• GoHome Professional
do 200 m2 klima useljiv do 72000 eura što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • do 200 m2 klima useljiv do 72000 eura što manji - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima useljiv do 72000 eura što manji

  • Za upit "do 200 m2 klima useljiv do 72000 eura što manji" pronađeno 548 nekretnina - prosečna cena 917 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 68000 eura (malo jeftiniji)
    • 75000 eura (malo skuplji)
    • do 650 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 68.400 €, 45,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Prazan, odmah useljiv stan. Napravljen umesto garaže u dvorištu zgrade. Knjiži se kao stan. Nema ulaganja, useljiv je po isplati. Cena za dogovor. kontakt: 060/ 30 73 71 5 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 68.000 €, 45,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u neposrednoj blizini parka Svetog Save na Bulevaru Nemanjića. Odlična investicija za život ili izdavanja. Stan se nalazi na poslednjem, nadograđenom, 5. spratu zgrade bez lifta. Površina stana je 45m2 i sastoji se od funkcionalnog rasporeda: ulaznog....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 65.000 €, 45,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s532 Prodaje se lep savršeno skockan stan površine 45 m², koji se nalazi na visokom prizemlju zgrade u širem centru Mladenovca. Stan je kompletno i pažljivo namešten, sa stilom i ukusom, i spreman je za useljenje – bez dodatnih ulaganja! Raspored prostorija je funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar , Pupinova palata. Kompletno, moderno namešten jednoiposoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu nadomak pešačke zone. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo sa tuš kabinom i terasa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je useljiv 01.08.2025.god. Namešten i kompletno opremljen. Kuhinja sa mašinom sa suđe, mašina za veš sa sušenjem, svi kuhinjski aparati. Peti sprat, lift. Plaćanje kvartalno. Klima, centralno grejanje. Interfon, optički internet. Mogućnost kućnih ljubimaca uz dupli depozit. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121702, VI/VI, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Na odličnoj lokaciji u Sazonovoj, odmah pored Čuburskog parka i 5 minuta od Kalenić pijace i Njegoševe ulice, izdaje se stan od 45 m², u novoj zgradi kompletno opremljen. Stan je svetao, moderan i izuzetno funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106101, V/VII, klima, lift, terasa, luks renoviran, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan na lokaciji sa odličnom infrastrukturom, nalazi se u samom centru grada, u održavanoj zgradi sa liftom. U blizini zgrade nalaze se stajališta gradskog prevoza, te je odlično....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 40.500 €, 45,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, namešten, odmah useljiv. Svetao, u lepo održavanoj zgradi sa liftom. Grejanje na 2 inverter klime. Na odličnoj lokaciji, kompletna infrastruktura. Odlična saobraćajna povezanost sa svim delovima grada. Za preporuku. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692 Telefon:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 33.750 €, 45,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen jednoiposoban stan u sirem centru grada,na 5min od pesacke zone. Stan je useljiv odmah po potpisivanju ugovora. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavacom sobom,kupatilom,a poseduje i galeriju od 8kvadrata u vidu radne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan u prelepom naselju Sunnyville. Kompletno namešten novim nameštajem modernog dizajna.Stan ima 45m2.Nalazi se na 1. od 5 spratova u novijoj zgradi sa liftom. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo, hodnik, terasa sa pogledom na reku....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten , balkon, grejanje: etažno na struju + TA + Iverter klima , režije 60€. KTV, internet, video interfon, izdvojena spavaca soba, odmah useljiv Poželjno nepušači. Agencijska provizija 50% Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 29.250 €, 45,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar, Resavska ulica, prvi sprat, namešten stan,45 m2,odvojena spavaća soba,mini kuhinja, kupatilo, dnevna soba, useljiv odmah. Cena stana je sa svim uračunatim troškovima. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene cene zakupa. 066-308-908 Врачар, улица Ресавска, први килька,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem moderno potpuno opremljen jednoiposoban stan (dnevna i odvojena jedna spavaća soba) na odličnoj lokaciji, Ulica Laze Kostića. Uz stan ide i korišćenje garaže u podzemlju zgrade. Sve detalje za stan, kao i zadovoljstvo gostiju tokom prethodnog kratkoročnog izdavanja, možete....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Centar Novog Sada - Neposredna blizina Spensa, fakulteta, pešačke zone - Kompletno opremljen stan - Dvosoban, 45m2 - Gražno mesto u ceni kirije - Useljiv od 01.10.2025. - Ulazni hodnik, kuhinja i trpezarija, dnevna soba, kupatilo, spavaća soba, terasa Obavezan depozit u iznosu jedne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

