• GoHome Professional
do 200 m2 klima opremljen zadnjih 7 dana pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima opremljen zadnjih 7 dana pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima opremljen zadnjih 7 dana pala cena do 2700 eura/m2

  • Za upit "do 200 m2 klima opremljen zadnjih 7 dana pala cena do 2700 eura/m2" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 2.510 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 250000 eura
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 113.500 € na 110.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 113.500 €
10.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na odličnoj lokaciji na Paliluli. Moderan dizajn čini ga veoma atraktivnim. Prodaje se jednoiposoban stan površine 44m2, u prizemlju. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila. U gradnji....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 385.000 € na 370.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 370.000 €, 157,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 390.000 €
24.04.2026 - 370.000 €
03.05.2026 - 385.000 €
10.05.2026 - 370.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan duplex na atraktivnoj lokaciji, po izuzetnoj ceni. Stan se nalazi u novijoj, modernoj zgradi, i uz njega ide i spoljno parking mesto. Postoji i mogućnost kupovine do 3 garažna mesta u okruženju. U neposrednoj bliuini je Bulevar kralja Aleksandra, škola, gimnazija,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 170.000 € na 167.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 167.000 €, 59,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.05.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116357, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se svetao, komforan, moderno opremljen stan na Limanu 2, blizina Štranda. Stan se nalazi u urednoj i lepo odrzavanoj zgradi, ima kuhinju, dnevnu sobu odvojenu sankom, kupatilo, dve spavace sobe, veliku sobu sa velikim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 klima opremljen zadnjih 7 dana pala cena do 2700 eura/m2'
136.800 €
136.800 €
 
-6%

Promena cene sa 122.000 € na 115.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Betanija, 115.000 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 135.000 €
30.01.2026 - 130.000 €
22.04.2026 - 122.000 €
10.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123930, IV/IV, klima, terasa, renoviran, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen i odmah useljiv stan na odličnoj lokaciji – Sajmište, ulica Slobodana Bajića. Površina: 43 m² + galerija 15 m². Sprat: 4. sprat (zgrada bez lifta).Funkcionalan i svetao....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 206.000 € na 185.400 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 185.400 €, 72,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 206.000 €
06.05.2026 - 185.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao i funkcionalan troiposoban stan od 73 m², smešten na prvom spratu zgrade u Dositejevoj ulici, u mirnom delu Podbare, nadomak strogog centra grada. Stan je dvostrano orijentisan, što mu obezbeđuje odličnu provetrenost i prijatnu dnevnu svetlost tokom celog dana.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 197.000 € na 180.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.000 €, 61,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.01.2026 - 200.000 €
21.02.2026 - 199.000 €
26.02.2026 - 197.000 €
09.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053784…GRBAVICA,DVOSOBAN,61M2…., Prodajemo komforan dvosoban stan. Komplet opremljen, klimatizovan. Veća dnevna soba, kuhinja izdvojena.Iz kuhinje pogodna ostava. Ulaz u spavaću sobu iz manjeg hodnika.Veća terasa sa lepim pogledom prema Fruškoj Gori. .Prednost lokacije zbog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 3)

<< <1> >>