• GoHome Professional
do 200 m2 klima lift do 100000 eura što manji pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima lift do 100000 eura što manji pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima lift do 100000 eura što manji pala cena

  • Za upit "do 200 m2 klima lift do 100000 eura što manji pala cena" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 2.629 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 49.900 € na 47.900 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 47.900 €, 16,00 m2 cca 2990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 49.900 €
07.05.2026 - 47.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odlična garsonjera u lepoj zgradi koja je nekad bila samački hotel u Železniku, ulica Radnih akcija. U blizini se nalaze svi sadržaji neophodni za komforan i lagodan život, prodavnice, pijaca, dom zdravlja, gradski prevoz, skola, vrtići. Stan je kompletno renoviran pre godinu-dve.....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 98.500 € na 95.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 95.000 €, 21,00 m2 cca 4520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 98.500 €
08.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odlična garsonjera na Banovom brdu – renovirana, svetla i funkcionalna! Predstavljamo vam savršenu priliku za život ili investiciju – potpuno renoviranu garsonjeru u mirnom delu Banovog brda, na samo nekoliko minuta hoda od Požeške ulice i svih važnih sadržaja. Stan se nalazi na 4.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 120.000 € na 107.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 120.000 €
27.02.2026 - 107.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 101764, II/VIII, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjižen, renoviran, parking. Izuzetno lokacijski pozicionirana garsonjera, u zgradi kvalitetne gradnje, preko puta parka Šumice. Sastoji se od hodnika, kupatila i sobe sa kuhinjom.Odlična prilika za investiranje,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 klima lift do 100000 eura što manji pala cena'
89.900 €
68.000 €
85.000 €
 
-6%

Promena cene sa 95.000 € na 89.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Čukarica, 89.000 €, 26,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 95.000 €
10.04.2026 - 89.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Porucnika Spasica i Masere Sprat: 15 Spratnost: 15 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-36%

Promena cene sa 147.500 € na 93.810 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 93.810 €, 31,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 147.500 €
04.03.2026 - 93.810 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117010, II/VI, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* garsonjera 31,27 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: višeslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje gradsko. Termostat u stanu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 117.000 € na 110.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 110.000 €, 32,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 117.000 €
22.02.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128597, VPR/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Prodaje se nov stan na Grbavici, Zgrada je završena u januaru 2026. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 116.000 € na 108.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Socijalno, 108.000 €, 34,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 116.000 €
01.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131038, III/IV, terasa, uknjizen. Prodaje se stan u besprekornom stanju kod Socijalnog (Slovacka ulica). Uknjizen, moze kupovina preko kredita za mlade. Zgrada je novije gradnje (2010), a stan je sveze okrecen pre 3 meseca i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja. Po papirima....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 116.000 € na 108.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 108.000 €, 34,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 116.000 €
01.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131038, III/IV, terasa, uknjižen. Prodaje se stan u besprekornom stanju kod Socijalnog (Slovačka ulica). Uknjižen, može kupovina preko kredita za mlade. Zgrada je novije gradnje (2010), a stan je sveže okrečen pre 3 meseca i ne zahteva nikakva dodatna ulaganja. Po papirima....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 97.150 € na 92.150 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 92.150 €, 36,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.06.2025 - 97.150 €
27.03.2026 - 92.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Atelje je u izgradnji trenutno nije moguća kupovina preko stambenog kredita. - Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 15.000e sa PDV om. - LUX - LIFT - granitna keramika - klima - višeslojni hrastov parket - šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija - efikasnost "B"....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 105.000 € na 99.990 € dana 13.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 99.990 €, 43,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.08.2025 - 118.000 €
04.11.2025 - 110.000 €
11.11.2025 - 105.000 €
13.02.2026 - 99.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Savska Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 108.000 € na 104.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 104.000 €, 45,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2025 - 109.000 €
23.04.2025 - 99.000 €
07.05.2025 - 95.000 €
28.05.2025 - 102.000 €
25.07.2025 - 106.000 €
19.09.2025 - 116.000 €
06.10.2025 - 102.000 €
05.11.2025 - 108.000 €
15.03.2026 - 104.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 117664, VI/VI, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Prodaje se nov stan.Kompletno namesten,moderan,prelep.Nalazi se u centru Borce.Blizu skole,vrtica,marketa sve sto vam je potrebno za udoban zivot.Ko poznaje....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 83.300 € na 81.600 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, DUVANIŠTE, 81.600 €, 48,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 85.000 €
11.02.2026 - 83.300 €
24.04.2026 - 81.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u stambenom kopleksu P+2+Pk, u naselju Trošarina. Stan se nalazi na trećem spratu manje stambene zgrade bez lifta.. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje u stanu je električno, inverter....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Staro Groblje, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 110.000 €
08.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini FZNR-A i DIF-a, desetak minuta hoda do samog centra grada. U blizini su marketi, pekare, autobusko stajalište Stan je po strukturi dvoiposoban, površine 62 m2. Sastoji....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 90.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 93.000 €
24.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.heroldo.com

Stan visokog komfora u zgradi novije zgrade sa dve spavaće sobe, kupatilom i toaletom , veći dnevni boravak sa otvorenim pogledom ka gradu. Odvojenom kuhinjom, više balkonskih terasa i lođa za uzivanje u letnjim i zimskim mesecima. Stan je veoma , svetao , nudi visoki komfor porodici,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 92.000 € na 89.500 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 89.500 €, 81,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 92.000 €
19.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan naselje 4. juli (D3). Površine 82 m2 + terasa. Sastoji se od predsoblja, trpezarije sa izlazom na terasu, komfornog dnevnog boravka, kuhinje sa ostavom, degažmana - dve spavaće sobe i kupatila. Na podovima keramika, centralno gradsko grejanje, klima uređajStan se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)

<< <1> >>