zdaje se nov, svetao i lepo uređen dvosoban stan od 45 m², na 2. spratu zgrade sa liftom. Stan je namešten i odmah useljiv, a postoji i mogućnost dodatnog opremanja u skladu sa potrebama zakupca. 📍 Lokacija: mirna ulica na Zvezdari, u blizini Doma zdravlja, Cvetkove pijace i sportskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 27.000 €, 45,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Laze Kostića. Odličan, nov, moderno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji. Blizina pešačke zone, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Rotkvarija, ulica Kisačka. Kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada, glavne autobuske stanice i osnovne škole. Ovaj lep i svetao stambeni prostor modernog dizajna čine dnevni boravak sa savremeno opremljenom kuhinjom i trpezarijom, spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116518, III/, klima, lift, terasa, parking. Izdaje se luksuzno namešten jednoiposoban stan u Kisačkoj ulici, 5 minuta od centra grada. Odmah je useljiv, nije pet friendly. Postoji mogućnost parkiranja u dvorištu zgrade kao i mogućnost iznajmljivanja privatnog parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 24.750 €, 45,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🔑 Izdaje se jednoiposoban stan – Grbavica, kompletno namešten! 🏙️ U ponudi imamo odličan jednoiposoban stan površine 45m² , koji se nalazi na 5. spratu kvalitetno građene zgrade u traženom delu Grbavice . Stan je kompletno namešten i opremljen svim potrebnim uređajima za udoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem jednoiposoban namešten stan u Novom Sadu (početak Fruškogorske ulice, prekoputa Naučno-tehnološkog parka). Zbog blizine kampusa mesto je idealno za studiranje, ili IT posao. Ima dosta prostora (45m2). Gradsko grejanje, klima uredjaj, dva lifta (8/16). Optički internet. Komunalije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Laze Kostića. Nov, kompletno namšten jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Blizina strogog centra grada, Bulevara oslobođenja i Futoške oijace. Ovaj lep i svetao stambeni prostor modernog dizajna čine dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP, 45m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se LUX stan, I sprat, lift, kablovska, interfon, sigurnosna kamera. Nov nameštaj, nova bela tehnika, na duži vremenski period, ozbiljnim zakupcima. Stan ima: dnevni boravak, LCD TV, kuhinja: ugradni frizider, sudomašina. U kupatilu nova veš mašina.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 60.000 €, 46,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je stan u mirnom naselju 25. maj, koji kao poseban komfor nudi dvorište površine 60 m². U dvorištu se nalazi i pomoćni objekat od 12 m², idealan za odlaganje stvari ili uređenje po potrebi. Prostor je potpuno ograđen, što ga čini savršenim za porodice sa decom ili vlasnike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka - blizina centra. Nov, kompletno namešten, svetao jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Pozicioniran na III....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 29.900 €, 46,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Odličan, nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan na najatraktivnijoj lokaciji. Blizina centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, Spensa Nalazi se na IV spratu nove stambene zgrade sa liftom. Ovaj stan čine prostorije sledećeg rasporeda:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 27.600 €, 46,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Branka Bajića - Sajam kompleks. Kompletno i kvalitetno namešten, lep, svetao i komforan dvosoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu nadomak Bulevara Evrope i novosadskog sajma. