• GoHome Professional
do 200 m2 klima do 93000 eura parking oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima do 93000 eura parking oglasi objav - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima do 93000 eura parking oglasi objavljeni od poslednjeg puta što veći

  • Za upit "do 200 m2 klima do 93000 eura parking oglasi objavljeni od poslednjeg puta što veći" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 88000 eura (malo jeftiniji)
    • 97000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 72.100 €, 58,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2022.,

www.indomio.rs

Nekretnina je uknjižena Terasa Parking Interfon Telefon Kablovska Internet Klima .

 
 
 
  Kuća, BANJA, 90.000 €, 220,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća odlične starije gradnje na 1.5 ari placa na top lokaciji u centru Mataruške banje. Zbog same pozicije objekta, odlična je prilika kao višenamenska investicija za stambeni prostor, restoran, kafić ili hostel. Po strukturi je prizemlje sa spratom, površine 180m2, podeljena....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 95.000 €, 220,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u naselju Nikola Tesla. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu je autobuska stanica, desetak minuta hoda je do osnovne škole i vrtića. Kuća je po strukturi prizemlje i potkrovlje, ukupne površine 190m2, neto 154m2. Podeljena....

 
 
 
  Kuća, ODŽACI, 70.000 €, 220,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem kuću u Bačkom Gračacu na glavnoj ulici. Sprat je uređen za stanovanje a u prizemlju je poslovni prostor, lokal, diskoteka, magacinski prostor i garažaU ekonomskom dvorištu je mešaona stočne hrane, usipni koš i dva silosa za skladištenje žitarica od po 11 t kao i dodatni....

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 83.000 €, 219,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa porodična kuća u naselju Brest kod Merošine. Nalazi se na finoj lokaciji za porodično stanovanje, udaljena svega oko 15 kilometara od Niša. Kuća je bruto površine 219m2, neto 178m2, u osnovi 107m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu površine 1003m2. Podeljena je....

 
 
 
  Kuća, ALEKSINAC, 25.000 €, 212,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća sa lokalom u selu Draževac, u centru sela na 100m od škole, apoteke, prodavnice, poste, kafane Marjan, nalazi se 15 km od grada Niša. Kuća ima 212m2, sastoji se od Pr plus 1 sprat, i Pk. Površina placa je 830m2. Prizemlje kuće je odlično za izdavanje poslovnih prostorija.....

 
 
 
  Kuća, SOKO BANJA, 87.000 €, 210,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u naselju koje se nalazi na par kilometara od Soko Banje. Odlična investicija za miran i komforan porodični život, s obzirom da se nalazi nedaleko od škole. Takođe, kuća se može rekonstruisati i adaptirati za poslovnu namenu, izdavanje apartmana. Plac je površine 396m2.....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 52.000 €, 210,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2022.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u Lalincu, 10km od Niša 210m2 stambenog prostora na placu od 4,44 ara. Kuća se sastoji prizemlja, sprata i potkrovlja. Prizemlje i sprat su završeni dok je potkrovlje u sivoj fazi, prizemlje i sprat su identicne strukture i sastoje se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Farma, ŠID, 26.500 €, 204,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra nekretnine: 18251 Seosko domaćinstvo uknjiženo 204m2 na placu od 1530m2. Kuća je gradjena od mešanog materijala cigla i čerpić.Zidovi su debljine 20cm . Uz kuću ima pomoćni objekti. garaža, šupa, pušnica, svinjac i par ptostorija.Stolarija je drvena, , podovi su laminat i pločice,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 97.000 €, 203,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju fina porodična kuća kvalitetne gradnje, na dobroj lokaciji u blizini trgovine AS kod prvog kružnog toka.. Kuća je po strukturi po+p+pk, uknjižene bruto površine 203m2, neto 144m2, na placu od 120 m2. U prizemlju (89m2) je ulazni hodnik sa unutrašnjim stepeništem do potkrovlja....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 klima do 93000 eura parking što veći (3591)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.