• GoHome Professional
do 200 m2 klima useljiv do 570 eura/m2 što manji n - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima useljiv do 570 eura/m2 što manji n - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima useljiv do 570 eura/m2 što manji najnovije

  • Za upit "do 200 m2 klima useljiv do 570 eura/m2 što manji najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 541 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 598 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 88.000 €, 31,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom delu Kanarevog brda. Blizina Miljakovačke šume, kompletno razvijena infrastruktura, kao i dobra saobraćajna povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.srbija-nekretnine.org

Izdavanje stanova Novi Sad Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten stan površine 52–52,5 m2, u ulici Narodnog fronta 24, na 3. spratu od ukupno 8, u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži period. Stan je izuzetno funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.300 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, Somborski Bulevar (Bul. Sv. Pantelejmona) pored Novog trznog centra Strada koji se gradi i Lidla Stan od 55,15m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinja i trpezarija, komforna terasa koja ima balkonska vrata i iz kuhinje i iz dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 305.000 €, 59,00 m2 cca 5170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se nov, neuseljavan dvosoban stan u luksuznom kompleksu Wellport (IV faza), na izuzetnoj lokaciji u Novom Beogradu, u ulici Tadije Sondermajera, Blok 65. Stan se nalazi na 3. spratu moderne zgrade od ukupno 12 spratova i poseduje dva lifta, kao i video nadzor koji funkcioniše....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 299.000 €, 60,00 m2 cca 4980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Kondina, 2.0, 60 m2, bez lodje, II od VI spratova, cg, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 55 m2, podrum, parking u dvoristu zgrade, starogradnja. Luksuzno renoviran stan na ekskluzivnoj lokaciji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 306.000 €, 77,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

3.0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica grada i prostire se od Trga Republike, pored Skadarlije i Profesorske kolonije, pa sve do Pančevačkog mosta. Nepokretnost se nalazi u delu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 350.000 €, 114,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Centar, Porečka ulica pored Lidla u B. Despota Stefana, uknjižen i odmah useljiv. Izuzetno prostran komforan pravi četvorosoban stan sa velikim dnevnim boravkom, odvojenim spavaćim blokom sa tri spavaće sobe, terasom, dva mokra čvora i ulaznim delom sa ugradnim plakarima i ostavom.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 klima useljiv što manji najnovije (12)
  • do 200 m2 klima useljiv do 570 eura/m2 što manji (266)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>