• GoHome Professional
do 200 m2 klima do 95000 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 200 m2 klima do 95000 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima do 95000 eura

  • Za upit "do 200 m2 klima do 95000 eura" pronađeno 6 703 nekretnina - prosečna cena 1.606 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 90000 eura (malo jeftiniji)
    • 99000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • namešten
    • opremljen
    • prizemlje
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 92.700 €, 38,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fantasticnu nekretninu na veoma atraktivnoj lokaciji. Stan predstavlja odlicnu priliku za investiciju ili porodican zivot. Za vise informacija, kontaktirajte nase agente prodaje! U potkrovlju, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 92.700 €, 66,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u centru Nove Pazove. Stan se nalazi na petom spratu stambene zgrade od pet spratova sa liftom. Po strukturi je dvosoban i sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa velikom terasom, kupatila, kuhinje hodnika i spavaće sobe sa manjom terasom. Zgrada....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 42,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVIJA ZGRADA NA TOP LOKACIJI Lokal pogodan za kancelarije, knjigovodstvene agencije i slično. U dva nivoa, sa sanitarnim čvorom. Pozovite za više informacija. Novogradnja, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 92.700 €, 28,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

544629-Na prodaju jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji! Prodaje se kompletno namešten jednoiposoban stan, idealan za život ili investiciju. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji sa odličnom infrastrukturom – u blizini su prodavnice, škole, vrtići, javni prevoz i svi neophodni sadržaji.....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 92.700 €, 73,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju svetao trosoban stan, izuzetno prostran, na lepoj i mirnoj lokaciji, okružen zelenilom. U blizini marketa, dečijih igrališta. Terasa, Internet, Klima.

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 92.700 €, 40,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu Zlatibora, na samo 500m od jezera, naš apartman je idealno mesto za vaš odmor. Smešten u centru, omogućava vam lak pristup svim sadržajima i atrakcijama. Uživajte u moderno opremljenom enterijeru, koji kombinuje udobnost i funkcionalnost. Apartman je savršen za opuštanje nakon....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 92.700 €, 38,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://halo-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-socijalno/554324 Telefon - 0648222181 Šifra - 554324 Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 92.700 €, 46,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam uknjižen dvosoban stan u blizini Satelitske pijace, miran kraj okružen zelenilom. Stan za kompletno renoviranje. Nalazi se u zgradi starije gradnje dosta dobrog kvaliteta. Postoji mogućnost prepravke u dvoiposoban stan. Uz stan podrumska prostorija. Ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 92.700 €, 37,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo jednoiposoban stan od 37m2 koji se nalazi u mirnom delu Podbare. Stan se nalazi u prizemlju i dvorišno je orijentisan. Na donjem spratu nalazi se dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, a na gornjem spratu spavaća soba i kupatilo. Poseduje parking u dvorištu zgrade. Stan....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 92.700 €, 32,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal uknjižen na vlasnike, višenamenski, pogodan za mirniju delatnost. Vidljiv sa ulice. Jedan nivo. Dve fizički odvojene prostorije. VREDI VIDETI 021/221-55-01 https://max-nekretnine.rs/prodaja-lokala/novisad-novadetelinara/458740 Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 92.700 €, 42,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na Adicama. Stan se nalazi u blizini Podunavske,na svega par minuta od Telepa i 5 minuta od Limana! U pitanju je novogradnja. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade od dva sprata. Poseduje veliku prostranu i izuzetno svetlu spavaću sobu,kupatilo,dnevni....

 
 
