• GoHome Professional
do 200 m2 klima opremljen zadnjih 14 dana pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima opremljen zadnjih 14 dana pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima opremljen zadnjih 14 dana pala cena što veći do 150000 eura do 2500 eura/m2

  • Za upit "do 200 m2 klima opremljen zadnjih 14 dana pala cena što veći do 150000 eura do 2500 eura/m2" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 2.166 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 127.720 € na 121.340 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 121.340 €, 62,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 133.900 €
08.04.2026 - 127.720 €
01.05.2026 - 121.340 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se noviji, potpuno i veoma lepo opremljen stan-dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena sa tehnikom (frizider, ugradna rerna i ploca, masina za sudove) Klima, veš mašina.. Stan je IZUZETNO svetao i nalazi se u mirnom kraju bez saobracaja. Takođe poseduje terasu sa prelepim....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 147.900 € na 144.200 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KAMENICA, 144.200 €, 92,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 147.900 €
01.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je kuća na prodaju u Sremskoj Kamenici - prostrana kuća sa četiri spavaće sobe na dva sprata, površine 92 m² (uključujući terasu od 26 m²), smeštena na placu od 507 m². Nekretnina je idealna za porodični život ili kao investicija u okviru prodaje kuća i izdavanja stanova....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 144.000 € na 136.800 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 136.800 €, 72,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 158.400 €
01.05.2026 - 144.000 €
10.05.2026 - 136.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban duplex stan na prodaju. Nalazi se u zoni porodične gradnje u naselju Krnjača,u blizini centra grada 6 km od Trga Republike. Stan je dupleks, od prostorijaposeduje prostran dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, hodnik, a nagornjem nivoudve spavaće sobe. Opremljen je novim modernim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 klima opremljen zadnjih 14 dana pala cena što veći do 150000 eura do 2500 eura/m2'
140.000 €
140.000 €
110.000 €
 
-5%

Promena cene sa 124.000 € na 117.800 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 117.800 €, 62,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 148.800 €
09.02.2026 - 142.600 €
06.03.2026 - 139.900 €
09.03.2026 - 130.200 €
10.04.2026 - 124.000 €
03.05.2026 - 117.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se noviji, potpuno i veoma lepo opremljen dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena novim i modernim uredjajima (frizider, ugradna rerna i ploca, masina za sudove), a kupatilo takodje ima ves masinu, ugradjena je i klima. Stan je izradjen od najkvalitetnijih materijala, svetao....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 118.450 € na 113.300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 57,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 118.450 €
01.05.2026 - 113.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban dupleks stan ukupne površine 57 m², smešten na 2. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Nove Detelinare, u neposrednoj blizini pijace, marketa i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Stan se nalazi u potkrovlju, funkcionalnog rasporeda na dva nivoa.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 122.000 € na 115.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Betanija, 115.000 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 135.000 €
30.01.2026 - 130.000 €
22.04.2026 - 122.000 €
10.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123930, IV/IV, klima, terasa, renoviran, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen i odmah useljiv stan na odličnoj lokaciji – Sajmište, ulica Slobodana Bajića. Površina: 43 m² + galerija 15 m². Sprat: 4. sprat (zgrada bez lifta).Funkcionalan i svetao....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 4)

<< <1> >>