• GoHome Professional
do 200 m2 klima lift do 80000 eura što skuplji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 200 m2 klima lift do 80000 eura što skuplji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima lift do 80000 eura što skuplji

  • Za upit "do 200 m2 klima lift do 80000 eura što skuplji" pronađeno 1 884 nekretnina - prosečna cena 1.441 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 76000 eura (malo jeftiniji)
    • 84000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, Palilula, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux Stan na Paliluli u blizini Palilulske pijace. Stan je na 5. spratu od 6 spratova u zgradi bez lifta, po strukturi dvosoban povrsine 50m2, sastoji se od ulaznog hodnika sa kupatilom, veliki prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, izdvojenom kuhinjom i lodjom i velika spavaca soba.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 74.990 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju, komforna garsonjera u izgradnji od 31m2, pravilnog oblika i odličnih dimenzija. Lokacija - Mišeluk, fenomenalna kako za život tako i za izdavanje. Rok useljenja Mart 2026. godine. Garsonjera se nalazi na 3. spratu, i ima terasu. Zgrada poseduje lift. Način plaćanja-keš.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 74.780 €, 28,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu izgradnju na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, ova moderna zgrada projektovana je po najvišim standardima, s posebnim fokusom na kvalitet gradnje i pažljivo biranu opremu. Planirani završetak radova je januar 2026. a kupcima je omogućen povrat....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 74.750 €, 115,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo nov, luksuzan, neuseljavan stan u novom kompleksu na Strelištu, nadomak Big tržnog centra, Narodne bašte, novog puta za Beograd, kao i centra grada. U samom naselju se nalaze vrtići, osnovna škola, dečija igrališta, dom zdravlja, pijaca, marketi i ostali....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 74.698 €, 57,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s392 Predstavljamo vam spoj luksuza i prefinjenog šarma. Postanite vlasnik stana na najpoželjnijoj lokaciji - pravom porodičnom naselju, koje nudi mnogo sadržaja, parkova i terena, a opet je od centra udaljeno samo 10 minuta hoda. Savremeni sadržaj koji garantuje jedinstvene....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 74.698 €, 57,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s542 Na prodaju moderan i funkcionalan stan od 57,46 m² u jednom od najpoželjnijih porodičnih naselja – 25. maj, koje obiluje parkovima, sportskim terenima i kompletnom infrastrukturom, a udaljeno je svega 10 minuta lagane šetnje od centra grada. Ovaj pažljivo projektovan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 74.608 €, 46,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 46.63m2, Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom spavaće sobe, kupatila i terase. Ovakva struktura je dostupna samo u prizemlju. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 74.608 €, 47,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 74.500 €, 45,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u blizini Vojne Bolnice. Nalazi se na šestom spratu, u nadogradnji, u stambenoj zgradi bez lifta. Stan je površine 45m2 i sastoji se ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, putem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 74.500 €, 55,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

???? NA PRODAJU – MODERAN STAN NA ADICAMA | 55m² | PRIZEMLJE | PARKING | TERASA SA STAKLENIM PORTALOM U ponudi moderan, nov stan od 55 kvadrata na atraktivnoj lokaciji – Adice , u mirnom i uređenom delu naselja. Smešten u prizemlju novije zgrade, ovaj stan predstavlja savršen spoj....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.500 €, 34,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru na sjajnoj lokaciji. Stan se nalazi na 800 m hoda od jezera i centra, pritom je pozicioniram u neposrednoj blizini prirode. Stan se nalazi na trećem spratu i prodaje se u potpunosti opremljen, sa svim stvarima koje se vide na fotografijama.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 74.480 €, 45,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj spratnosti Po+P+4, projektovane površine 45,14m2. Nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom. Stan je po strukturi je jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 74.450 €, 29,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Tražite prostor koji je poželjan zbog mirne lokacije, udaljene od buke, ali ipak u blizini Bulevara Patrijarha Pavla? Takav prostor može pružiti udobnost i tišinu bez žrtvovanja pristupa raznim gradskim sadržajima. Vrhunski kvalitet opreme i gradnje, sama zgrada i okruženje će biti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 74.250 €, 27,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u urbanom centru Telepa. Savršen spoj komfora i kvaliteta Novi stambeni objekat na Telepu nudi širok spektar modernih stanova, od garsonjera do porodičnih trosobnih jedinica. Ovo je prilika da investirate u kvalitetnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 74.250 €, 55,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97606, IV/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je vrlo luksuzno opremljen stan, potpuno nov i do sada neuseljavan. Nalazi se u zgradi Verde, u elitnom novoizgrađenom stambenom naselju,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 74.152 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71 m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 74.100 €, 78,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE KOMFORAN RENOVIRAN TROSOBAN STAN – CENTAR, ULICA VUKA KARADŽIĆA 🏙️ 📍 Lokacija Odlična lokacija u strogoj gradskoj zoni , u ulici Vuka Karadžića Pešačka udaljenost od glavnih sadržaja: prodavnice, škole, parkovi, gradski prevoz 🏫🛒🚎 🏡 Karakteristike stana Površina:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 74.000 €, 45,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan, 45m2, na odlicnoj lokaciji, u blizini Vojne bolnice. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, jedne spavaće sobe, kupatila i dve terase (izlaz na terase ima iz dnevne sobe i spavaće sobe). Stan je delimično renoviran, na šestom....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 74.000 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnom i uređenom naselju Tozino Voće, koje mnogi s pravom smatraju najlepšim delom Mladenovca, nalazi se stan koji spaja kvalitet, udobnost i praktičnost svakodnevnog života. Zgrada u kojoj se stan nalazi građena je od najkvalitetnijih materijala i odiše svežinom novije gradnje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 73.951 €, 46,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 47,71m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalaze se na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 73.950 €, 31,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderno projektovane stanove smeštene u urbanom stambenom kompleksu koji kombinuje kvalitetnu gradnju, funkcionalan raspored i izuzetnu lokaciju idealnu za porodičan život. Objekat se nalazi u neposrednoj blizini Kovid bolnice, na izuzetno traženoj i funkcionalnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Slana Bara, 73.900 €, 30,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost, kvalitet i mirno okruženje, a da su istovremeno blizu centra. Stanovi se nalaze na odličnoj lokaciji, svega 7 minuta vožnje do centra Novog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 73.900 €, 31,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 73.900 €, 49,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Centar Stare Pazove, 49m², novogradnja U ponudi stan od 49m² u modernoj novogradnji, na odličnoj lokaciji u centru Stare Pazove. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom i raspolaže sa: kupatilom, spavaćom sobom (izlaz na terasu), dnevnom sobom (takođe izlaz na terasu), kuhinjom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 73.500 €, 31,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 124283, V/V, klima, lift, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 73.500 €, 31,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124283, V/V, klima, lift, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Jednosoban....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 73.500 €, 35,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju Studio - Apartman na Kopaoniku. Površine 35 m2, na prvom spratu. Sastoji od ulaznog hodnika otvorenog tipa, višenamenske sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Prodaje se sa novim nekorišcenim nameštajem, tehnikom i posudjem. Na podu je parket, stolarija je....

