• GoHome Professional
do 200 m2 klima oglasi objavljeni od poslednjeg pu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima oglasi objavljeni od poslednjeg pu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima oglasi objavljeni od poslednjeg puta porasla cena

  • Za upit "do 200 m2 klima oglasi objavljeni od poslednjeg puta porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+42%

Promena cene sa 271.000 € na 385.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 385.000 €, 154,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.12.2022 - 360.000 €
16.12.2022 - 359.000 €
03.05.2023 - 271.000 €
05.04.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 90336, II/IV, klima, telefon, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Veoma lep, prostran, 3.0 porodičan stan, topao i ušuškan sa predivnom terasom 7x3 m. Realno ima grejne površine 133m2 + terasa 21m2, (uknjiženo 125m2 + terasa 9.5m2). Jugozapadno je orijentisan, tako da....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 185.000 € na 220.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2025 - 185.000 €
22.02.2026 - 220.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2025.,

www.indomio.rs

VAŠARIŠTE - u neposrednoj blizini Velikog Parka - u neposrednoj blizini Restorana Neptun - u blizini Gradskih bazena (otvorenih i zatvorenih) - u blizini Mašinkog Fakulteta, PMF-a, Osnovnih i Srednih škola Površina stana: 151m2 (Duplex) - uknjižena celokupna kvadratura Etaža 1>....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 407.000 € na 430.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 430.000 €, 145,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 407.000 €
10.04.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivni stambeni kompleks, Ističe se visokim standardima kvaliteta, vrhunskom zvučnom izolacijom. Smeštena na samoj granici Novog Beograda i Zemuna, ova zgrada je okružena obrazovnim institucijama, komercijalnim centrima i uglednim restoranima. Gradnja se odlikuje visokim standardima....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 300.000 € na 320.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 320.000 €, 160,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 300.000 €
29.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Profesorska kolonija, Osmana Djikica, 4.0, 160 m2 sa 2 terase, II od III sprata, dupleks, mermerni radijatori, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, izvorno stanje, uknjizen na 94 m2, prema nacinu koriscenja po katastru poseduje i 2 terase....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 380.000 € na 390.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 380.000 €
03.04.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan četvorosoban dupleks sa terasom - Zvezdara, Đevđelijska ulica, 157 m2, 390.000 EURNa prodaju luksuzan, funkcionalan i izuzetno svetao četvorosoban dupleks površine 157 m2, smešten na petom i šestom spratu zgrade sa liftom u Đevđelijskoj ulici, na atraktivnoj lokaciji između....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 370.000 € na 390.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 370.000 €
03.05.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan penthouse kod Đerma, u mirnoj, jednosmernoj ulici, nadomak Zvezdara teatra. Na dva nivoa, odlično organizovan prostor. Prvi nivo je uređen kao open space-dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, terasa i balkon. Na drugom nivou je spavaći blok koji čine dve sobe, garderober....

 
 
 
 
+42%

Promena cene sa 271.000 € na 385.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 385.000 €, 154,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 271.000 €
10.04.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 90336, II/IV, klima, telefon, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Veoma lep, prostran, 3.0 porodican stan, topao i ususkan sa predivnom terasom 7x3 m. Realno ima grejne povrsine 133m2 + terasa 21m2, (uknjizeno 125m2 + terasa 9.5m2). Jugozapadno je orijentisan, tako da....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 444.000 € na 457.320 € dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 457.320 €, 148,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 503.000 €
21.02.2026 - 485.000 €
07.03.2026 - 480.000 €
17.03.2026 - 489.250 €
24.03.2026 - 484.100 €
04.04.2026 - 444.000 €
11.04.2026 - 457.320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo porodični stan dupleks od 148m2 . Stan je na jednoj etaži a predsoblje i sam ulaz u stan su u donjem delu stana. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 296.000 € na 355.200 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 355.200 €, 148,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.09.2024 - 370.000 €
25.12.2024 - 340.400 €
05.03.2025 - 296.000 €
04.03.2026 - 355.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se luksuzan cetvorosoban stan u ekskluzivnoj zgradi koja pruža sve što je potrebno za moderan i komforan život. Novogradnja Internet Kablovska Podrum Klima Telefon Interfon.

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 410.000 € na 459.000 € dana 23.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 459.000 €, 141,00 m2 cca 3260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 450.000 €
07.09.2025 - 410.000 €
23.03.2026 - 459.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Autokomanda, luksuzan penthaus, centralna klima, viši plafoni, kamin, garaža .. / ul. Vojvode Stepe, zgrada iz 2013 god, termo fasada, lift, video nadzor, uredan ulaz, luksuzno preuređen penthaus, posebno dizajniran, funkcinalan, svetao, centralna klima, kamin, viši plafoni, posebna....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 klima porasla cena (554)
  • do 200 m2 klima oglasi objavljeni od poslednjeg puta (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>