• GoHome Professional
do 200 m2 klima lift što manji do 76000 eura - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 200 m2 klima lift što manji do 76000 eura - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima lift što manji do 76000 eura

  • Za upit "do 200 m2 klima lift što manji do 76000 eura" pronađeno 1 739 nekretnina - prosečna cena 1.368 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 72000 eura (malo jeftiniji)
    • 79000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 82.500 €, 33,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 062518545 0643187924 Oglašavamo prodaju jednosoban stana 33m u izgradnji. Zgrada će se nalaziti u Novosadskom naselju Salajka, gradi se moderan stambeni objekat PO+P+2(3), projektovan tako da pruži maksimalni kvalitet stanovanja. U ponudi su stanovi raznih struktura,41 stambena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 24.750 €, 33,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux studio-apartman sa terasom sa koje se pruža predivan pogled. Stan se nalazi u Beogradu na vodi, u zgradi Metropolitan, na samom početku glavnog bulevara. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasu. U potpunosti je moderno opremljen, od korisnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 19.800 €, 33,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 18.150 €, 33,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 16.500 €, 33,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednoiposoban namešten stan u novoj zgradi južno orjentisan prema dvorištu sa terasom i klima uređajem.Grejanje je centralno , gradsko sa posebnim kalorimetrima.Instalacija za internet i kablovsku televiziju. Blizina linija gradskog prevoza u ul. Dimitrija Tucovica i Veljka Dugoševića....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.500 €, 34,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na Zlatiboru na sjajnoj lokaciji. Stan se nalazi na 800 m hoda od jezera i centra, pritom je pozicioniram u neposrednoj blizini prirode. Stan se nalazi na trećem spratu i prodaje se u potpunosti opremljen, sa svim stvarima koje se vide na fotografijama.....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 73.110 €, 34,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajemsauna, fitnes, restoranai, parking Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art. nsgroup@gmail.....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 73.110 €, 34,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. kontakt: 060/ 30 73 71 5 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 66.300 €, 34,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Zgrada u izgradnji po sistemu ključ u ruke sa 25 apartmansko-stambenih jedinica u stambenom kompleksu koji se nalazi u blizini glavnog šetališta i Vrnjačke reke u Vrnjačkoj banji. U neposrednom okruženju nalaze se mineralni izvori Jezero i Snežnik, gradski olimpijski bazen, Japanski....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 64.600 €, 34,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kopaonik – Apartman površine 34m2 sa odvojenom spavaćom sobom i prostranom terasom sa ukusom je opremljen. Grejanje je putem norveških radijatora. Objekat u Vikend naselju na oko 4km od centra Kopaonika I 1.8km od žičare izgrađen je u autentičnom planinskom stilu i opremljen po svetskim....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 60.600 €, 34,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja sa liftom, odmah useljiv stan, u neposrednoj blizini parka Banjica kao i centralne setacke zone. U ponudi stan kvadrature od 36,73 m2, sa odvojenom spavacom sobom. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Na podu je visokokvalitetni hrastov....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 55.130 €, 34,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam apartman u izgradnji na Kopaoniku sa rokom, april 2026. Apartman je pažljivo osmišljen i projektovan kako bi zadovoljio najviše standarde udobnosti i estetike. Osim spektakularnog pogleda, apartmani se nalaze u neposrednoj blizini pešačkih staza, biciklističkih ruta....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 79.850 €, 34,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Apartman, VELIKO GRADIŠTE, 50.000 €, 34,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman "Todor" – Srebrno jezero Prodaje se kompletno opremljen apartman od 35m² na jednoj od najtraženijih lokacija na Srebrnom jezeru – svega nekoliko minuta hoda od šetališta i plaže. Detalji: Površina: 34m² Apartman se prodaje potpuno namešten – sve stvari su nove....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 49.900 €, 34,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, direktna prodaja stanova od investitora, kompleks zgrada zatvorenog tipa sa liftom, u mirnom delu soko banje nedaleko od Soko Terme. Kvalitetna izrada, kako stanova, tako i celokupnog objekta. Svaki stan kao i objekat je vrlo funkcionalan i moderan,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 49.000 €, 34,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, IV sprat. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa.Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 22.100 €, 34,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednosoban stan kod Kvantaške pijace, na svega par minuta hoda do Centra grada. Stan je potpuno nov i kompletno opremljen. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je centralno, podno. Cena je 500€ + depozit od 250€ Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za više....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 17.000 €, 34,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo odličan jednoiposoban stan na traženoj i atraktivnoj lokaciji. Stan je renoviran, svetao i nalazi se u mirnoj ulici u blizini Vukovog spomenika. Zgrada je sa interfonom, dva lifta i uredno održavanim ulazom. Izdaje se na duži period. Prostorije: ulazni hodnik, dnevna soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 75.000 €, 35,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110232, V/V, klima, lift, uknjižen. EXTRA PRILIKA ! KUPITE jednoiposoban stan po ceni garsonjere. Prodajemo jednoiposoban stan 35m2 ( zbog kosina knjižen na 28m2) na Novoj detelinari za 75.000 evra. Stan se sastoji od dve sobe,posebno kuhinja, predsoblje i kupatilo.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 73.500 €, 35,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju Studio - Apartman na Kopaoniku. Površine 35 m2, na prvom spratu. Sastoji od ulaznog hodnika otvorenog tipa, višenamenske sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Prodaje se sa novim nekorišcenim nameštajem, tehnikom i posudjem. Na podu je parket, stolarija je....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 73.000 €, 35,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je renoviran, na odlčnoj lokaciji. Lep raspored, mirna zgrada. Posebna prostorija u vidu ostave plus podrumski prostor. Moguć dogovor / zamena za Crnu Goru. Pozivi/poruke viber/WhatsApp Terasa, U potkrovlju, Lift, Parking, garaža, Podrum, ostava, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.250 €, 35,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam jednoiposoban stan na Telepu. Zgrada se nalazi u mirnom delu Telepa. Stan je dvostrano orijentisan. Ispred zgrade nalazi se parking. Za dodatne informacije i razgledanje stana, slobodno pozovite naše agente prodaje. b119 sifra: 538551 Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 68.250 €, 35,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Titova Vila Apartments & SPA je apartmanski kompleks na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od apartmanskih objekata, prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 68.000 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u naselju Jelena Anžujska na Zlatiboru. Uknjižena površina je 35m2, nalazi se na prvom spratu (od pet spratova). Po strukturi je jednoiposoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Objekat je nove, kvalitetne....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 66.500 €, 35,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u izgradnji, u zgradi modernog izgleda, rađena od kvalitetnih materijala sa PVC stolarijom i keramikom I klase. Stan je površine 35 m² i biće useliv do kraja oktobra 2025. godine. Karakteristike stana: Grejanje: električno + inverter klima Podovi: parket u svim....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 66.500 €, 35,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je moderna novogradnja, spratnosti Po+P+4 , koja nudi idealan spoj kvaliteta, udobnosti i mirnog okruženja. Nalazi se u mirnoj ulici, daleko od gradske gužve, ali dovoljno blizu svih sadržaja koji su neophodni za život savremene porodice ( IDEA market, osnovna škola, vrtić,....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 66.000 €, 35,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman u naselju Jelena Anžujska na Zlatiboru. Uknjižena površina je 35m2, nalazi se na drugom spratu (od pet spratova). Po strukturi je jednoiposoban, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Objekat je nove, kvalitetne....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 65.240 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalemegdan, 63.000 €, 35,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor po Coworking sistemu u poslovnom prostoru Kalemegdan Business Center. Kancelarija je u potpunosti opremljena. U cenu je ukljuceno sledece: radni sto, ergonomske stolice, ormarici, kontrola pristupa, stakleni zidovi, bela tabla, klima po kancelariji, internet,....

