• GoHome Professional
do 200 m2 klima lift što manji do 100000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200 m2 klima lift što manji do 100000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima lift što manji do 100000 eura

  • Za upit "do 200 m2 klima lift što manji do 100000 eura" pronađeno 3 087 nekretnina - prosečna cena 1.738 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KNEŽEVAC, 75.000 €, 22,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera sa stilom u srcu Rakovice – uknjižena i spremna za useljenje! U ponudi je svetla i funkcionalna garsonjera odlično pozicionirana u Muminovačkoj ulici, na četvrtom spratu stambene zgrade. Iako zgrada nema lift, stan nudi savršen spoj udobnosti, praktičnosti i šarma – idealan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 75.000 €, 22,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVI SAD, FUTOŠKA PIJACA, BULEVAR, GARSONJERA, 22M2. Oglašavamo prodaju prelepe garsonjere na izuzetnoj lokaciji na Bulevaru Oslobođenja, preko puta Futoške pijace. Stan je odličnog rasporeda, prodaje se namešten i pokazao se kao odlična investicija. Zgrada je kvalitetna od poznatog....

 
 
 
  Apartman, NOVI SAD, Nova Detelinara, 72.500 €, 22,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kompletno nameštena garsonjera koja se nalazi na veoma popularnoj lokaciji u ulici Veselina Masleše. Aluminijumski portali, klima, opremljena kuhinja, niski računi. Idealno kako za život tako i kao investicija za izdavanje. *Uknjiženo kao poslovni apartman. Posrednička....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 72.000 €, 22,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju manjeg jednosobnog stana na traženoj lokaciji, u blizini Betanije i Sajma. Stan se nalazi na 2. spratu sa liftom. Pored sobe , stan poseduje hodnik , renovirano kupatilo, fizičko odvojenu kuhinju, sa renoviranim pločicama. U kupatilu i kuhinji je prirodna ventilacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 71.100 €, 22,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa, nameštena garsonjera na odličnoj poziciji ! Odmah useljiva, bez velikog ulaganja. Sve na fotografijama ostaje ! Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa, nameštena garsonjera na odličnoj poziciji ! Odmah useljiva, bez velikog ulaganja. Sve na fotografijama ostaje ! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com Naš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 69.010 €, 22,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Maksimalno iskorišten prostor, u prirodi deluje veće. Ovaj stan poseduje galeriju koja služi kao spavaći deo. Sve je novo u stanu, ne zahteva nikakva ulaganja. Nalazi se na traženoj lokaciji tako da je pogodan kako za izdavanje tako i za život. Za više informacija pozovite. Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 68.000 €, 22,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NA PRODAJU UKNJIZENA ,NAMESTENA GARSONJERA.U ZGRADI NEMA LIFT. IMA TERASA. ODLICNA ZA IZDAVANJE.plus 3% agencijska provizija. ZA VISE INFORMACIJA 069780578 Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 48.410 €, 22,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je garsonjera u mirnom i lepom kraju Novog Naselja u ulici Seljačkih buna u blizini škola, vrtića ,doma zdravlja, marketa i svih drugih bitnih gradskih sadržaja.Kraj je takodje veoma lepo povezan gradskim prevozom sa svim drugim krajevima grada. Stan se nalazi na....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 43.890 €, 22,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 41.500 €, 22,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju garsonjera na odličnoj lokaciji, u manjoj , mirnoj ulici, nadomak Ekonomskog i Pravnog fakulteta. Zbog samog položaja odlična investicija za one koji se bave izdavanjem. Garsonjera je uknjižene površine 22 m2, sastoji se od ulaznog dela, prostora za kuhinju, višenamenske....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 40.500 €, 22,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 39.700 €, 22,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se apartman na Zlatiboru, površine 22m2, u centru, 350 m od Zlatiborskog jezera na idealnoj lokaciji za odmor i uživanje, u mirnom delu bez buke. U blizini je veliki broj radnji, kafića, restorana, butika, autobuska stanica, pijaca, apoteke, ski staza Obudojevica. . . Apartman....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.276 €, 22,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 99.500 €, 23,00 m2 cca 4330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjiženo 1/1. Garsonjera na atraktivnoj lokaciji. U blizini škola, vrtića, kafića i restorana. Stan bez većih ulaganja, svetao. Mogućnost dogovora oko kupovine garaže. Za više informacija kontaktirajte nas! