• GoHome Professional
do 200 m2 klima porasla cena što skuplji zadnjih 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima porasla cena što skuplji zadnjih 1 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima porasla cena što skuplji zadnjih 14 dana novogradnja do 390000 eura do 2900 eura/m2

  • Za upit "do 200 m2 klima porasla cena što skuplji zadnjih 14 dana novogradnja do 390000 eura do 2900 eura/m2" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 2.286 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 169.420 € na 179.400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 179.400 €, 70,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 146.420 €
19.09.2025 - 169.420 €
01.05.2026 - 179.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedinstvena ponuda na tržištu. PDV za kupce I stana. Useljivo u maju 2026. Prodaje se stan u jednoj od najkvalitetnijih novogradnji u Novom Sadu. Svi materijali i oprema na zgradi su prvoklasni. Svi zidovi i spoljnji i pregradni se zidaju Klima Blokom Aku Zorka koji imaju preko 100....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 124.488 € na 128.934 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 128.934 €, 44,46 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 124.488 €
29.04.2026 - 128.934 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1376 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju je dvosoban stan površine 44.46m2 u novogradnji u Beogradu na....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 106.092 € na 109.881 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 109.881 €, 37,89 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 106.092 €
29.04.2026 - 109.881 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1374 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije - direktna cena od investitora. Pravni nadzor - izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju je dvosoban stan površine 37.89m2 u novogradnji u Beogradu na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 klima porasla cena što skuplji zadnjih 14 dana novogradnja do 390000 eura do 2900 eura/m2'
83.000 €
83.000 €
 
+2%

Promena cene sa 80.980 € na 82.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 82.800 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 74.000 €
07.12.2025 - 76.350 €
11.02.2026 - 80.980 €
10.05.2026 - 82.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je kvalitetna i mopderno dizajnirana novogradnja u mirnom i porodičnom kraju u Donjoj Vrežini. Prodaje se jednoiposoban stan površine 46,27m2, koji se nalazi u zgradi spratnosti Sut+P+3 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 55.000 € na 63.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 55.000 €
08.05.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan koji ne zahteva apsolutno nikakva ulaganja – samo da unesete svoje lične stvari i odmah počnete da uživate u prostoru koji odiše stilom, kvalitetom i modernim komforom. Stan površine 30 m² je kompletno renoviran od poda do plafona, sa pažljivo biranim materijalima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>