• GoHome Professional
do 200 m2 namešten 2.sprat što jeftiniji pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 namešten 2.sprat što jeftiniji pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 namešten 2.sprat što jeftiniji pala cena

  • Za upit "do 200 m2 namešten 2.sprat što jeftiniji pala cena" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 2.888 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 65.000 € na 63.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Apartman, ZLATIBOR, 63.000 €, 29,00 m2 cca 2170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.11.2024 - 67.000 €
16.02.2025 - 65.000 €
06.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.advantagebg.net

Prodajemo apartman u super komfornoj zgradi sa SPA centrom. Stan se nalazi na drugom spratu, dvostrano je orijentisan i kompeltno je namešten. Prostorije: ulazni antre, dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim delom i izlaskom na terasu koja gleda na breze i borovu šumu, spavaća....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 83.000 € na 80.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, 80.000 €, 46,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.05.2025 - 99.000 €
16.05.2025 - 95.000 €
01.08.2025 - 90.000 €
23.01.2026 - 87.000 €
06.03.2026 - 83.000 €
01.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se jednosoban stan površine 46m2 u strogom centru Subotice, u ulici Vladimira Nazora, na drugom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je uknjižen, kompletno namešten i odmah useljiv. Nalazi se na odličnoj lokaciji – idealno za život, ali i kao investicija za izdavanje. -....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 93.000 € na 88.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 88.000 €, 22,00 m2 cca 4000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 93.000 €
28.04.2026 - 88.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1054126, BULEVAR,GARSONJERA, 22M2 Na prodaju garsonjera na izuzetnoj lokaciji – Bulevar oslobođenja, Novi Sad. U ponudi je funkcionalna garsonjera površine 22 m², smeštena na drugom spratu stambene zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru oslobođenja.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 namešten 2.sprat što jeftiniji pala cena'
105.000 €
122.000 €
140.400 €
 
-5%

Promena cene sa 97.850 € na 92.700 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 92.700 €, 38,00 m2 cca 2440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 97.850 €
27.03.2026 - 92.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U naselju Adice ,prodaje se jednoiposoban stan od 38m2-koji se nalazi na drugom spratu ,južno (dvorišno )orjentisan.. veoma osvetljen stan,prodaje se namešten (sve bez bele tehnike).. maksimalno iskorišćen svaki kvadrat. sastoji se od svetlog dn.boravka sa kuhinjom i trpezarijom ,odvojene....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 124.000 € na 118.000 € dana 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 118.000 €, 38,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 130.000 €
06.02.2026 - 127.000 €
15.02.2026 - 124.000 €
23.02.2026 - 118.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Mirijevo, Dragoslava Srejovića. Zgrada novije gradnje, dvosoban namešten stan površine 33m²+5m2 terasa na drugom spratu. Stan ima veliku terasu, spavaću sobu, kupatilo, kuhinju sa trpezarijom i dnevnim boravkom. Izlaz na terasu iz dnevne sobe. Parking mesto uključeno u cenu. Zgrada....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 136.500 € na 130.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 130.000 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 136.500 €
30.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053897, NOVI SAD, PODBARA, JEDNOSOBAN, 39m2 Na prodaju stan blizu centra, ali u mirnom delu idealnom za život. Dvorišno orijentisan što vam garantuje mir i tišinu. Na idealnom drugom spratu. Poseduje ostavu, i prodaje se kompletno namešten sa svom potrebnom novom belom tehnikom.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 147.700 € na 144.600 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.600 €, 53,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 118.500 €
17.10.2025 - 142.000 €
19.11.2025 - 152.850 €
16.01.2026 - 147.700 €
25.03.2026 - 144.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan od 53m², smešten na 2. spratu zgrade sa liftom, u jednom od najtraženijih delova Grbavice. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe sa izlazom na terasu, kuhinje, kupatila i predsoblja. Prostor je....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 152.450 € na 147.290 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 147.290 €, 48,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.12.2025 - 180.250 €
08.02.2026 - 173.040 €
06.03.2026 - 152.450 €
08.04.2026 - 147.290 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

