• GoHome Professional
do 200 m2 klima zadnjih 14 dana do 100000 eura što - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 200 m2 klima zadnjih 14 dana do 100000 eura što - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima zadnjih 14 dana do 100000 eura što jeftiniji

  • Za upit "do 200 m2 klima zadnjih 14 dana do 100000 eura što jeftiniji" pronađeno 105 nekretnina - prosečna cena 2.273 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Slavija, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen stan (1/1) na odličnoj lokaciji na Vračaru – retka prilika za kupovinu u mirnoj ulici, nadomak Čuburskog parka i Kalenić pijace. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Idealan je kako za stanovanje, tako i kao sigurna investicija, sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 103.250 €, 40,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Na trećem spratu izuzetno kvalitetne zgrade, sa liftom, EG-podno grejanje, šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija, na podovima je višeslojni hrastov parket, granitna keramika, klima, odlična izolacija između soba i stanova, efikasnost B elegantna vrata i materijali koji omogućavaju....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 103.650 €, 65,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvoiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na drugom spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 64,78 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i dve....

 
 
 
  Stan, VINIK, 103.830 €, 46,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderno dizajnirana stambeno-poslovna zgrada spratnosti 2Po+P+5 na Panteleju. Prodaje se jednoiposoban stan površine 46,27m2, koji se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po najvišim standradima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Klima Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Susedgradska Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2007 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 105.000 €, 47,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižen stan u gornjem gradu u Pančevu, stan se nalazi u mirnom delu Pančeva a u blizini hotela Tamiš, keja na Tamišu, pešačke zone, osnovne škole, vrtića i nekoliko trgovinskih lanaca. Stan se satoji od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KNEŽEVAC, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132004, PR/II, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Novogradnja sa gradjevinskom dozvolom, izuzetno kvalitetni stanovi. Italijanska keramika, kvalitetna gradnja. Mogucnost kupovine parking mesta. Povracaj PDV-a. Samo....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 110.000 €
10.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131797, III/IV, klima, terasa, uknjižen, podrum. Prodaje se jednoiposoban stan od 40m2, u ulici Save Kovacevica u blizini glavne autobuske i železnicke stanice.Dnevna soba ima izlaz na terasu, kuhinja je odvojena. Manja soba ima dovoljno prostora za bračni krevet i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad, gornji Dorćol - Strahinjića bana 1.0, uknjžen na 24m2 mereno 30m2, npr/4, terasa, TA, klima, KATV, interfon, podrum Prostorije: hodnik, kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, terasa U Strahinjića bana, jednoj od najlepših gornjo-dorćolskih ulica, skriven od buke,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ljermontova, 2/8, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-25m2 , ugovorna povr��ina-23.00m2, Prodaje se uknji��en stan u Ljermontovoj ulici, sa prelepim pogledom na park ��umice. Nalazi se na drugom spratu u dobro odr��avanoj zgradi sa liftom. U stanu je centralno grejanje,u dnevnoj sobi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 107.100 €, 33,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Lokacija: Učiteljsko naselje (najmirniji deo, blizina BEO Shopping Centra i Cvetkove pijace) Strukture: 1.5, 2.0 i 2.5 (dostupno na više etaža) Status: Pouzdan i proveren investitor (čista dokumentacija) Kupovina stana nije samo kupovina kvadrata, već investicija u kvalitet života.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 107.640 €, 60,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica- CENTAR, 2.5s,59,80m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo ure��enoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodi��an ��ivot. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 107.900 €, 70,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odmah useljiva novogradnja - Komforni, moderni i funkcionalni stanovi, - Predivna lokacija u srcu Banovaca, - Pogled na Dunav, - Mirno okruženje, na svega nekoliko minuta od centra, - Strukture stanova od 44 m² do 80 m², - Kuhinja, kupatila i toaleti od keramike visokog kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 108.000 €, 45,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Moderan, odmah useljiv stan u novogradnji. - Kompletna dokumentacija. - Upotrebna dozvola ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. - Potpuno izgrađen objekat. - Bez dodatnih ulaganja. - Izuzetan kvalitet! - Moguć povraćaj PDV-a za kupce prve nekretnine. . - Pogodan za život ili izdavanje. - Svetla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 109.676 €, 43,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. • -Odlicna investiciona prilika, izgradnja prati razvoj projekta Expo 2027. • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 110.000 €, 48,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

U vikend naselju, u mirnoj ulici , u okviru lepe kuće ,izuzetno kvalitetne gradnje, jer su vlasnici gradili za sebe, nalazi se ovaj sređen stan .U sklopu dvrišta je parking mesto koje se može koristiti. Mogućnost kupovine garaže od 25m2. Ag. provizija 2%. Klima, Bore Stankovića.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131522, SUT/, klima, terasa, uknjizen, fasada dobra, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u mirnom delu grada, nadomak raskosnog zelenila Zvezdarske sume. Stan je po strukturi dvosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno trpezarijskog boravka, kuhinje, spavace....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131522, SUT/, klima, terasa, uknjižen, fasada dobra, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u mirnom delu grada, nadomak raskošnog zelenila Zvezdarske šume.Stan je po strukturi dvosoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevno trpezarijskog boravka, kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 110.000 €, 31,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju garsonjera od 31m2 u novoj, neuseljavanoj zgradi na Grbavici. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za kupovinu stana na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je po strukturi jednosoban (garsonjera), nalazi se na visokom prizemlju i odlikuje ga moderan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131797, III/IV, klima, terasa, uknjizen, podrum. Prodaje se jednoiposoban stan od 40m2, u ulici Save Kovacevica u blizini glavne autobuske i zeleznicke stanice. Dnevna soba ima izlaz na terasu, kuhinja je odvojena. Manja soba ima dovoljno prostora za bracni krevet i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-105 (od ukupno 106)

<< <1 2 3> >>