• GoHome Professional
do 200 m2 klima lift do 997 eura/m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima lift do 997 eura/m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima lift do 997 eura/m2 što veći

  • Za upit "do 200 m2 klima lift do 997 eura/m2 što veći" pronađeno 931 nekretnina - prosečna cena 698 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 947 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 65000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, 208.000 €, 208,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep duplex stan,odlična lokacija,lep raspored,na donjem delu su hodnik,dnevni boravak,kuhinja,3.sobe,kupatilo,2. terase,a na gornjem delu je soba,koja moze da bude i radni prostor i velika terasa od 70m2 i kupatilo sa djakuzijem,uz stan imate i parking i mogućnost garaže,useljivo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 170.000 €, 200,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju tripleks na Bulevaru Nemanjića. Nalazi se u neposrednoj blizini Delta Planeta i parka Svetog Save. Odličan je za porodično stanovanje, jer se nalazi u mirnoj ulici, koja nije izložena saobraćajnoj gužvi, a svakako je pristupačna i dobro pozicionirana. U blizini su mnogobrojni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 180.000 €, 199,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan stan na Panteleju. Pogodan i za kredite za mlade, objekat poseduje upotrebnu dozvolu. Prodaje se kompletno namešten i opremljen tehnikom. U pitanju je dupleks od 199m2, nalazi se na četvrtom i petom spratu novije zgrade bez lifta. Prva etaža (četvrti sprat) ima....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 klima lift do 997 eura/m2 što veći'
168.000 €
92.800 €
140.000 €
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 198.000 €, 198,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Kompletno namešten četvoroiposoban stan na IV spratu bez lifta. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, dva kupatila i velika terasa. Centralno grejanje na gas. Useljiv odmah.(Vinson nekretnine, Novi Sad,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 155.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TEMERIN, 155.000 €, 168,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2025 - 226.600 €
19.04.2025 - 211.600 €
26.04.2025 - 198.000 €
10.05.2025 - 188.000 €
17.06.2025 - 175.000 €
01.07.2025 - 206.000 €
09.08.2025 - 167.000 €
13.09.2025 - 206.000 €
15.11.2025 - 196.000 €
02.12.2025 - 206.000 €
06.12.2025 - 198.000 €
20.12.2025 - 188.000 €
07.02.2026 - 186.000 €
28.03.2026 - 175.100 €
18.04.2026 - 165.000 €
09.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Ekskluzivno zastupanje !!! Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 156.450 €, 149,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2022.,

www.codex.co.rs

Prodaje se UKNJIZEN poslovni prostor koji se nalazi u suterenu nove zgrade na Zvezdari. Prostor je kompletno uređen za potrebe poliklinike . Uknjižen je i ima 149m2. Grejanje je centralno i ima odličnu ventilaciju. Vlasnik prostora je pravno lice. Mogucnost dogovora oko cene. Novogradnja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.800 €, 148,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan porodičan stan u naselju Čalije. Nalazi se na drugom spratu porodične zgrade koja nema lift. Stan je površine 148 m2 i sastoji se od ulaznog predoblja, tri odvojene spavaće sobe od kojih svaka ima izlaz na terasu, kupatila i velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 102.000 €, 143,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s432 Na prodaju je prostrani uređen stan površine 143 m2, koji se nalazi u impozantnoj zgradi sa liftom na mirnoj lokaciji 25. maja. Ovaj izuzetan stan se ističe svojom raskošnom veličinom i praktičnim uređenjem, nudeći tri udobne spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 140.000 €, 140,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor od 120m2. Poseduje 3 kancelarije, veliki antre, čajnu kuhinju, toalete bez tuša. Lift u zgradi ide do 4.sprata, a stan se nalazi na 5-om. Vlasnik je pravno lice. Odmah useljiv. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Kralja Milutina, Sprat,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 95.900 €, 137,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Kompletno namešten četvorosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna blizina šetališta keja, nekoliko obrazovnih ustanova, strogog centra grada Ovaj svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 122.400 €, 136,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Izdavanje odličnog petosobnog stana u shrhe poslovnog prostora. Ovaj poslovni prostor nalazi se preko puta Srpskog narodnog pozorišta, a nadomak Pupinove palate, niza poslovnih i uslužnih objekata. Pozicioniran na III spratu zgrade bez lifta. Čine....