• GoHome Professional
do 200 m2 klima novogradnja do 40000 eura što skup - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima novogradnja do 40000 eura što skup - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima novogradnja do 40000 eura što skuplji

  • Za upit "do 200 m2 klima novogradnja do 40000 eura što skuplji" pronađeno 171 nekretnina - prosečna cena 761 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 38000 eura (malo jeftiniji)
    • 42000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RAŠKA, 43.750 €, 25,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118509, VI/III, klima, lift, uknjižen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, parking, mogućnost proširenja, stambena zgrada. ---APARTMAN SE NALAZI NA 4. NIVOU OD UKUPNIH 6 ( IZUZETNA SPRATNOST ZA PLANINU ) ---KOMPLEKS RESIDENCE HILL ZAVRŠEN 2025 GOD ---50....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 43.500 €, 58,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlican i do sad neuseljavan, nov trosoban stan sa garzom i ostavom. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv, klima, masina za pranje i susenje vesa, masina za sudje. Sve u stanu je kompletno novo i pod garancijom. Stan poseduje garazu kao i ostavu.....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 43.500 €, 30,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična prilika za investiranje, novogradnja na Srebrnom jezeru, u ponudi mali stanovi, smešteni nadomak marine, predstavljaju spoj moderne arhitekture, luksuza i funkcionalnosti koja pruža jedinstveno iskustvo relaksacije i udobnosti. SPA centar za vlasnike stanova. U cenu stana....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 klima novogradnja do 40000 eura što skuplji'
42.200 €
32.500 €
43.000 €
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 43.400 €, 62,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep stan,nov u novoj zgradi, mali troškovi grejanje na kalorimetre,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće.Lep raspored hodnik, dnevni boravak, kuhinja, 2 sobe, kupatilo, terasa,dozvoljeni su kućni ljubimci, useljiv od 20 septembra,cena 700 e+ depozit+ ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, DUBOKO, 42.600 €, 80,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106583, spratna, struja, klima, terasa, uknjižen, nov, fasada dobra, parking, mogućnost proširenja, vikendica. U ponudi izdvajamo splav na Savi kod restorana Duboko. Splav je na atestiranim pontonima. Prodaje se namešten. Poseduje prednju, zadnju i bočnu terasu, dnevni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 42.570 €, 43,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov lux stan u mirnom kraju, punom zelenila, sa pogledom na park. Okružen je drvećem i zelenilom. Stan je dosta sunčan i svetao. Kompletno je namešten i opremljen. Sastoji se od predsoblja, dnevno-trpezarijskog dela i kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Kompletno je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bulevar Kralja Aleksandra, 42.000 €, 56,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Konjarnik. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade u novogradnji sa liftom. Površine je 56m2, nov je, namešten i neuseljavan. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog hodnikam dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 42.000 €, 26,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u novoj zgradi na 4. spratu, preko puta parka Borići, naselje Miloševi konaci. Upisana kvadratura stana je 26.4 kvm, u pomenutu kvadraturu ne ulazi prostor ispod prozora namenjen za ugradne garderobere. Poseduje odličan raspored i maksimalno iskorišćenu kvadraturu,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u ulici Bulevar kralja Aleksandra, Konjarnik. Stan se nalazi na šestom spratu stambene zgrade u novogradnji sa liftom. Površine je 56m2 i nov je i neuseljavan stan, izuzetno pogodan i kao kancelarijski prostor. Po strukturi stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 40.000 €, 16,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U TC Zeleni Venac prodaje se lokal od 16 m2. Trenutno u zakupu. Zajednicki mokri cvor. Uknjizan 1/1. Sve informacije na broj 0611436777 LOMINA, Novogradnja, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 40.000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar,Kneginje Zorke ulica-kod Hrama, 1.5,51kvm,NOV nameštaj, dnevna+spavaća soba, 2 klime, mašina za sudove, ugradni plakari, 2 LCD-a,kvalitetni SVI uredjaji, halogena rasveta, cg-po potrošnji (info stan od 6000din), održavanje 2500din,katv i internet 4500din, PARKING MESTO uz doplatu....