 
  Kuća, BEGEC, 92.700 €, 160,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se spratna kuću u Begeču, sa odvojenim ulazima po spratovima dimenzija 10.6x7.6m ukupne kvadrature 160m2. Kuća je započeta pre 12 meseci i trenutno je u sivoj fazi gradnje (odrađena stolarija petokomorna sa roletnama, razvučena struja i prekidači, omalterisana, postavljena....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 92.700 €, 45,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komplet renoviran i sređen lokal u samom centru grada, u najprometnijoj ulici u gradu ... Za više informacija, pozovite naše agente. Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 92.700 €, 46,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ulični lokal u Gogoljevoj ulici na Grbavici. Lokal se sastoji od uknjiženih 26m2 prizemlja sa toaletom i čajnom kuhinjom i još 20m2 suterenske etaže koja ne ulazi u uknjiženu kvadraturu i poreski obračun. Lokal je bio pod dugogodišnjim zakupom i u radu. Pogodan je za širok....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 92.150 € na 92.630 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 92.630 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 89.700 €
22.04.2026 - 92.150 €
10.05.2026 - 92.630 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 49.8 m2. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom i orijentisan je jugoistočno. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 95.400 €, 53,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo lep stan u naselju Kaluđerica, opština Grocka. Stan je površine 53m2 i po strukturi je dvosoban. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od četiri spratova. Zgrada je kvalitetne gradnje i sa liftom. U ponudi stan iste strukture i na prvom spratu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 92.529 €, 62,10 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se stan u novogradnji u Boleču, na odličnoj lokaciji idealnoj za miran porodični život, uz dobru povezanost sa gradom. Stan se nalazi u modernoj zgradi novije gradnje, izgrađenoj od kvalitetnih materijala, sa akcentom na dugotrajnost, komfor i funkcionalnost. Pametno organizovan....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 90.000 € na 92.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 92.500 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 90.000 €
17.04.2026 - 92.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Donja Vrežina - Na prodaju 1.5 stan, 50m2, u novogradnji, na sjajnoj lokaciji u Donjoj Vrežini na par minuta od Hrama Svetog Vasilija Ostroškog. Stan se nalazi na 3.spratu od ukupno 4, u zgradi sa liftom. Krakteristike stambenog prostora: Smart zgrada - roletne, bojler, klima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 94.500 €, 135,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 92.418 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedan od najmodernijih kompleksa na odličnoj lokaciji u Mirijevu, sa pogledom na Dunav i Avalu. Savremeni dizajn objekta je izražen! Kompleks je izgrađen od najkvalitetnijih materijala na tržištu renomiranih stranih proizvođača. Stolarija je PVC petokomorna, keramika granitna prve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 1. 5, 42m2, PR/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj ulici, u naselju Vojvode Vlahović gradi se zgrada koja ima prizemlje i dva sprata i garažu. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vojvode Vlahovića - Nikole Altomanovića 1.5, 42m2, PR/2, podno grejanje/struja, inverter klima, interfon, parking, garaža U mirnoj ulici, u naselju Vojvode Vlahović gradi se zgrada koja ima prizemlje i dva sprata i garažu. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u izgradnji površine 42 m², smešten na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Grejanje je etažno sa podnim sistemom, što obezbeđuje dodatni komfor i energetsku efikasnost. Struktura stana: Dnevna soba sa kuhinjom Spavaća soba Kupatilo Terasa Lokacija: Zgrada se nalazi....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 92.380 €, 62,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Povraćaj PDV-a U cenu stana j uključeno: -etažno grejanje na gas (svaki stan poseduje gasni kotao) -šestokomorna stolarija REHAU bele boje,tri stakla,al roletne,okapnice -zvučna izolacija između stanova je od :20 cm armirana betonska masivna ploča + kamena vuna debljine 5 cm + parna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 92.300 €, 31,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 92.300 €, 28,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Dositejeva. Odlična, uknjižena garsonjera u neposrednoj blizini centra grada, osnovne škole, vrtića, pijace, doma zdravlja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Pozicioniran na I spratu stambene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.300 €, 31,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 92.300 €, 27,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji - jednoiposoban stan. Visina 1.sprata. U prirodi ima 28m2. Dvorišno orijentisan. Odlično iskorišćen svaki kvadrat. Klimatizovan. Naša sigurna preporuka. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 92.300 €, 50,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

535124-EKSKLUZIVNO vam predstavljamo fenomenalan komforan dvosoban stan koji može biti dvoiposoban uz malo ulaganja. Pre par godina je renoviran, PVC sigurnosna ulazna vrata, laminat u kuhinji. Na četvrtom spratu se nalazi stan, nema kosina, potrebna su higijenska ulaganja ili ako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 92.290 €, 32,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforna garsonjera u novoj zgradi na Telepu, odmah useljiva! Odličan kvalitet gradnje tako i opreme u samom stanu. Sigurnosna ulazna vrata, roletne na elektronske podizače, klima uređaj, italijanska keramika... .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 92.230 €, 39,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u modernoj stambenoj zgradi koja se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za udoban život. U okolini se nalaze škole, vrtići, marketi, kafići i restorani, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću sa ostatkom....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 88.000 € na 92.200 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 92.200 €, 41,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 88.000 €
24.04.2026 - 92.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam predstavimo prvi u nizu planiranih objekata na atraktivnoj lokaciji u Ledinama, sa završetkom radova predviđenim do kraja 2026. godine. Objekat se gradi u skladu sa pravosnažnom građevinskom dozvolom, garantujući sigurnost i kvalitet. Prikazani stan je na povucenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 92.200 €, 28,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 Na prodaju garsonjera – Podbara, 28m², 1. sprat, uknjižena 1/1 U ponudi je odlična garsonjera na atraktivnoj lokaciji – Podbara , površine 28m² , smeštena na 1. spratu uredne i održavane stambene zgrade. Stan je uknjižen 1/1 i predstavlja sjajnu priliku kako za život, tako i za....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 89.700 € na 92.150 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 92.150 €, 49,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 89.150 €
10.04.2026 - 89.700 €
24.04.2026 - 92.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 97.150 € na 92.150 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 92.150 €, 36,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.06.2025 - 97.150 €
27.03.2026 - 92.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Atelje je u izgradnji trenutno nije moguća kupovina preko stambenog kredita. - Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 15.000e sa PDV om. - LUX - LIFT - granitna keramika - klima - višeslojni hrastov parket - šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija - efikasnost "B"....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 92.130 €, 50,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, na IV spratu ukupne površine 49,8m2. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Orijentisan je ka severoistoku. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 95.480 €, 37,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na Telepu u novogradnji. Odlično održavan, bez ulaganja. Izuzetna ponuda, Pozovite za više informacija! Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 95.480 €, 55,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Fenomenalan stan na traženoj lokaciji u gradu, na bulevaru a opet zavučen. Stan uknjižen na 29m2 u prirodi ima 55m2 galeriju dodatno. Stan se prodaje namešten, ostavlja odličan utisak, vredi videti! Dvorišno orijentisan. Za više informacija i zakazivanje gledanja kontaktirajte naše....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 92.080 €, 45,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 92.060 €, 41,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 92.052 €, 51,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

BATAJNICA, CENTAR, 2.0s, 51,14m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?