• GoHome Professional
do 200 m2 klima lift što veći do 1000 eura/m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • do 200 m2 klima lift što veći do 1000 eura/m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima lift što veći do 1000 eura/m2

  • Za upit "do 200 m2 klima lift što veći do 1000 eura/m2" pronađeno 950 nekretnina - prosečna cena 706 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 950 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1000 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 65000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Sajam, 88.000 €, 88,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam kompleks, ulica Branka Bajića. Odličan, komforan, moderno i luksuzno namešten trosoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu Sajam kompleks. Ovaj svetao i lep stan čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa manjom trpezarijom, dve spavaće sobe (druga....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 88.000 €, 88,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U Novom i lepom kompleksu kod Sajma, izuzetno lep stan,komforan i kompletno opremljen,dvorišni orijentisan mirno,lep raspored hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja ,2 sobe, kupatilo, toalet, terasa, useljiv odmah,nisu dozvoljeni kućni ljubimci,cena 1000 e+ depozit+ ag.provizija.....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, Nova Selenča, 75.000 €, 88,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem trosoban RENOVIRAN, 88m2, SELENČA, osmi sprat, čini ga komforna kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na terasu ( dvostrano orijentisan) , predsoblje, ugodan dnevni boravak sa izlazom na drugu terasu, dve spavaće sobe, dva sanitarna čvora i ostava. STAN JE KOMPLETNO OPREMLJEN,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 44.000 €, 88,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 3.0 stan preko puta Vidikovacke pijace. Ulica Vidikovacki Venac, na 4.spratu. Zrada ima 2 ulaza, 3 lifta, video nadzor, interfon, prilaz za invalide. Stan ima 88m2, trosoban po strukturi, 2 velike spavace plus dnevna soba od 33 kvadrata sa 2 terase, 2 mokra čvora, ostava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 47.850 €, 87,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJEM NENAMEŠTEN TROSOBAN STAN, 87M2 NA BULEVARU EVROPE NA DUŽI VREMENSKI PERIOD ZA STANOVANJE ILI MIRNU DELATNOST. NIJE ,,PET-FRENDLY" U ULAZU SU 2 LIFTA. STAN SE NALAZI NA PRVOM SPRATU. GRADSKO CENTRALNO GREJANJE I TOPLA VODA, KLIMA UREĐAJ, PRIKLJUČAK ZA TELEFON, INTERNET I KABLOVSKU....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Ise Bajića. Odličan, autentičan, kompletno namešten dvoiposoban dupleks stan u pešačkoj zoni. Nadomak Dunavskog parka. Ovaj lep i svetao stambeni prostor modernog dizanja čine dva nivoa. Na prvom nivou nalaze se prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 86.000 €, 86,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- 1300 kaplara, Liman 4 - moderan 4.0 stan koji je kompletno namešten - prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja (2 x frižider, mašina za pranje sudova), 3 x spavaće sobe, kupatilo, toalet, vešernica (mašina za pranje i sušenje veša), garderober, terasa - miran kraj, prepun....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 68.800 €, 86,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten i kompletno opremljen stan, odlična lokacija,lep raspored na donjem delu su hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja,toalet, terasa,a na gornjem delu su hodnik,3 sobe, kupatilo, dvorišno orijentisan mirno, mogućnost parkinga u dvorištu, dozvoljeni su manji kućni ljubimci,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 68.800 €, 86,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje kompletno opremljen stan od 86 m2 (uključujući 2 terase) + mogućnost iznajmljivanja garažnog mesta (uz stan il odvojeno). Stan se nalazi u prizemlju nove zgrade, u ograđenom kompleksu koji se još uvek radi (uskoro bazen, spa, park, kafić). 3 spavaće sobe 2 kupatila Dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 60.200 €, 86,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kace Dejanovic. Besplatan parking ispred zgrade, zgrada poseduje biciklanu. U stanu se nalazi masina za pranje i susenje vesa kao i sudomasina. Useljivo od 10.09. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 3.5 stan od 86m2, V sprat sa liftom (nije poslednji), potpuno opremljen ( komplet ugradna kuhinjska tehnika sa ugradnom masinom za sudove, masina za pranje i susenje vesa, dve klime, dva televizora), veliki parking ispred zgrade, u zgradi postoji biciklana. U blizini vekikih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 55.900 €, 86,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo vam prelep, luksuzno namešten i kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u mirnom okruženju, a u isto vreme nadomak svih važnih sadržaja i dešavanja. Stan je odmah useljiv, idealan za udoban i moderan život. Osnovne karakteristike: Površina: 86m² Struktura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 2. 