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 39.999 €, 63,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem renoviranu odmah useljivu kuću u bačkom gradištu blizu Tise i bisernog ostrva.kuća ima 63m2 a dvorište je 500m2. Kuća ima dve sobe,veliku i jednu manju koju koristim kao ostavu,veliku trpezariju/kuhinju i manje kupatilo.u manju sobu staje samac krevet tako da moze biti gostinska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 39.900 €, 57,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo nov stan 57m2, na duži vremenaki period, 700e, ljubimci nisu dozvoljeni. CG sa kalorimetrima + klima uređaj, infostan i održavanje zgrade 3000rsd. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 39.600 €, 44,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten i renoviran stan, u centru grada. U blizini marketa koji radi 24h ,,Maxi". Stan je u mirnoj ulici sa prelepim pogledom na grad. Etažno grejanje (Norveški radijatori), klima inverter. Stan ima: - spavaću sobu, koja je nameštena sa plakarima, TV-om, francuskim ležajem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 39.500 €, 50,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119326, IV/VI, klima, lift, terasa, nov luks, stara gradnja, podrum, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sa zadovoljstvom možemo da Vam ponudimo stan u novogradnji u centru grada na Vračaru u blizini Južnog bulevara. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade koja ima 5 sprata i lift. Stan je izuzetno svetao i funkcionalan sa prostranom dnevnom sobom koja je spojena sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 39.000 €, 46,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednosoban stan površine 46m², u novijoj zgradi, na 2. spratu, u mirnoj i traženoj lokaciji, na samo 5 minuta hoda od centra grada. Stan je pogodan za stanovanje ili kao investicija za izdavanje. Karakteristike stana: Površina: 46m² Sprat: 2 -Novogradnja -Klima uređaj -Kuhinja....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 39.000 €, 65,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo odličan stan u novogradnji u Surčinu. Nalazi se na 3.spratu/3, stan je opremljen novim nameštajem-spreman da se uselite. U dvorištu zgrade je obezbeđeno parking mesto sa rampom. Lokacijski uslovi su odlični, u mirnom kraju a nadomak autoputa i blizine svega potrebnog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE KOMPLETNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN – GRBAVICA, 55m² 🏡✨ U ponudi je potpuno nov, luksuzno renoviran trosoban stan u mirnom dvorišnom delu na odličnoj lokaciji – Bulevar Cara Lazara , Grbavica. Budite prvi stanari u stanu koji nikada nije bio useljavan! 👌 🔹 Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo luksuzno opremljen, nov, neuseljavan stan u novoizgrađenom kompleksu u Radničkoj ulici, Sity gradnja. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora.Garažno mesto. Zgrada je obezbeđena video nadzorom. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 38.250 €, 45,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100340, IV/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Atraktivan stan, smešten u novoizgrađenom kompleksu The One, između poslovnog kompleksa Airport City i naselja A blok. Kompleks je stambeno- poslovni i sjajno je koncipiran - sadrži video nadzor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 37.600 €, 47,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Rezidencijalno naselje Voždove kapije, odiše elegancijom i funkcionalnošću i predstavlja spoj urbanog života, savremenog dizajna i prirodnog sklada. Nalazi se u srcu Voždovca sa samo nekoliko minuta od gradskih tačaka. Projektovano je tako da pruži maksimalan komfor i ispuni maksimalna....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 37.130 €, 13,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan lokal u samom centru grada, u pitanju je ulični lokal u jednoj od najprometnijih ulica u centru grada. Sastoji se u odlično iskorišćenih 13 kvadrata, sa posebnom ostavom koja može da se pretvori u kuhinju i odvojenim wc-om. Sam lokal se nalazi na ulici....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten, nov dvosoban stan u blizini Centra u Kisačkoj ulici. Treći sprat. Terasa. Stan ima dva pripadajuća garažna mesta. Potreban depozit. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Agencijska provizija 50% na cu zakupa, prvi mesec. Za sve dodatne informacije, obratiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka - blizina centra. Nov, kompletno namešten, svetao jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Pozicioniran na III....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 36.770 €, 26,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na Somborskoj rampi. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor. U pitanju je stambeni komplex od 34 urbane vile sa po dva ulaza. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Rok uselenja je određen za mart mesec 2025 godine sa rokom tolerancije od 90....