 
 
 
  Stan, BUBANJ, 73.500 €, 45,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi stanovi od 45,92 m2 na sedmom spratu u izgradnji na Novom Bubnju. Odlična lokacija (100m od Druge gimnazije), pouzdan investitor i kvalitetna gradnja su odlična preporuka za kupovinu ovih stanova. Stambeno poslovni kompleks čine tri lamele. Stanovi će biti prostrani, od visokokvalitetnih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 73.200 €, 33,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

BULEVAR-KRAJ 33 IV CG 73.200 Prodaju se funkcionalni jednosobni stanovi na IV, V i VI spratu ukupne povrsine 33mkv sa lodjom na koju se izlazi iz sobe. Moze da se izdvoji jedna manja soba. Ugradjena inverter klima, siguronosna vrata, kvalietna keramika, granitne plocice na lodji,....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 73.110 €, 34,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajemsauna, fitnes, restoranai, parking Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art. nsgroup@gmail.....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 73.110 €, 34,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. kontakt: 060/ 30 73 71 5 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 73.100 €, 43,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2023.,

www.indomio.rs

Dobro došli u ''Park Palace'', jedinstvenа oаzа vašeg života za sva vremena! Jednoiposoban stan koji se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavace sobe, kupatila, i terase sa koje se pruza prelep pogled na grad. ''Park Palace''....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 73.000 €, 28,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera 28m Sremska Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Garsonjera Kvadratura: 28m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: Prizemlje Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 73.000 €, 48,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru grada. Nalazi se na odličnoj lokaciji na par minuta od pešačke zone, Nišavskog Keja, hotela Ambasador. U blizini su mnogobrojni fakulteti, škole i uslužni trgovinski objekti. Odlična investicija za porodični život i izdavanje. Stan je uknjižene kvadrature....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 73.000 €, 28,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera 28 m², Bate Brkića – Četvrti sprat, terasa, lift Na prodaju funkcionalna garsonjera površine 28 m², smeštena na četvrtom spratu zgrade sa ukupno šest spratova, u traženom delu Novog Nasalja. Stan je svetao i praktičan, idealan za jednu osobu, par ili kao investicija za....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 73.000 €, 35,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je renoviran, na odlčnoj lokaciji. Lep raspored, mirna zgrada. Posebna prostorija u vidu ostave plus podrumski prostor. Moguć dogovor / zamena za Crnu Goru. Pozivi/poruke viber/WhatsApp Terasa, U potkrovlju, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 73.000 €, 73,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 72.996 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno u ponudi, stanovi u izgradnji u Novoj Pazovi. Stan je površine 52,14m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na petom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i velike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 72.900 €, 23,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE GARSONJERA NA GRBAVICI SA PARKINGOM U DVORIŠTU ZA STANARE ZGRADE NA ODLIČNOJ LOKACIJI BLIZU PROMENADE, SPENSA, FAKULTETA. SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, KOMPLET OPREMLJENE KUHINJE, DNEVNE SOBE, KUPATILA. ODLIČNA NEKRETNINA KAO ZA ŽIVOT TAKO I ZA IZDAVANJE ZBOG BLIZINE SVIH....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 72.900 €, 81,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 72.900 €, 81,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Iznajmljuje se prostran trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Novom Sadu, na naselju Grbavica. Sa ukupnom površinom od 81m2, ovaj stan je savršen izbor za porodice ili pojedince koji traže udoban i prostran dom. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 72.860 €, 36,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru nepokretnosti (prednost). • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 484)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>