5 stan, LUX, komforan, namešten i sređen stan u novogradnji, moderan enterijer, dve spavaće sobe, zastakljena terasa (18m2) sa podnim grejanjem koja može služiti kao još jedna soba, cg po utrošku. Mogucnost zakupa parking mesta po ceni od 100 evra. Novogradnja Internet....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Vračara, kod Hrama Svetog Save, izdaje se lux trosoban stan u odlično održavanoj zgradi sa liftom. Stan je vrlo funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kuhinjom, zastakljenom lodjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan za izdavanje u Jadranskoj ulici! Nalazi se na III spratu od 4, zgrada ima lift. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe od 30m2, dva mokra čvora, dve spavaće sobe, terase sa pogledom na dvorište, istočno orjjentisan. Namešten komplet, odlično održavan. Stan u srcu Vračara,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 85.000 €, 85,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno funkcionalan, potpuno renoviran stan na Tašmajdanu. Izuzetno funkcionalan, potpuno renoviran stan na Tašmajdanu. Stan se nalazi se zgradi u kojoj postoje dva lifta (rekonstruisana), vrlo uredna. U stanu je sve što postoji zamenjeno, i vrlo ukusno adaptirano. Stan, kao što....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 59.500 €, 85,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE KOMPLET NAMESTEN STAN,ODMAH USELJIV. STAN IMA 3 SPAVACE SOBE. IZDAJE SE NA DUZI PERIOD. DVA DEPOZITA U VISINI KIRIJE. AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 59.500 €, 85,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada - Trg Republike. Odličan, renoviran, nenamešten poslovni prostor na Ribljoj pijaci. Ovaj poslovni prostor nalazi se na I spratu zgrade bez lifta. Čine ga ukupno tri kancelarije, odvojena, kompletno opremljena kuhinja, veliko kupatilo i terasa. Dvorišno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namesten stan 85m2 na 4.spratu sa dve spavace sobe i dve terase idealan za porodicu sa decom.Cena zakupa je 500e+depozit+agencijska provizija. Za dodatne informacije pozvati na tel.:0646685341 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan na Vidikovcu, ul. Vidikovački Venac na četvrtom spratu. TROSOBAN po strukturi, izdaje se PRAZAN sa kuhinjskim elementima i sudoperom, bez el.uređaja. Poseduje : hodnih, predsoblje, ostavu, dva mokra čvora, dve odvojene spavace sobe velike, plus dnevna soba od 30m2, kuhinja,trpezarija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120912, IV/, klima, lift, telefon, terasa, stambena zgrada. Vrlo lep i kompletno opremljen trosoban stan na 4. spratu (od 6 spratova), sa dnevnom sobom, trpezarijom, kupatilom, WC-om, 2 spavace sobe. Stan takodje ima i spajz, kao i 2 terase. Kuhinja je nova i kompletno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Crveni Krst, 42.500 €, 85,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan u naselju Stevan Sinđelić. Površina stana je 85m2 i nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od predsoblja, velike dnevne sobe, odvojene kuhinje i trpezarije, velike spavaće sobe, radne sobe sa krevetom, ostave, kupatila, WC-a i dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.000 €, 85,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2023.,

www.indomio.rs

B. ADZIJE 85 V EG 93.000 Prodaje se komforan dvoetazni trosoban stan od 85 mkv u nadgradjenom delu stambene zgrade. Na donjoj etazi (V sprat) je dnevni deo stana: ulazno predsoblje za polukruznim stepenistem za Pk, dnevna soba, trpezaija, reso kuhinja i wc, a na gornjoj etazi (Pk)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 93.500 €, 85,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 83.160 €, 84,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Atraktivan stan sa velikom terasom 26m2 dobro stanje namesten,pogodan kako za stanovanje tako i za poslovni prostor:ordinacije,kancelarije.Dosta parking prostora oko zgrade. agencijska provizija 50% Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 67.200 €, 84,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lider nekretnine Vam sa zadovoljstvom prezentuje odličan stan na savršenoj gradskoj lokaciji! Stan se sastoji iz dnevne sobe, spavaće, obe sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, ostavom i izlazom na lodju kao i dva mokra čvora. Stan je ušuškan, otvorenog pogleda, fenomenalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 63.000 €, 84,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi komforan trosoban stan površine 84m2 u Centru Novog Sada. Na 1. spratu od 5. STAN POSEDUJE SVOJU GARAŽU u sklopu zgrade. Izdaje se polunamešten uz mogućnost dogovora sa vlasnikom oko dodavanja stvari koje su potrebne zakupcu. Sastoji se od odvojene kuhinje i tri sobe, prostranog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 58.800 €, 84,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Kej, ulica Beogradski kej. Lep, komforan, namešten po strukturi dvoiposoban dupleks stan na IV spratu uredne zgrade sa liftom. Neposredna blizina strogog centra grada, niza obrazovnih ustanova, Žeželjevog mosta, Dunavskog parka, Riblje pijace i šetališta keja Ovaj veoma....