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 121.500 €, 135,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 133.000 €, 133,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, u strogom centru. Površina stana je 133m2 plus dva manja balkona. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, 4 spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i dva ulaza u stan. Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi bez lifta. Uz stan ide parking mesto....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 133,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dupleks stan koji se prostire na delu 4 sprata i potkrovlja.Neto povrsina stana je 132,66 m2.Prvi nivo-72,13 m2.Potkrovlje-60,53 m2.Od prostorija poseduje:5 spavacih soba,2 kupatila,kuhinju,dnevnu sobu i terasu.Prostorije prvog nivoa:2 hodnika,dnevna soba,kupatilo,terasa,2....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 133,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prostran i funkcionalan dupleks stan, smešten na IV spratu i u potkrovlju stambene zgrade u Mladenovcu. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i idealan za porodičan život. Ukupna neto površina: 132,66 m² Prvi nivo (72,13 m²): dva hodnika, dnevna soba, terasa, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 132,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u blizini Saborne crkve i pešačke zone. Stan ima 132m2, po strukturi je četvorosoban. Nalazi se na 4. spratu u zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije sa delom za kuhinju, tri spavaće sobe, kupatila i ostave. Mogućnost da se prepravkama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 98.400 €, 123,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 114303, XI/XII, dupleks, klima, lift, terasa, novogradnja, pogodan za pp. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 100% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kancelarijski prostor površine 120m2 na III spratu poslovne zgrade u Zmaj Jovinoj ulici, u najlepšem delu Starog grada, pešačka zona, blizina garaža i svih gradskih linija. Zgrada se odlično održavana, lep ulaz, novi podni mermer, lift i stepenište. Prostor ima jednu veću prostoriju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 108.000 €, 120,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Liman II, ulica Ravanička. Odličan, veoma komforan četvorosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Preko puta škole, a u blizini vrtića, Štranda, fakulteta, zgrade NIS-a. Ovaj lep stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhunja sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 108.000 €, 120,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veoma lep i svetao, cetvorosoban stan. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, ves masina, klima, masina za sudje, velik kombinovani frizider u ostavi. Stan je veoma prijatan, pun svetla i nalazi se u miru i tišini. Stan se nalazi pored osnovne škole,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 85.000 €, 120,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan kod Medicinskog fakulteta. Stan je Dupleks na 4. i 5. spratu zgrade bez lifta, po strukturi trosoban povrsine 120m2, sastoji se od prve etaze sa ulaznim hodnikom, prostranog dnevnog boravaka, odvojena kuhinja i trpezarijom, iz hodnika kupatilo, stepeniste iiz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 118.000 €, 118,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 120.000 €, 118,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i izuzetno funkcionalan dupleks stan od 118m2 na Petlovom brdu, u ulici 17. oktobra, na četvrtom spratu uredno održavane zgrade bez lifta. Stan je petosoban, sa savršenim rasporedom prostorija i prelepim otvorenim pogledom ka gradu, koji pruža osećaj mira i privatnosti....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, Centar, 125.000 €, 116,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veliki stan, dupleks sa kompletnim novim nameštajem i belom tehnikom. Na prizemlju se nalazi: veliki dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i spavaća soba. Na spratu se nalazi: 3 sobe, kupatilo i predsoblje sa velikim ugradnim garderoberom. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, lep pogled....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 74.750 €, 115,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, luksuzan, neuseljavan stan u novom kompleksu na Strelištu, nadomak Big tržnog centra, Narodne bašte, novog puta za Beograd, kao i centra grada. U samom naselju se nalaze vrtići, osnovna škola, dečija igrališta, dom zdravlja, pijaca, marketi i ostali....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 105.000 €, 114,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN OD INVESTITORA Prodajem visoko-kvalitetan stan u fazi izgradnje na Mišeluku. Stan se nalazi se u urbanoj vili u kojoj sam suinvestitor i koja ima ukupno četiri stana. Vila je u prelepom ambijentu i na prelepoj lokaciji, tj. na mirnom i tihom mestu. Do nje vodi asfaltni put, a....