 
 
 
  Stan, UMKA, 59.900 €, 35,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u modernom kompleksu u Sokobanji, u izgradnji ( Su + P + 2 + Pk), na najaktrativnijoj lokaciji, između parkova Borići i Čuka 2, blizu Specijalne bolnice " Sokobanja". To je najlepši deo Sokobanje, sa dosta zelenila u opuštajućem okruženju, udaljenom od....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 59.500 €, 35,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Objekat je uknjižen i građen po najnovijim standardima koji su propisani u građevinarstvu. Svi apartmani su oko 35 m2. Zgrada ima lift za 8 osoba. Nalazi se na kilometar od centra Zlatibora, u naselju Sloboda. Dobra zvučna i toplotna izolacija. Podne obloge Tarket 1. klase, sa 30....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 59.235 €, 35,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 35.9 m2. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija. Nalazi se u novogradnji....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 57.750 €, 35,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju: Apartmani u novogradnji na Sunčanom bregu, Sokobanja Prodaju se moderni apartmani u novogradnji na atraktivnoj lokaciji Sunčani breg u Sokobanji. Zgrada je spratnosti Su + P + 2 + Pk, što omogućava odličan pogled na park Hotela Moravica i udoban život. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 47.000 €, 35,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

HIT - SNIŽENA CENA - TOP PONUDA Na prodaju apartman na Kopaoniku, 35m2, 47.000e. Apartman se nalazi u novoj zgradi na trećem spratu bez lifta u kompleksu Kraljevi Čardaci i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, odvojene spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 82.000 €, 35,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je jednoiposoban stan u Hadži Ruvimovoj ulici na Novoj Detelinari u blizini svih neophodnih gradskih sadržaja (škole,vrtići,dom zdravlja,sajam) Stan se nalazi na 6/6 spratu relativno novije zgrade i sastoji se od hodnika,dnevnog boravka sa kuhinjom,kupatila i spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 35.000 €, 35,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se LUX 1. 0 stan u kompleksu Beograd na vodi u zgradi Aria. Stan je luksuzno i kompletno namesten novim modernim namestajem i opremom. Stan ima terasu sa pogledom na reku. Uzstan ide i parking mesto u garazi zgrade koja je uracunato u cenu zakupa. Novogradnja Internet Kablovska....

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 83.082 €, 35,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izuzetan kompleks apartmana u samom centru Divčibara. Kompleks poseduje 67 apartmana, na 7 nivoa. Dostupni su različiti tipovi apartmana jednosobni od 26do 39m2, dvosobni od 39do 54m2, dupleksi od 42m2 i studio od 24 do 35m2. Kompleks poseduje recepciju,video nadzor,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 31.500 €, 35,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 26.250 €, 35,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 24.500 €, 35,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi na Dorćolu, u strogom centru grada, na par minuta hoda od pešačke zone u Knez Mihailovoj ulici, tvrđave Kalemegdan, zoološkog vrta, Skadarlije, u neposrednoj blizini škola i vrtića. U potpunosti je renoviran i namešten, ima 35 m2 i nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 22.750 €, 35,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan nadomak Trošarine, opština Voždovac. Stan je novije gradnje sa liftom i površine 35m2. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 538)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>