• GoHome Professional
do 200 m2 klima do 99000 eura što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 200 m2 klima do 99000 eura što manji - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima do 99000 eura što manji

  • Za upit "do 200 m2 klima do 99000 eura što manji" pronađeno 7 140 nekretnina - prosečna cena 1.645 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 94000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u centru od 23 m2. Lokal radi već duži niz godina, na odličnoj je lokaciji u manjem tržnom centru.U objekat gde je lokal se ulazi iz pešačke zone. Sastoji se od jedne prostorije i toaleta.Postoji mogućnost prenamene lokala, čak i u stambeni prostor otvaranjem jednih....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera u naselju Gaj, Barajevo, u prizemlju nove trospratne zgrade. Stan površine 23 m², idealan za samca, par ili kao investicija za izdavanje. Sastoji se od jedne prostrane sobe sa kuhinjskim delom i trpezarijom, kupatila i ulaznog hodnika. Ima izlaz....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.290 €, 23,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam komfornu i povoljnu garsonjeru na Adicama u zgradi koja je završena 2025. godine. U pitanju je odličan odnos cene i kvaliteta prostranog prostora za jednu ili dve osobe, blizu marketa, autobuske stanice i svih bitnih stvari za život. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 43.890 €, 23,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 43.770 €, 23,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzan apartman na jednoj od najlepših planina Srbije,Kopaoniku,koja je poznata po izvrsnim ski stazama,svežem planinskom vazduhu i prirodnim lepotama.Smešten je u neposrednoj blizini ski staza,što omogućava lak pristup skijanju i drugim zimskim sportovima. Apartman se....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.660 €, 23,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni stanovi -Dvosobni stanovi Planirani početak radova: mart 2026. godine Rok završetka: 15 meseci od početka gradnje Objekat se gradi po....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.600 €, 23,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.440 €, 23,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.heroldo.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.140 €, 23,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su pet objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 37.060 €, 23,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nova izgradnja na Adicama. Rok izgradnje je Februar 2026. Investitor pouzdan, odličan kvalitet gradnje i opreme. Demit fasada, PVC stolarija, tarket, keramika I klase, ugradni vodokotlići Grejanje je podno na toplotne pumpe. U pitanju je kompleks zgrada, svaki ulaz ima po 5. stanova....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 32.000 €, 23,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u širem centru sa centralnim grejanjem, pavougaonog oblika. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danom od 09 do 19h i subotom od 09 do 17h. Očekamo Vas. Milovana Glišića, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 29.000 €, 23,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljivo Interfon Klima Uknjiženo Kompletno renoviran stan sa stvarima, bez ikakvog ulaganja. Kontakt 0631060415 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.790 €, 24,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, GRBAVICA, GARSONJERA, 24 m2 Nudimo vam na prodaju uknjiženu, odmah useljivu garsonjeru na sjajnoj mikrolokaciji, blizina Limana, Limanske pijace, Promenade, fakulteta. Kompletno je renovirana, uredna, čista. Nameštaj koji se vidi na fotografijama, kao i klima uređaj, uračunati....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 87.000 € na 93.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 87.000 €
01.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119118, I/VII, uknjizen, parking. GRBAVICA 24 m2 NOVIJA, odlicna garsonjera za,investiciju i zivot. Bez terase, LIFT. Klima. Centralno grejanje. Prodaje se namesten kao na slikama. Parking u dvoristu koji se zakljucava. Moze na kredit, i za mlade. Parket sveze lakovan.Zidovi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garsonjeru na Senjaku, na izuzetno mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od tri sprata. Stan je površine 24,4m2, a sastoji se od hodnika, dnevno-spavaćeg dela sa trpezarijom, kuhinje i kupatila. Stan poseduje i....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 87.000 € na 93.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 87.000 €