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120077, III/III, dupleks, klima, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum, stambena zgrada. Stan se izdaje prvi put, dvoetazni, kompletno opremljen, moderan. U donjem delu sastoji se od hodnika, spavace sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom (kompletno opremljeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93588, II/IX, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Ćirpanova. Nov, kompletno i moderno opremljen trosoban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a u blizini škole i vrtića. Ovaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 40,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Spens), ulica Radnička. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu nadomak Spensa, TC Promenada, Osnovnog suda, a u neposrednoj blizini strogog centra grada, fakulteta. Ovaj lep i svetao stambeni prostor nalazi se na X....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 36.000 €, 40,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov nesuseljavan namesten jednoiposoban stan na 10-om spratu u novoj vrhunskoj zgradi - Radnicka 2 , sa top pogledom ka Petrovaradinskoj tvrdjavi. Na dohvat svih sadrzaja za urbano zivljenje. Direktno od vlasnika 0642616051 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 35.750 €, 55,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov, neuseljavan, lepo opremljen, trosoban stan u ulici Branka Radičevića. Stan je opremljen najmodernijim nameštajem, sastoji se iz hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene dve spavaće sobe, jednog sanitarnog čvora, terase. Nova zgrada, niski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 35.200 €, 44,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo Jednoiposoban LUX namešten stan 44m u novogradnji,komplet sve NOVO, gradsko grejanje sa kalorimetrima,uz stan ima i prelepa terasa 75m . . . stan je odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Na duzi period, za više detalja pozovite agenta Bombyx reg 217 Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 35.200 €, 64,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE LUX TROSOBAN NOV STAN U NOVOJ ZGRADI BLIZU VELIKOG MARKETA LIDL I GRAS - a NA POČETKU SUVOBORSKE ULICE, SA GREJANJEM NA GAS I MALIM KOMUNALNIM TROŠKOVIMA U STANU JE SVE NOVO I MALI SU TROŠKOVI A SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, DNEVNE SOBE SA IZLASKOM NA TERASU KOJA POSEDUJE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 35.000 €, 35,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se LUX 1. 0 stan u kompleksu Beograd na vodi u zgradi Aria. Stan je luksuzno i kompletno namesten novim modernim namestajem i opremom. Stan ima terasu sa pogledom na reku. Uzstan ide i parking mesto u garazi zgrade koja je uracunato u cenu zakupa. Novogradnja Internet Kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120006, I/I, klima, terasa, uknjižen, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, stambena zgrada. Izdajem stan od 70m2 koji se sastoji od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i terase. Grejanje je etažno, što omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 35.000 €, 50,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 106156, IV/, klima, lift, terasa, novogradnja, garaza. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa,....

 
 
 
  Kuća, LIPNIČKI ŠOR, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vila Drina predstavlja objekat koji je u potpunosti posvećen ideji luksuznog gostinskog najma i boravka na ekskluzivnog imanju u potpunoj prirodi. Na samoj obali reke Drine, u pitomom i neurbanom delu naselja, Vila Drina se nalazi na 7 km od grada Loznice, odnosno na ~2h vožnje iz....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 35.000 €, 28,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal Mokranjceva kod okretnice. Lokal je u prizemlju zgrade, novogradnja, povrsine 28m2, Lokal je celina koja moze da se odvoji i na dve jedinice, grejanje je na struju. Lokal je izdat tako da buduci kupac moze da nastavi sa rentiranjem ili privede prostor svojoj nameni. Cena 35000....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 34.650 €, 63,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, potpuno i veoma opremljen dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena novim i modernim uredjajima (frizider, ugradna rerna i ploca, masina za sudove), a kupatilo takodje ima ves masinu, ugradjena je i klima. Stan je izradjen od najkvalitetnijih materijala, svetao je i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 34.500 €, 46,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Potpuno nov stan u novoj zgradi, Kisacka 36. Dva garazna mesta. Nije pet friendly. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se nov neuseljavan trosoban stan – Južni Telep, Jerneja Kopitara ✨ 📍 Lokacija Ulica Jerneja Kopitara, Južni Telep, Novi Sad Mirno i atraktivno okruženje u blizini Dunava Iza zgrade dečije igralište 👶 Odlična povezanost – autobuska linija 12 🚍 📐 Osnovne karakteristike....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 168)

<< <1 2 3 4> >>