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 54.600 €, 84,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Duplex stan,odlična lokacija,sve novo u stanu,na donjem delu su hodnik,dnevni boravak,kuhinja,kupatilo, terasa, na gornjem delu su hodnik,2 sobe,useljivo odmah,bez kućnih ljubimaca,cena 650 e+ depozit+ag.provizija. Kontakt 0645543444. Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 54.600 €, 84,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS). Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u visini kirije. Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 91.560 €, 84,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odlican 4. 0 stan od 84m2 sa terasom od 26m2 na visokom prizemlju. Stan je kompletno renoviran, kompletno namesten. Zgrada poseduje rampu za invalide. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 83.000 €, 83,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan površine 83 m² u Vladetinoj ulici, na prvom spratu dobro održavane zgrade. Stan se izdaje prazan, idealan kako za život tako i kao kancelarijski prostor. Prostor se sastoji od četiri odvojene prostorije, hodnika, kupatila, toaleta, kuhinje i trpezarije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 81.340 €, 83,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj nov, moderan i luksuzan stan nalazi se na jednoj od najboljih pozicija unutar naselja Stepa Stepanović. U blizini vrtića i škole. Okružen je uređenim delom za igru, odmor, razonodu, kao i svim bitnim elementima svakodnevnih potreba. Grejanje je centalno sa kalorimetrima, tako....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 77.250 €, 83,00 m2 cca 930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju trosoban stan u Somboru, na Selenči u blizini samoposluge, parka, osnovne škole "Dositej Obradović" i osnovne škole "Avram Mrazović". -Površina stana je 83 m2, stan se nalazi na 8. spratu u zgradi koja poseduje lift (poslednji sprat). -Stan je dvostrano orjentisan i poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 58.100 €, 83,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban,renoviran stan u Svetog Save,useljiv od 1.9.,3.sprat bez lifta. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 53.950 €, 83,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan u zgradi bez lifta, na samo 2min.od OŠ, TEMERINSKE UL., 10min.od RIBLJE PIJACE, KEJ-a. Izuzetno uredan i svetao trosoban stan sa terasom, dvostrano orijentisan. Kompletno namešten belom tehnikom u kuhinji (šporet,rerna, frižider, mašina za sudove), veš mašina u kupatilu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan, renoviran, trosoban stan 83m2 na Buevaru Kralja Petra I, blizu Sajma, 4. sprat, ift u zgradi. Tri odvojene sobe, odvojena kuhinja sa trpezarijom, 2 terase, ostava. NIsu dozvoljeni kućni ljubimci. Cena 600eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Potreban depozit, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se trosoban namešten stan – Bulevar Kralja Petra I (okolina Sajma) 📍 Lokacija i pozicija Mirna lokacija u okolini Sajma Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade 🛋️ Karakteristike i raspored Površina: 83 m² Prostran trosoban stan Dve terase 🌿 Stan potpuno renoviran ✨ ⚙️....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, Bulevar kralja Petra I. Kompletno renoviran, veoma komforan trosoban stan funkcionalnog rasporeda. Blizina Novosadskog sajma, Mašinske škole, osnovne škole Ovaj svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, odvojena kuhinja sa mašinom za pranje posuđa i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, Bulevar kralja Petra I. Kompletno namešten, komforan trosoban stan u neposrednoj blizini Mašinske škole, Novosadskog sajma, Medicinskog fakulteta, glavne autobuske i železničke stanice i Bulevara oslobođenja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Stajića. Odličan kancelarijski prostor kod Narodne banke, a nadomak Osnovnog suda, Spensa i pešačke zone. Ovaj poslovni prostor čine ukupno tri kancelarije, kuhinja, ostava, kupatilo i dve terase. Dvostrano orijentisan. I sprat u zgradi starije gradnje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 769)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>