01.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119118, I/VII, uknjižen, parking. GRBAVICA 24 m2 NOVIJA, odlična garsonjera za,investiciju i život. Bez terase, LIFT. Klima. Centralno grejanje. Prodaje se namesten kao na slikama. Parking u dvoristu koji se zaključava. Moze na kredit, i za mlade. Parket sveze lakovan.Zidovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 91.700 €, 24,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

NOVI SAD, LIMAN 2, GARSONJERA, 24 m2. Oglašavamo prodaju odlične nekretnine na izuzetnoj lokaciji, blizina SPENS-a, fakulteta, štranda, vrtića, škole, centra. U stanu je sve novo, ostali su podovi da se završe i elektro galanterija,to će biti postavljeno i uračunato je u cenu stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 90.640 €, 24,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije nalazi se odlična garsonjera u Ulici Cara Dušana. Uz stan postoji mogućnost korišćenja parking mesta u dvorištu zgrade. Zgrada je odlično pozicionirana, okružena svim sadržajima potrebnim za modernu svakodnevnicu. Stan se prodaje potpuno namešten, kao na fotografijama.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adamićevo Naselje, 90.640 €, 24,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nameštena garsonjera na Adamovićevom naselju. Smeštena je na 4. spratu od 5, u zgradi sa liftom. Nalazi se u mirnoj ulici, idealna za život jedne osobe ili kao investicija. U dvorištu zgrade je obezbeđen parking za stanare. Uknjižena. Za više informacija pozovite 0668442299....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adamićevo Naselje, 89.610 €, 24,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se lepa i sredjena garsonjera na dobroj lokaciji, sa parkingom u dvoristu. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, a takodje ima i lepu terasu. Stan je veoma svetao i prijatan. Takodje dolazi obzir kupovina preko kredita i kredita....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.600 €, 24,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera 24m Cara Dušana PRODAJE SE Lokacija: Grbavica (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Cara Dušana Sobnost: Garsonjera Kvadratura: 24m2 Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 89.600 €, 24,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

0643187924 Oglašavamo prodaju nameštene garsonjere 24m u Novom Sadu na Grbavici, ulica Cara Dušana, garsonjera se nalazi na IV spratu, ulično orijentisana. Zgrada je pozicionirana na fenomenalnoj lokaciji u gradu, pored parkića kod Medicinski škole. Odličan stan kao investicija za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.580 €, 24,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se novija garsonjera u NOVOM SADU,CARA DUŠANA, povrpine 24m2. Stan se prodaje sa nameštajem. Obezbeđen i parking u dvorištu zgrade.Nalazi se u jednoj od najtraženijih ulica u gradu. Odlično je povezan sa ostalim delovima grada, Zavređuje pažnju. Vredi pozvati i pogledati stan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 88.500 €, 24,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera površine 24 m², u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, ulica Cara Dušana Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom Kompletno nameštena ,mogućnost useljenja odmah Terasa Uknjižena – moguća kupovina putem stambenog kredita....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 87.550 €, 24,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzna i funkcionalna garsonjera smeštena u jednoj od najtraženijih lokacija – Cara Dušana. Ova svetla i prostrana garsonjera odiše udobnošću, u ceni je kompletan nameštaj, idealna kako za život, tako i kao investicija. Stan se nalazi u zgradi novije gradnje, u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 82.500 €, 24,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128415, I/IV, klima, lift, uknjižen. Na prodaju odlična garsonjera na Bulevaru Kralja Petra . U blizini su Master Centar Sajam, Medicinski fakultet, Železnička stanica, marketi a ni Centar grada nije daleko. Odličan za život kao i za izdavanje. Više informacija na:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 82.500 €, 24,00 m2 cca 3440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128415, I/IV, klima, lift, uknjizen. Na prodaju odlicna garsonjera na Bulevaru Kralja Petra . U blizini su Master Centar Sajam, Medicinski fakultet, Zeleznicka stanica, marketi a ni Centar grada nije daleko. Odlican za zivot kao i za izdavanje. Vise informacija na:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 82.400 €, 24,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u novijoj, dobro održavanoj zgradi sa liftom. Odlična za stanovanje, kao i za iznajmljivanje. Uknjižena 1/1 na vlasnika. Za više informacija pozovite 021/425-112, 064/8222-147, 065/8485-767. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 82.400 €, 24,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena odlična garsonjera Novosadskog sajma.Vredi pogledati.Pozovite naše agente prodaje. Kontakt: 021/221-5100 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u novijoj, dobro održavanoj zgradi sa liftom. Odlična za stanovanje, kao i za iznajmljivanje. Uknjižena 1/1 na vlasnika. Za više informacija pozovite! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! 021-221-5555 064-80-333-13 / 064-80-333-12....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 80.340 €, 24,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