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.100 €, 23,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je prijatna i funkcionalna garsonjeru na Grbavici, u neposrednoj blizini Futoške pijace, Promenade, fakulteta, Spensa, Limanske pijace - održavajući sve gradske pogodnosti na dohvat ruke.Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja poseduje lift, i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.600 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nameštena garsonjera površine 23m2- Grbavica. Poseduje terasu. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom. Na odličnoj lokaciji u blizini centra, Futoške pijace, TC Promenade, kafića, restorana Idealna nekretnina za investiciju! Uknjižena 1/1 bez tereta i zabeležbi.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Uknjižena, kompletno nameštena garsonjera na jednoj od najatraktivnijih i najtraženijih lokacija za stanovanje. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a u neposrednoj blizini centra grada, fakulteta, Spensa Terasa sa ostavom. Ulično....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garsonjera u NOVOM SADU, GRBAVICA površine 23m2. Nalazi se na jednoj od najatraktinijih lokacija na početku ulice Braće Ribnikara. Stan je prijatan i uredan i prodaje se namešten. Svi potrebni sadržaji su u blizini. Odlično je povezan sa Spensom, Futoškom pijacom, Limanima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 87.550 €, 23,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam prijatnu i funkcionalnu garsonjeru na Grbavici,, u neposrednoj blizini Futoške pijace, Promenade, fakulteta, Spensa, Limanske pijace - održavajući sve gradske pogodnosti na dohvat ruke. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja poseduje lift, i prodaje se kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 86.000 €, 23,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119409, I/, klima, lift, terasa, uknjižen, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 84.000 €, 23,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera na Grbavici. Na atraktivnoj lokaciji blizu centra, Spensa, Promenade. Vlasnik. Uknjizena 1/1. Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 80.000 €, 23,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji u centralnoj ulici na Karaburmi. Zgrada sa pristojnim ulazom i zamenjenim ulaznim vratima. Lift u zgradi. Stan je u izvornom stanju i zahteva znatna ulaganja. Mali hodnik, kupatilo sa prirodnom ventilacijom i dnevni boravak. Prikaz na mapi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 80.000 €, 23,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju, odličan 1.0 stan na Karaburmi, u ulici Marijane Gregoran. Stan senalazi u neposrednoj blizini Big shopping centra i Karaburma sshopping centra. Zgrada sa ulazom i zamenjenim ulaznim vratima. Lift u zgradi. Stan je u izvornom stanju i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 104.000 €, 23,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Palilula, Tašmajdan, Ilije Garašanina, 22.6m2 22.6m2, 0.5, SU/5, EG, klima, lift, terasa, interfon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. Izuzetno atraktivna lokacija u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 72.900 €, 23,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PRODAJE SE GARSONJERA NA GRBAVICI SA PARKINGOM U DVORIŠTU ZA STANARE ZGRADE NA ODLIČNOJ LOKACIJI BLIZU PROMENADE, SPENSA, FAKULTETA. SASTOJI SE OD ULAZNOG HODNIKA, KOMPLET OPREMLJENE KUHINJE, DNEVNE SOBE, KUPATILA. ODLIČNA NEKRETNINA KAO ZA ŽIVOT TAKO I ZA IZDAVANJE ZBOG BLIZINE SVIH....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 71.070 €, 23,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Sajma, prodaje se kompaktna i funkcionalna garsonjera površine 23m², na visokom prizemlju uredne stambene zgrade. Odlično iskorišćen prostor – stan je svetao, idealan za život ili izdavanje. Kuhinja uračunata u cenu – funkcionalna i spremna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 71.000 €, 23,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavano prodaju odlične garsonjere na lokaciji bez buke i sa puno zelenila. Ulično orjentisan. U neposrednoj blizini se nalazi marketi, vrtići, škole, zdravstvene ustanove, sajam, teniski i fudbalski tereni, igrališta, Bulevar Kralja Petra, Bulevar Oslobođenja, autobuska i železnička....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 43.890 €, 23,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 43.770 €, 23,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan apartman na jednoj od najlepših planina Srbije,Kopaoniku,koja je poznata po izvrsnim ski stazama,svežem planinskom vazduhu i prirodnim lepotama.Smešten je u neposrednoj blizini ski staza,što omogućava lak pristup skijanju i drugim zimskim sportovima. Apartman se....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 87.000 € na 93.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 87.000 €