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Kej, 110.000 €, 110,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 110 m2 BEOGRADSKI KEJ - ul.Trg Neznanog Junaka 4. četverosoban prazan stan, 1 sprat od 5, lift, cg, terasa, POGODAN ZA POSLOVNI PROSTOR , CENA mesečno1000 Evra + 1000 Evra depozit 064-829-5008 064-829-5005 021-6337-037 BEOGRADSKI KEJ - ul Trg Neznanog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 99.000 €, 110,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98802, XII/XII, dupleks, klima, lift, telefon, terasa, podrum, stambena zgrada. Lep komforan stan, dupleks, prostran i svetao, kompletno namešten, ima veliku lepu terasu. Nalazi se na super lokaciji dobra povezanost sa svim delovima grada. Za preporuku. Ne prima strane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 105.894 €, 106,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP-Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 LUKSUZAN STAN ZA IZDAVANJE – VRAČAR, DESANKE MAKSIMOVIĆ Sprat: 7/7 (lift ide do 6. sprata) | Površina: 106 m² | Cena: 1.000 EUR mesečno Izdaje se prostran, funkcionalan stan od 106 m² na poslednjem spratu zgrade u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 106.000 €, 106,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan sa 3 spavaće sobe,duplex,minimalistički opremljen,ima terasu.Nalazi se na 4.spratu u zgradi bez lifta. Useljiv je odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 106.000 €, 106,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 99.750 €, 105,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112046, III/, klima, lift, terasa. Izdaje se stan, 105m2, u blizini Bulevara Oslobođenja. PET FRIENDLY. Ovaj stan je dvostrano pozicioniran tako da 3 spavace sobe gledaju na dvoriste a dnevna soba na glavnu ulicu. Stan je dizajnerski i kvalitetno opremljen. Ima 1 kupatilo,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Crvenka, 61.000 €, 104,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 104m², savršen za porodičan život, smešten u samom centru Crvenke. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi bez lifta. Lokacija kombinuje udobnost i praktičnost, blizine vrtića, škola, prodavnica i sve što vam je potrebno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 102.000 €, 102,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem odličan, komforan četvorosoban stan u Kisačkoj ulici. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, ostave, velikog garderobera, tri odvojene spavaće sobe, dva sanitarna čvora, terase. Opremljen je novim i modernim nameštajem. Zgrada poseduje lift, kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 55.550 €, 101,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Drugi sprat u zgradi sa liftom. Odvojena i opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone po utrošku.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Kompletno namešten četvorosoban stan na III spratu bez lifta. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, tri spavaće sobe, dva kupatila i velika terasa. Centralno grejanje na gas. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine, Novi Sad,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Kompletno namešten troiposoban stan na I spratu bez lifta. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dvi spavaće sobe, kupatilo i terasa. Centralno grejanje na gas. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 90.000 €, 100,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 100,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se PET FRIENDLY lux namešten četvorosoban stan na IV spratu sa liftom od 100m2 na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari u ulici Veselina Masleše u blizini Lidla,škole,vrtića,kafića.Stan se satoji od velikog dnevnog boravka iz koje ima izlaz na terasu sa kuhinjom ograđenom šankom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 99.000 €, 99,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 N amešten stan sa garažom – Centar Novog Sada, Šafarikova ulica 📌 Lokacija: 📍 Strogi centar Novog Sada 🅿️ Garaža 100eur 🏢 Karakteristike stana: 🛋️ Prostrana dnevna soba sa trpezarijom 🍽️ Kuhinja odvojena šankom 🚪 Spavaći blok potpuno odvojen velikim hodnikom i vratima 🛏️....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 67.900 €, 97,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep,konforan, kompletno opremljen stan,idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće.Lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja,predsoblje,3 sobe, kupatilo, toalet, terasa,dvorišno orijentisan mirno,uveden je internet u stanu,dozvoljeni su kućni ljubimci,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 767)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>