RETKO U PONUDI! Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija! Na prodaju svetla i funkcionalna garsonjera površine 24m², smeštena na 5. spratu stambene zgrade bez kosina, u popularnom i odlično povezanom delu Grbavice. Iako se nalazi na poslednjem spratu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 80.000 €, 24,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera sa parking mestom u ulici Cara Dušana. Stan poseduje komfornu terasu.Dužinom celog hodnika je veliki plakar gde može dosta stvari da se odloži. Stan poseduje kompletnu opremljenu kuhinju, klima uredjaj, veš mašinu. Idealan za investiciju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 79.900 €, 24,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je garsonjera u Centru Novog Sada, na jednoj od najatraktivnijih lokacija.Stan je svetao, funkcionalan i sastoji se od jedne veće prostorije sa kuhinjom, kupatila i terase.Nalazi se na drugom spratu zgrade koja je dvorišno orijentisana.Idealan stan za izdavanje ili....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 79.310 €, 24,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena 1/1. Prodaje se nameštena. Gleda na ulicu. Za više informacija pozovite naše agente! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 79.310 €, 24,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična garsonjera. pozovite!!!! b121 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 79.300 €, 24,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, SALAJKA, GARSONJERA, 24 m2 - uknjižen, odmah useljiv stan u kvalitetnoj zgradi iz 2006. godine. Prodaje se sa kompletnim nameštajem i tehnikom. Lepo za život, idealno za iznajmljivanje. Agencijska oznaka 1007845. Kontakt - Ljiljana, tel. 064/284-4879, 021/382-68-30, Kalidas....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 79.300 €, 24,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je 1/1 uknjižena nekretnina koja se nalazi se na odličnoj lokaciji u Temerinskoj ulici, prema železničkoj stanici, na trećem spratu od pet, u zgradi sa liftom.Stan je pravilnog oblika, ulično je orijentisan i prodaje se sa svim stvarima i tehnikom.Važno je napomenuti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 79.000 €, 24,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa, funkcionalna garsonjera u novijoj zgradi na granici između naselja Karaburma i Mirijevo. Prostorije: hodnik, dnevno-kuhinjsko-trpezarijski deo i kupatilo. Stan poseduje kvalitetan parket i dobru unutrašnju i spoljаšnju stolariju. Za kreditne i keš kupce. Prikaz na mapi je informativnog....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 78.000 €, 24,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja dve garsonjere ( sa zajedničkim ulazom od 15 kvm ),površine 24 kvm ( prvi stan ) i 16 kvm ( drugi stan ), u prizemlju, sa TA grejanjem ( klima ). Sastoje se od po jedne sobe, kupatila, kuhinje i predsoblja. Prodaja sa stvarima. Mogućnost prodaje i odvojenih stanova. UKNJIŽENO....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kumodraž, 78.000 €, 24,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odlican stan u Kumorazu, kod okretnice autobusa 39. u blizini farmaceutskog fakulteta. Uknjižen, vlasnik. Bez hipoteke, moze i na kredit. Delimicno renoviran i odmah useljiv. Moze i sa namestajem. Terasa 5m2 i veliki podrum. 4 stana u zgradi (prizemlje + prvi sprat) Molimo agencije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 77.250 €, 24,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je uknjižena garsonjera na Novoj Detelinari. Stan se nalazi na 4. od 5 spratova u zgradi sa liftom. Lokacija je odlična kako za život tako i za iznajmljivanje, zgrada okružena sa svim sadržajima neophodnim za modernu svakodnevnicu.Stan je ulično orijentisan, u dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 77.250 €, 24,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Uknjižen stan u nadogradnji. 507128 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 550)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>