01.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119118, I/VII, uknjizen, parking. GRBAVICA 24 m2 NOVIJA, odlicna garsonjera za,investiciju i zivot. Bez terase, LIFT. Klima. Centralno grejanje. Prodaje se namesten kao na slikama. Parking u dvoristu koji se zakljucava. Moze na kredit, i za mlade. Parket sveze lakovan.Zidovi....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 87.000 € na 93.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 87.000 €
01.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119118, I/VII, uknjižen, parking. GRBAVICA 24 m2 NOVIJA, odlična garsonjera za,investiciju i život. Bez terase, LIFT. Klima. Centralno grejanje. Prodaje se namesten kao na slikama. Parking u dvoristu koji se zaključava. Moze na kredit, i za mlade. Parket sveze lakovan.Zidovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.640 €, 24,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije nalazi se odlična garsonjera u Ulici Cara Dušana. Uz stan postoji mogućnost korišćenja parking mesta u dvorištu zgrade. Zgrada je odlično pozicionirana, okružena svim sadržajima potrebnim za modernu svakodnevnicu. Stan se prodaje potpuno namešten, kao na fotografijama.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adamićevo Naselje, 90.640 €, 24,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nameštena garsonjera na Adamovićevom naselju. Smeštena je na 4. spratu od 5, u zgradi sa liftom. Nalazi se u mirnoj ulici, idealna za život jedne osobe ili kao investicija. U dvorištu zgrade je obezbeđen parking za stanare. Uknjižena. Za više informacija pozovite 0668442299....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.600 €, 24,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera 24m Cara Dušana PRODAJE SE Lokacija: Grbavica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Cara Dušana Sobnost: Garsonjera Kvadratura: 24m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.600 €, 24,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju nameštene garsonjere 24m u Novom Sadu na Grbavici, ulica Cara Dušana, garsonjera se nalazi na IV spratu, ulično orijentisana. Zgrada je pozicionirana na fenomenalnoj lokaciji u gradu, pored parkića kod Medicinski škole. Odličan stan kao investicija za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.580 €, 24,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se novija garsonjera u NOVOM SADU,CARA DUŠANA, povrpine 24m2. Stan se prodaje sa nameštajem. Obezbeđen i parking u dvorištu zgrade.Nalazi se u jednoj od najtraženijih ulica u gradu. Odlično je povezan sa ostalim delovima grada, Zavređuje pažnju. Vredi pozvati i pogledati stan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.500 €, 24,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera površine 24 m², u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, ulica Cara Dušana Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom Kompletno nameštena ,mogućnost useljenja odmah Terasa Uknjižena – moguća kupovina putem stambenog kredita....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 82.500 €, 24,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128415, I/IV, klima, lift, uknjižen. Na prodaju odlična garsonjera na Bulevaru Kralja Petra . U blizini su Master Centar Sajam, Medicinski fakultet, Železnička stanica, marketi a ni Centar grada nije daleko. Odličan za život kao i za izdavanje. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 82.500 €, 24,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128415, I/IV, klima, lift, uknjizen. Na prodaju odlicna garsonjera na Bulevaru Kralja Petra . U blizini su Master Centar Sajam, Medicinski fakultet, Zeleznicka stanica, marketi a ni Centar grada nije daleko. Odlican za zivot kao i za izdavanje. Vise informacija na:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 82.400 €, 24,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u novijoj, dobro održavanoj zgradi sa liftom. Odlična za stanovanje, kao i za iznajmljivanje. Uknjižena 1/1 na vlasnika. Za više informacija pozovite 021/425-112, 064/8222-147, 065/8485-767. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.