• GoHome Professional
do 200 m2 klima opremljen zadnjih 7 dana što jefti - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200 m2 klima opremljen zadnjih 7 dana što jefti - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima opremljen zadnjih 7 dana što jeftiniji do 200000 eura

  • Za upit "do 200 m2 klima opremljen zadnjih 7 dana što jeftiniji do 200000 eura" pronađeno 50 nekretnina - prosečna cena 2.747 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 175.000 €, 31,00 m2 cca 5650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u centru grada, u Dobračinoj ulici, u neposrednoj blizini Narodnog pozorišta. Stan se nalazi na petom spratu kvalitetne starogradnje sa urednim i održavanim ulazom i liftom, što obezbeđuje dodatni komfor i funkcionalnost. Odličnog je rasporeda i sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 190.000 €, 33,00 m2 cca 5760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Cara Du��ana-Stari grad, 3/5, podno grejanje, uknji��en-Stvarna povr��ina-33m2 , ugovorna povr��ina-27.00m2, Prodaje se moderan i luksuzno opremljen salonski stan povr��ine, sme��ten na 3. spratu u zgradi od ukupno 4 sprata, bez lifta. Stan je kompletno renoviran i dizajnerski ure��en,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.550 €, 50,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan od 51 m² u novogradnji, nalazi se u Novom Sadu, u naselju Detelinara. Smešten je na visokom prizemlju u zgradi sa pet spratova. Stan je funkcionalnog rasporeda i poseduje jedno kupatilo, kao i terasu. Grejanje je na gas, što doprinosi prijatnom i praktičnom svakodnevnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 195.000 €, 28,00 m2 cca 6960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Hercegova��ka, 3/16,-Stvarna povr��ina-28m2 , ugovorna povr��ina-27.41m2, U ponudi kompletno opremljen i luksuzno name��ten stan u BW, u zgradi Simfonija 1 (Hercegova��ka ulica, drugi red od reke) povr��ine 28m2, sme��ten na tre��em spratu od ukupnih ��esnaest, opremljen klima ure��ajem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 199.000 €, 79,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se renoviran dvoiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija kod Doma zdravlja. Površine je 79m2, nalazi se na XIII spratu stambene zgrade sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 199.900 €, 52,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mirka Milojkovi��a, 1/5, uknji��en-Stvarna povr��ina-52m2 , ugovorna povr��ina-51.00m2, Prodaje se dvosoban, potpuno nov stan , opremljen , sa vrhunskom tehnikom I name��tajem u Sunnyville-u u Vi��nji��koj banji. Stan se nalazi na prvom spratu i raspola��e odli��nim rasporedom - prostrani....

 
 
 
  Kuća, VIŠNJICA, 199.999 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Branislava Stankovi��a, pr+ptk, ta, uknji��ena-Stvarna povr��ina-75m2 , ugovorna povr��ina-68.00m2, Odli��na ku��a na Vi��njici - prilika koja se ne propu��ta! U��u��kana u mirnom kraju Vi��njice, na prostranom placu od 4.13a, nalazi se ova ��armantna ku��a koja odi��e toplinom doma.....

 
 
 
  Stan, BANJA, 217.000 €, 67,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131657, I/V, klima, lift, telefon, terasa, parking, stambena zgrada. Na prodaju izuzetno funkcionalan i moderan stan u naselju Sunnyville, na odlicnoj lokaciji, nadomak centra grada, po veoma konkurentnoj ceni. Stan povrsine 67m² odlikuje se odlicnim rasporedom i maksimalno....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-50 (od ukupno 51)

<< <1 2> >>