*TOP STAN*Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Uknjižen Dvosoban stan 48 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom delu Novog Naselja na drugom spratu u kvalitetno građenoj zgradi,dvorišne orijentacije, komplet je Renoviran pogodan je za udoban život građana ima Lepu....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 169.200 € na 150.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 150.000 €
17.04.2026 - 169.200 €
10.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na samo 3 minuta kolima od centra grada, a izdvojena od gradske buke, nalazi se novogradnja i useljiv stan na drugom spratu. Vanknjižno vlasništvo 1/1, u postupku uknjižavanja. Samo za keš do uknjižbe. Nema PDV - a, već se plaćaju apsolutna prava. Stan ima dve spavaće sobe od kojih....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 154.500 € na 150.400 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Klisa, 150.400 €, 71,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 154.500 €
17.04.2026 - 150.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten stan na Klisi, smešten na drugom spratu stambenog objekta novije gradnje iz 2020. godine, sa ograđenim dvorištem. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji – pre Najlon pijace, prva ulica desno nakon mosta, što omogućava brz i lak pristup gradu. U neposrednoj....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 172.000 € na 164.800 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 164.800 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 166.900 €
06.03.2026 - 172.000 €
17.04.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je izuzetan trosoban stan od 71 m², smešten na drugom spratu u jednom od najlepših i najmirnijih delova Salajke. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalno organizovan, a posebnu vrednost mu daje prostrani open space koncept dnevnog boravka i trpezarije....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 168.300 € na 164.800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.800 €, 48,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 168.300 €
01.05.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 48m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, Grbavici, na uglu ulica Miše Dimitrijevića i Braće Ribnikar. Stan se nalazi na 2. spratu u zgradi sa liftom i odlikuje se odličnim rasporedom, puno prirodnog....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 271.000 € na 250.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 250.000 €, 87,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 271.000 €
27.03.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129534, II/, terasa, parking. Telep – Moderan troiposoban stan sa velikom terasom (30m²)Na prodaju elegantan, kompletno namešten troiposoban stan u mirnoj ulici na Telepu, na svega nekoliko minuta od Bulevara patrijarha Pavla i Bulevara Evrope.Stan je trostrano orijentisan,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 273.980 € na 257.500 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 257.500 €, 87,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 279.130 €
06.03.2026 - 273.980 €
29.03.2026 - 257.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten troiposoban stan, trostrano orijentisan, u mirnoj ulici na Telepu. Stan se nalazi na par minuta od Bulevara Patrijarha Pavla i na par minuta od Bulevara Evrope. Nalazi se na drugom spratu urbane vile, sa jednim uknjiženim parking mestom i mogućnošću parkiranja....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 350.000 €
01.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u najlepšem delu Vračara! Na prodaju je ekskluzivan trosoban stan površine 76 m² + 6 m² terasa (ukupno 82 m²), smešten na drugom spratu (2/2) u manjoj zgradi sa svega četiri stana. Zgrada ne poseduje lift. Stan je trostrano....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 350.000 €
01.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128016, II/II, terasa, uknjižen, luks renoviran, stara gradnja. Ekskluzivan trosoban stan u predratnoj vili – Topolska, Vračar. Veoma lep stan od 82 m² u jednoj od najprestižnijih i najmirnijih ulica na Vračaru. Stan se nalazi na drugom spratu porodične vile, sa svega....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 400.000 € na 390.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Sava Centar, 390.000 €, 92,00 m2 cca 4240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 415.000 €
22.03.2026 - 400.000 €
29.04.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se izuzetno funkcionalan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini Arene, u kvalitetnoj i održavanoj zgradi iz 2001. godine. Lokacija pruža odličnu saobraćajnu povezanost, kao i brz i lak pristup auto-putu. Stan je pažljivo organizovan i sastoji se od prostranog....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 420.000 € na 410.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 410.000 €, 123,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.03.2026 - 420.000 €
26.04.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, lux, 4.0, 123m2, II/IV, 3 terase, gas, 2 kupatila, komplet namešten. Luksuzan stan, mirna lokacija, blizina Košutnjaka. Uknjižen, luksuzan, prostran izuzetno komforan i moderno opremljen četvorosoban stan površine 123m² na drugom spratu kvalitetne manje zgrade. Stan je dvostrano....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-18 (od ukupno 18)

<< <1> >>