• GoHome Professional
do 200 m2 klima porasla cena što skuplji novogradn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima porasla cena što skuplji novogradn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima porasla cena što skuplji novogradnja Najnovije

  • Za upit "do 200 m2 klima porasla cena što skuplji novogradnja najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 480.000 € na 500.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 500.000 €, 102,00 m2 cca 4900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.05.2025 - 480.000 €
23.05.2025 - 500.000 €
18.06.2025 - 480.000 €
17.04.2026 - 500.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! LUKS NAMESTEN! SA PARKNGOM! Zemun, Pregrevica, 3.0, 102 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe (podno grejanje), telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 102 m2, podrum od 4 m2, parking....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 449.000 € na 480.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 480.000 €, 129,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 449.000 €
07.05.2026 - 480.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na extra lokaciji ,u blizini Bulevara i Liona,u mirnom delu ulice,prodaje se odličan penthaus u novogradnji ,sa liftom.Ulaz je konforan sa video nadzorom i interfonom.Zgrada poseduje energetski pasoš.Stan je svetao .osunčan dvostran :severo -istočno orijentisan.Sa terasa se pruža....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 460.000 € na 470.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 470.000 €, 93,00 m2 cca 5050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 530.000 €
24.04.2026 - 460.000 €
28.04.2026 - 470.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Grcica Milenka Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2021 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 451.000 € na 465.000 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 465.000 €, 110,00 m2 cca 4230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2026 - 499.800 €
09.04.2026 - 451.000 €
16.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Palmotićeva, u samom srcu starog grada, nalazi se i ovaj prelepi dvoetažni četvorosoban stan od 110m² Struktura stana: predsoblje, dnevna soba sa terasom, kuhinja sa trpezarijom, radna soba i kupatilo na donjem nivou, a na gornjem nivou nalaze se hodnik, dve spavaće sobe, toalet i....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 418.248 € na 436.480 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 436.480 €, 128,00 m2 cca 3410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 396.980 €
19.09.2025 - 418.248 €
22.03.2026 - 436.480 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2025.,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja u fazi izgradnje, terasa, klima, lift, topla voda, interfon, video nadzor, garaža, cg - toplotne pumpe. Lux četvorosoban stan, u neposrednoj blizini kraljevskog komleksa Beli Dvor, i na obodu Košutnjaka i Topčiderske šume. Sastoji se iz master sobe sa kupatilom, još jedne....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 371.376 € na 381.692 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 381.692 €, 103,16 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.09.2025 - 251.460 €
04.03.2026 - 366.218 €
03.04.2026 - 371.376 €
17.04.2026 - 381.692 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 511 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja pozovite 0643255742. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Luksuzna Novogradnja Pupin's Palace – Savremeni Dizajn i Premium Kvalitet....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 354.900 € na 375.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 375.000 €, 71,00 m2 cca 5280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 354.900 €
17.04.2026 - 375.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2025.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo ekskluzivan stan u novoizgrađenom luksuznom stambenom objektu na Vračaru. Stan je površine 71m2 u zgradi vrhunskog kvaliteta i na izuzetnoj lokaciji. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u novogradnji. Stan je dvostrane jugo-zapadne orijentacije,....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 266.000 € na 366.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 366.000 €, 111,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 266.000 €
27.02.2026 - 366.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Podrum Stratimirovica Vracar Expo 2027 estate invest property Belgrade Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4.5 Godina izgradnje: 2008....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 265.000 € na 365.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 365.000 €, 110,00 m2 cca 3320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.06.2024 - 140.000 €
02.07.2024 - 250.000 €
25.03.2025 - 253.000 €
01.04.2025 - 263.000 €
08.04.2025 - 255.000 €
12.08.2025 - 260.000 €
02.12.2025 - 265.000 €
20.01.2026 - 99.999 €
23.01.2026 - 265.000 €
27.02.2026 - 365.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Podrum Stratimirovica Savski Venac Dorcol Stari Grad Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 5 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 264.000 € na 364.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 364.000 €, 111,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2024 - 124.000 €
28.06.2024 - 249.000 €
25.03.2025 - 254.000 €
12.08.2025 - 259.000 €
02.12.2025 - 264.000 €
20.01.2026 - 109.890 €
23.01.2026 - 264.000 €
27.02.2026 - 364.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Klima Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja U izgradnji Terasa Interfon Stratimirovica Savski Venac Dorcol Stari Grad Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 4 Godina izgradnje: 2009 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 klima porasla cena što skuplji novogradnja (125)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>