• GoHome Professional
do 200 m2 klima lift što manji do 700 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200 m2 klima lift što manji do 700 eura/m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima lift što manji do 700 eura/m2

  • Za upit "do 200 m2 klima lift što manji do 700 eura/m2" pronađeno 653 nekretnina - prosečna cena 597 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 665 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 735 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 60000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namesten jednoiposoban stan 36m2,na duzi vremenski period.Useljiv odmah.Cena 500e+depozit+agencijska ponuda. Tel.:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi lep stan na odličnoj lokaciji! U najljepšem delu starog grada u blizini Botaničke bašte! Jako mirno okruženje. Stan je opremljen sa veš mašinom, klimom i svim neophodnim za ugodan život. Velika terasa sa pogledom na ulicu! Prostorije: soba, kuhinja, trpezarija, toalet. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan jednoiposoban stan na Bulevaru Evrope – komfor i stil na odličnoj lokaciji Izdaje se moderno i luksuzno opremljen jednoiposoban stan, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – na Bulevaru Evrope. Stan se nalazi u kvalitetnoj novijoj zgradi, ima optimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 18.000 €, 36,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 25.900 €, 37,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten lux stan u novogradnji na drugom spratu zgrade sa liftom u ulici Braće Radovanović, Kapije Vračara. Stan je okrenut ka dvorištu i ima odličan pogled, sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila. Stan se izdaje namešten, ali po dogovoru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✨ Izdaje se – Moderan jednosoban stan (37 m²) ✨ 🏠 Novogradnja – kompletno namešten – odmah useljiv 📍 Odlična lokacija, u blizini svih sadržaja i gradskog prevoza ☀️ Jugozapadna orijentacija, svetao i sunčan, 4. sprat 🔹 Ulazno predsoblje sa ugradnim plakarima 🔹 Dnevno-spavaća soba....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 20.350 €, 37,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se jednoiposoban stan – Novi Naselje, Park Novi 🏡 📍 Lokacija: Novi Naselje, Park Novi 📏 Površina: 37m² 🏢 Sprat: 6. sprat 🛋 Nameštenost: Kompletno namešten 🚪 Useljiv od 18.03.2025. Izdaje se jednoiposoban stan od 37m² na šestom spratu stambene zgrade u Park Novom naselju.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se jednoiposoban stan – Novo naselje (Park Novi) | Kompletno namešten | Garažno mesto | 37m² 📍 Na atraktivnoj lokaciji u okviru modernog stambenog kompleksa Park Novi na Novom naselju, u ponudi je kompletno namešten jednoiposoban stan površine 37m². Stan se nalazi na 6.....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Autokomanda, 20.350 €, 37,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban prazan stan u blizini Autokomande. Novogradnja prvo useljenje. Kuhinja, predsoblje, kupatilo, spavaća soba, dnevna soba, terasa. Etažno grejanje. Alu troslojna stolarija, hrastov parket,italijanska keramika, sanitarije. U stanu postavljeni kuhinjski elementi. Poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 1. 0 stan na Slaviji, kompletno namesten, novogradnja, Klima, lift, telefon, ktv, terasa, interfon, internet. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dnevne sobe sa kuhinjom i prostane terase koja gleda na trg Slavija. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan stan u mirnoj ulici Avgusta Cesarca – 500€ mesečno Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan u jednoj od najtraženijih i najmirnijih ulica u Novom Sadu – Avgusta Cesarca. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini škola, vrtića, prodavnica, apoteka i javnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE Stan 1.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Stari Grad-Terazije, , , 37m2, 500 eur Lift, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Đorđa Nikšića Johana. Predstavljamo nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu ´ Park Novi Rezidence ´. U neposrednoj blizini Bulevara Evrope, škola, vrtića, više dečijih igralištaOvaj stambeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 18.500 €, 37,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 27.750 €, 37,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan Jove Ilića Izdajemo prelep i odlično organizovan stan u Jove Ilića u neposrednoj blizini voždovačke crkve. U svom okruženju ima apsolutno sve elemente koji olakšavaju svakodnevni život, markete, gradski prevoz, škole(osnovne, srednje, fakulteti, vrtić, parkovi..,) Kako se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Central Garden, Starine Novaka Uslovi zakupa Obavezan depozit 700 € Režije: do 24000 RSD Agencijska provizija 50% Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 26.600 €, 38,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122913, IV/, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Izdaje se atraktivan stan u novogradnji, završenoj 2025. godine, smešten u mirnoj ulici na Slavujevom vencu, u neposrednoj blizini kompletne infrastrukture i svih ključnih sadržaja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 20.900 €, 38,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno, opermljen stan na visokom prizemlju u novogradnji u ulici Braće Lučić. Dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo, terasa. NIski mesečni troškovi. Mogučnost zakupa garažnog parking mesta uz doplatu. Odmash useljivo, Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Hilandarska. odličan, nov, kompletno i kavalitetno namešten jednoiposoban stan nadomak strogog centra grada, Sprpskog narodnog pozorišta i Bulevara oslobođenja. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 38 m2 CENTAR – SPENS ul. Maksima Gorkog, namešten dvosoban stan. 9 sprat od 10, lift, cg, vm, tv, ODMAH USELJIV Cena mesečno 500 Evra + 500 Evra depozit 064-829-5008, 0648295005, 021-633-7037, CENTAR – SPENS ul. Maksima Gorkog 38 m2 - 500 Evra IZ 48230....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencija je upisana u registar posrednika pod rednim brojem 142 * VENIS Nekretnine * - Izdajemo 38 m2 DETELINARA ul.Orlovića Pavla, jednoiposoban namešten stan, 2 sprat od 5, terasa, cg, veš mašina, mašina za pranje suđa, tv, klima, USELJIV – NOV - NEUSELJAVAN CENA mesečno 500 Evra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP,38m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se fantastičan, potpuno namešten stan, u novoj zgradi na prvom spratu (od ukupno 4). Površina stana je 38m2, funkcionalnog rasporeda idealan za jednu osobu ili par. Stan se nalazi u mirnom delu sa pogledom na dvorište, poseduje svoj parking koji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan u Centru. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Dvorišno orjentisan. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Futoške pijace, pešačke zone....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Blok 60, 28.500 €, 38,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan, površine 38kv, nalazi se u novoj zgradi (2022god), u naselju New Minel u ulici Tošin bunar. Stan je luksuzno opremljen. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje, dnevne sobe, odvojene spavaće sobe i terase. U dnevnoj sobi ima trosed na razvlačenje, u spavaćoj francuski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 19.500 €, 39,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.5, 39m, 27/7, lift, EG, telefon, interfon, slobodan parking oko zgrade. Novogradnja Moderno opremljen jednoiposoban stan u novogradnji u Prvomajskoj ulici, u Zemunu. Jednostrano orijentisan stan od 39m2 poseduje: dnevnu sobu sa trpezarijom, spavaću sobu, kuhinju i kupatilo. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 19.500 €, 39,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam jednoiposoban stan od 39m2, koji se nalazi na visokom prizemlju nove zgrade na Podbari. Izuzetna lokacija, petnestak minuta hoda od Zmaj Jovine ulice. Stan je odmah useljiv i potpuno namešten. Grejanje je na gas što omogućava ekonomičnu potrošnju i niske troškove....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 28.000 €, 40,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Đorđa Markovića Kodera. Nov, kompletno i kvalitetno namešten, svetao jednoiposoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i strogog centra grada. Ovaj lep i moderno dizajniran stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijskim delom i savremeno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije za izdavanje je odličan moderan dvosoban stan na Bulevaru Evrope u ulici Polgar Andraša u tek useljenoj zgradi investitora Karin Invest.Stan se nalazi na 2/4 spratu u zgradi sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,dnevnog boravka sa trpezarijom,odvojene kuhinje,spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno i luxuzno opremljen NOV neuseljavan dvosoban stan površine 40m2. Stan ima odvojenu kuhinju (u potpunosti opremljenu novom belom tehnikom) i spavaću sobu (nov ležaj) kao i dnevni boravak sa trpezarijom i terasu. Podno grejanje na gas u svim prostorijama sa kalorimetrima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlican jednoiposoban stan na odlicnoj lokaciji i u mirnoj ulici. Stan je kompletno i veoma lepo i moderno opremljen. Poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina, masina za sudje, masina za susenje vesa, klima, a takodje ima i internet. Stan nije pet friendly. Useljivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 121191, II/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja. Izdaje se potpuno nov, moderan stan od 40m² na drugom spratu novoizgrađene zgrade useljene pre samo 15 dana. Stan nikada nije korišćen – vi ćete biti prvi stanari! Raspored je izuzetno funkcionalan: dnevna soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Novi Sad, Podbara - 1.5 stan, 39m2 - Nova tehnika i nameštaj - Vanstandarna visina plafona - Prostrana terasa sa hladnom ostavom - U cenu kirije uračunat internet i kablovska - Doplata za parking (50Eur) - Ulazni hodnik, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, terasa, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122933, VI/VII, klima, lift, renoviran, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 64, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 24.000 €, 40,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Jednoiposoban stan sa garažnim mestom – Bulevar Evrope 📍 Lokacija: Bulevar Evrope 📏 Površina stana: 40 m² 🚗 Garažno mesto: 15 m² uključeno u cenu 🏢 Sprat: 4. sprat (zgrada sa liftom) 🏗️ Nova, kvalitetno građena zgrada (termoizolacija, fasadna cigla, alu-drvo prozori) ✨ Karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Lasla Gala. Predstavljamo kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Limanske pijace, TC Promenada, Spensa, centra grada, više poslovnih banaka i trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan,renoviran stan kod Beograđanke,u Dobrinjskoj ulici,useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 22.000 €, 40,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 97290, IV/VII, klima, lift, terasa, garaza, parking. Izdaje se stan, 40m2, na Bulevaru Evrope sa garaznim mestom (povrsine 15m2) .Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa liftom. Grejanje je preko toplotnih pumpi, topla voda uvek dostupna bez obaveze paljenja bojlera, klima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 653)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>