• GoHome Professional
do 200 m2 najnovije što veći do 510 eura/m2 pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 najnovije što veći do 510 eura/m2 pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 najnovije što veći do 510 eura/m2 pala cena

  • Za upit "do 200 m2 najnovije što veći do 510 eura/m2 pala cena" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 361 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 484 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 535 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 38000 eura
  •  Po detaljima
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-47%

Promena cene sa 150.000 € na 80.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 80.000 €, 158,00 m2 cca 510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2025 - 150.000 €
10.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjizeni objekti od 89m2 i 69m2 ,blizina autoputa omogucava odlicnu mogucnost gradjenja komercijalnog objekta za izdavanje ili sopstveno poslovanje! .

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 95.000 € na 85.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 85.000 €, 197,00 m2 cca 430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 95.000 €
10.05.2026 - 85.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na Paliću u mirnoj ulici prodaje se prizemna porodična kuća građena od čvrstog materijala površine 198m2 na parceli od 1433m2. Sastoji se od četiri sobe, kuhinje, kupatila i garaže za dve automobila. Na podovima je laminat, prozori su drveni a grejanje je etažno ili na struju. .

 
 
 
 
-29%

Promena cene sa 35.000 € na 25.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, APATIN, 25.000 €, 153,00 m2 cca 160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 35.000 €
10.05.2026 - 25.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Prigrevici, prodaje se starogradska kuća od mešanog materijala, povšrine 153m2, na većem placu od 22ar. Dva kupatila, dve kuhinje, pet soba, pogodna za dve familije. Grejanje na GAS, voda sa vodovoda, trofazna struja, kanalizacija. Sve legalizovano. Uredni papiri, vlasnik 1/1 .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 najnovije što veći do 510 eura/m2 pala cena'
47.900 €
47.900 €
 
-13%

Promena cene sa 54.900 € na 47.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TOPOLA, 47.900 €, 140,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 59.000 €
24.04.2026 - 54.900 €
10.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kuću u naselju Bajša (Pr+Ptk), uknjižene površine 140m2 na placu od 6.7ari, sa pratećim pomoćnim objektima, u korektnom i održavanom stanju, sa urednim dvorištem. Funkcionalnog rasporeda prostorija koje se mogu lako adaptirati prema vašim potrebama. Bajša se nalazi na oko....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 54.900 € na 47.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TOPOLA, 47.900 €, 140,00 m2 cca 340 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 59.000 €
24.04.2026 - 54.900 €
10.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 1)

<< <1> >>