• GoHome Professional
do 200 m2 klima opremljen zadnjih 7 dana pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima opremljen zadnjih 7 dana pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima opremljen zadnjih 7 dana pala cena što manji do 250000 eura

  • Za upit "do 200 m2 klima opremljen zadnjih 7 dana pala cena što manji do 250000 eura" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 2.677 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
    • do 2600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 170.000 € na 167.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman II, 167.000 €, 59,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.05.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 167.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 116357, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se svetao, komforan, moderno opremljen stan na Limanu 2, blizina Štranda. Stan se nalazi u urednoj i lepo odrzavanoj zgradi, ima kuhinju, dnevnu sobu odvojenu sankom, kupatilo, dve spavace sobe, veliku sobu sa velikim....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 49.900 € na 47.900 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 47.900 €, 16,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 49.900 €
07.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična garsonjera u lepoj zgradi koja je nekad bila samački hotel u Železniku, ulica Radnih akcija. U blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za komforan i lagodan život, prodavnice, pijaca, dom zdravlja, gradski prevoz, skola, vrtići. Stan je kompletno renoviran pre godinu-dve.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 122.000 € na 115.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Betanija, 115.000 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 135.000 €
30.01.2026 - 130.000 €
22.04.2026 - 122.000 €
10.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123930, IV/IV, klima, terasa, renoviran, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen i odmah useljiv stan na odličnoj lokaciji – Sajmište, ulica Slobodana Bajića. Površina: 43 m² + galerija 15 m². Sprat: 4. sprat (zgrada bez lifta).Funkcionalan i svetao....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 klima opremljen zadnjih 7 dana pala cena što manji do 250000 eura'
185.400 €
185.400 €
136.800 €
 
-3%

Promena cene sa 113.500 € na 110.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 110.000 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 113.500 €
10.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na odličnoj lokaciji na Paliluli. Moderan dizajn čini ga veoma atraktivnim. Prodaje se jednoiposoban stan površine 44m2, u prizemlju. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila. U gradnji....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 175.000 € na 150.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, 150.000 €, 48,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 175.000 €
08.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Prodajemo 48 m2 NOVO NASELJE – KAFIĆ sa dve bašte za koje poseduje dozvolu za rad ( jedna bašta ispred lokala a druga iza), Lokal je kompletno opremljen za rad kafića. Lokal je u radu, veliki izlog. Lokal je opremljen kuhinjom, klima uređajem, svim potrebnim....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 197.000 € na 180.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 180.000 €, 61,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.01.2026 - 200.000 €
21.02.2026 - 199.000 €
26.02.2026 - 197.000 €
09.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1053784…GRBAVICA,DVOSOBAN,61M2…., Prodajemo komforan dvosoban stan. Komplet opremljen, klimatizovan. Veća dnevna soba, kuhinja izdvojena.Iz kuhinje pogodna ostava. Ulaz u spavaću sobu iz manjeg hodnika.Veća terasa sa lepim pogledom prema Fruškoj Gori. .Prednost lokacije zbog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 4)

<< <1> >>