• GoHome Professional
do 200 m2 klima opremljen do 1600 eura/m2 do 15000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima opremljen do 1600 eura/m2 do 15000 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima opremljen do 1600 eura/m2 do 150000 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 200 m2 klima opremljen do 1600 eura/m2 do 150000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 144.690 €, 97,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se troiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na trećem spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 96,46 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i terase.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 147.900 € na 144.200 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, 144.200 €, 92,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 147.900 €
27.04.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kuća na prodaju u Sremskoj Kamenici - prostrana kuća sa četiri spavaće sobe na dva sprata, površine 92 m² (uključujući terasu od 26 m²), smeštena na placu od 507 m². Nekretnina je idealna za porodični život ili kao investicija u okviru prodaje kuća i izdavanja stanova....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Detelinara, 140.000 €, 86,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

SAJAM, coffee&wine bar CRNO ZRNO, 86m² sa baštom ++|++Na prodaju kompletno opremljen i razrađen ugostiteljski objekat sa pravom zakupa, smešten na jednoj od najatraktivnijih poslovnih lokacija u Novom Sadu. Objekat je nov, moderno i luksuzno uređen, sa pažljivo dizajniranim enterijerom....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 150.000 €, 96,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.12.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju 2 kategorizovana apartmana u Vrdniku i stan/lokal u prizemlju Broj soba: 3 Struja / voda / kanalizacija / gas u ulici Prilazni put asfalt ### Bez tereta ### Privatna svojina Agencijska provizija uračunata u cenu (plaća prodavac) Šifra nekretnine: 8304 Šifra posrednika:....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 150.000 €, 178,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: K651 Velika nameštena kuća na Kosmaju površine 178 m2 smeštena je na 15 ari prelepog placa. Predstavlja savršeno utočište za sve one koji žele da uživaju u prirodi, ali istovremeno ne žele da se odreknu modernih pogodnosti i udobnosti koje nudi glavni grad, udaljen samo 60....

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121900, 53.69a, spratna, struja, klima, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Velika parcela od cca. 54ara sa porodičnom stambenom zgradom u vikend naselju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 4,0 soban stan u novogradnji. Nalazi se u prizemlju zgrade ali je kao kuća sa sopstvenom baštom od 50 m2 i zasebnim ulazom, kapijom, alarmom i video nadzorom. Tri spavaće sobe, veliki Walk in garderober, velika vešernica sa mašinama za pranje i sušenje veša i dosta plakara.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 150.000 €, 96,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s480 Predstavljamo vam ekskluzivnu priliku za kupovinu modernog dupleks stana sa vrhunskom opremom i inovativnim tehnologijama. Ovaj stan se nalazi na 2. spratu i 3. spratu i nudi luksuzan životni prostor u svakom smislu. Prodaje se kompletno namešten stan površine 96 m² u....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ova prelepa spratna vila odiše elegancijom i komforom, potpuno nova i moderno uređena, sa velikim bazenom okruženim cvećem i raskošnim zelenilom koje pruža osećaj privatnog raja. Prostrano dvorište nudi čak sedam parking mesta, dok unutrašnjost raspolaže sa tri udobne spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, MEĐULUŽJE, 150.000 €, 175,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: K757 Na prodaju uknjižen sprat kuće kao posebna stambena jedinica – 175 m² komfora u prirodi + 8 ari placa Na odličnoj lokaciji u mestu Međulužje, na glavnom putu, , svega nekoliko minuta vožnje od centra Mladenovca, prodaje se kompletno namešten, prostran sprat kuće, koji....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 klima opremljen do 1600 eura/m2 do 150000 eura (882)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>