Bulevara cara Lazara. Ovaj lep stambeni prostor nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade. Čine ga....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 37.800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115611, II/V, klima, renoviran. Izdaje se na duži vremenski period.Potpuno namešten. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 35.100 €, 54,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan u Džona Kenedija,kod Instituta za majku i dete. Renoviran,kompletno namešten,useljiv odmah.Bez kućnih ljubimaca. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111133.Izdaje se kompletno renoviran i namešten dvoiposobam stan (54 m2) na 3. spratu stambene zgrade sa liftom na Limanu 2. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 30, 33.000 €, 55,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Blok 30, Bulevar Mihajla Pupina; 55m2, 2.0, 11./17, cg, klima, 3 lifta, interfon, internet, podrum; Svetao, renoviran, kompletno namešten dvosoban stan u urednoj zgradi sa tri lifta; Odlična struktura - iz hodnika se ulazi u sve prostorije: dnevno-trpazarijski deo, prostranu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 41.250 €, 55,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE – Kompletno renoviran i luksuzno namešten stan u Takovskoj, kod Botaničke bašte U ponudi je izuzetno sređen, kompletno renoviran i opremljen stan na odličnoj lokaciji – Takovska ulica, neposredna blizina Botaničke bašte. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo dvodoban namešten stan useljiv odmah, kompletno opremljen, osim posteljine i pribora za jelo. Stan je renoviran prošle godine što se može videti sa slika. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 36.400 €, 56,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

590 EUR10,54 €/m² 56 m² Kvadratura: 56 m² Sobe: - Grejanje: - Parking: Ne Sprat: 2 / - Opremljenost: Namešten sa uređajima KONTAKT SLIKE DETALJI OPIS LOKACIJA Detalji Podaci o nekretnini Transakcija: Izdavanje Kategorija: Dvosoban stan Kvadratura: 56 m² Uknjiženo: Da Stanje nekretnine:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 28.000 €, 56,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Mileve Marić. Kompletno renoviran, namešten, komforan dvosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa sa ostavom. Pozicioniran na visokom prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 31.350 €, 57,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja. Stan je komplet renoviran. Stan se namešten izdaje. Za više informacija pozovite našu agenciju. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 71, 37.700 €, 58,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105692, V/VII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja. Izdaje se kompletan namešten stan, u blizini Novog kinesko Tržnog Centra, nedaleko od aerodroma i u blizini autoput Miloš Veliki. Preko puta je Vrtić škole u blizini ambulanta i Posta. Životinje nisu dozvoljene.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dušanovac, 34.800 €, 58,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Voždovac,Ustanička ulica-Dušanovac, 2.0,58kvm,namešten stan, odvojena velika kuhinja sa trpezarijom+dnevna+spavaća soba,terasa,ostava, cg (info stan 12000din),klima,pvc,održavanje 1000din,dvostran i renoviran stan, ni 1 soba nije prolazna,600e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220) 061/7000368....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman I, 34.800 €, 58,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 2.5 stan na Limanu 1 u svrhu poslovnog prostora. Stan je delimično namešten, nova kuhinja, komplet renovirano kupatilo, plakar, 5 radnih stolova i stolica koje po potrebi mogu ostati u stanu. Idealan za tihu delatnost. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi bez lifta. Useljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 41.300 €, 59,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Liman, dvosoban, odmah useljiv stan+++Agencijska oznaka 9116782 Oglašavamo izdavanje odličnog dvosobnog stana na Limanu. U blizini se nalaze dva vrtića, škola, fakulteti, Štrand. Stan je renoviran, namešten novim stvarima i odmah useljiv. Za više informacija pozvati 065/993-03-06....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 29.500 €, 59,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, kompletno renoviran stan. Nekretnina se može izdavati namešten, ili prazan kao poslovni prostor. Trenutno su u toku završni radovi, stan će biti useljiv od 01.09. Idealna lokacija stana, neposredna blizina limanska pijaca, Merkator, Promenada. Za više informacija nazovite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Optimist nekretnine vam nude stan za izdavanje kompletno renoviran, namešten i odmah useljiv koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade. U blizini stana nalaze se sve potrebne infrastrukture za život. Stan je idealan za one koji žele komforan prostor bez dodatnih ulaganja. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 39.000 €, 60,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Todora Toze Jovanovića. Izdvajamo iz ponude kompletno renoviran, namešten, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, okružen zelenilom. Pozicioniran u neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića, Bulevara Evrope....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 61)

<< <1 2> >>