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 25.300 €, 46,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se jednoiposoban stan – Spens, 46m² | 4. sprat | Kompletno namešten ✨ U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 46m², smešten na 4. spratu stambene zgrade u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – kod Spensa. Lokacija nudi savršenu povezanost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan i svetao dvosoban stan – Žarkovo, ul. Siniše Stankovića Izdaje se lepo uređen dvosoban stan od 46 m², na drugom spratu zgrade u mirnom delu Žarkova, u ulici Siniše Stankovića 19. ✅ Struktura: 2.0 adaptiran u 2.5 , ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom, adaptiran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 23.000 €, 46,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, jednoiposoban stan na Telepu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Na prvom spratu zgrade sa liftom. Grejanje je na gas. Dvorišno orjentisan. Stan poseduje svoje parking mesto koje uključeno u cenu zakupa. Odmah useljiv. Potreban depozit....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 66.840 €, 47,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan u Petrovaradinu. U pitanju je novogradnja, stan je useljiv po isplati. U cenu stana je uključeno i pripadajuće parking mesto. Izuzetno mirna lokacija, u blizini se nalazi sve neophodno za svakodnevni život: autobuska stajališta, prodavnice,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 72.900 €, 47,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA ODLIČNOJ POZICIJI U blizini centra u Zemun polju prodaje se ovaj svetao dvosoban stan. Renoviran je i odmah useljiv.Uknjižen je na 35m2, a po premeru ima 47m2. Sastoji se od: hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne sobe sa trpezarijom , spavaće sobe i terase. Jugoistočno orjentisan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 64.890 €, 47,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Stražilovska. Odličan, nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji za stanovanje. Nadomak strogog centra grada i TC Promenada, Spensa, fakulteta Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno namešten, po strukturi jednoiposoban stan. Pozicioniran na četvrtom spratu stambene zgrade, na veoma atraktivnoj lokaciji za stanovanje u neposrednoj blizini centra grada, TC Promenada, Futoške pijace, osnovne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, nov, dizajnerski opremljen, komforan dvosoban stan u blizini pešačke zone, Futoške pijace i Sinagoge. Ovaj lep stambeni prostor čine svetao dnevni boravak, trpezarija sa kuhinjom, spavaća soba, dugačak ulazni hodnik, kupatilo i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Pelagića. Odličan, nov, kompletno namešten jednoiposoban stan koji se nalazi na atraktivnoj lokaciji. U neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada, Spensa i Bulevara oslobođenja. Ovaj enterijerski moderno uređen stambeni prostor je pozicioniran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 32.900 €, 47,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE KOMPLETNO OPREMLJEN DVOSOBAN STAN Vase Pelagića, Novi Sad Useljiv od: odmah Površina: 47m² Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) Garažno mesto uz doplatu od 100 eura. U ponudi je moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na odličnoj lokaciji – mirna ulica Vase Pelagića, nadomak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 30.550 €, 47,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov izuzetno lep jednoiposoban stan površine 47m2 Na odličnoj lokaciji u centru grada, neposredno blizu Spensa, TC Promenada i fakulteta. Kompletno opremljen modernim nameštajem i svim neophodnim električnim uređajima. Ovaj stambeni prostor čini svetao dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan,nova gradnja, u Vranjskoj ulici (kod Bulevara kralja Aleksandra - Lipov lad), 47m2, sprat 4/5, lift, terasa,CG, klima, aluminijumska stolarija, roletne, infostan 8000 din. Zgrada je kvalitetne gradnje, stan je pozicioniran tako da nema buke.Useljiv odmah. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, ilica Novosadskog sajma. Odličan jednoiposoban stan u blizini Bulevara oslobođenja i Medicinskog fakulteta. Ovaj svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa i ostava. Useljiv odmah. IV sprat. (Sofisi home doo Novi Sad,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban, namešten stan od 50 m² na Dorćolu, u ulici Jelisavete Naćić, na prizemlju zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Potpuno je opremljen i odmah useljiv. Grejanje je etažno, sa radijatorima i TA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.850 €, 47,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan stan sa potpuno novim stvarima u ulici Vase Pelagić-CENTAR. Stan je slobodan i useljiv. Centralno grejanje. Ostava,podrum,terasa. Kućni ljubimci su isključeni. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine+agencijska provizija 50% od zakupnine jednokratno. Za više....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 549)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>