• GoHome Professional
do 200 m2 klima do 91000 eura lift zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima do 91000 eura lift zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima do 91000 eura lift zadnjih 7 dana do 2000 eura/m2 što jeftiniji porasla cena

  • Za upit "do 200 m2 klima do 91000 eura lift zadnjih 7 dana do 2000 eura/m2 što jeftiniji porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 57.350 € na 60.800 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ŠABAC, 60.800 €, 38,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.09.2024 - 47.300 €
08.11.2024 - 45.500 €
18.12.2024 - 50.750 €
19.03.2025 - 57.350 €
06.05.2026 - 60.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Stambena zgrada za kolektivno stanovanje po strukturi PR+4+PK - Trijangla. Kvadratura stana je 32m2+5m2 terasa prizemlje STANOVI - PO ETAŽAMA, RAZLIČITE STRUKTURE I POVRŠINE OD 23m2 DO 70m2 NE PODLEŽU OBRAČUNU POREZA NA DODATNU VREDNOST (PDV)! Gradnja: - izolacija + sendvič zid na....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 72.530 € na 77.930 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 77.930 €, 39,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 70.570 €
22.04.2026 - 72.530 €
10.05.2026 - 77.930 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u prizemlju novogradnje u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2 sa pripadajućim delom dvorišta. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stanu pripada....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 68.190 € na 81.100 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 81.100 €, 37,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 68.190 €
06.05.2026 - 81.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EDIT NEKRETNINE ima u ponudi 1-soban stan u izgradnji, na mirnoj , atraktivnoj lokaciji u Durlanu. Stambeni objekat ima 10 stanova, odlikuje ga moderan dizajn i kvalitetna gradnja, na idealnoj lokaciji za komforan život. Stan je ukupne kvadrature 36.86 m2 i po strukturi je jednosoban.....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 88.572 € na 94.476 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 94.476 €, 54,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 82.667 €
11.02.2026 - 88.572 €
06.05.2026 - 94.476 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja u Novim Banovcima, u izgradnji, stan je severoistočno i severozapadno orijentisan, TIPSKI, nalazi se u prizemlju, na I i na II spratu. Zgrada P+2+Pe, u mirnoj ulici, na samo 600 m od uključenja na autoput BG – NS, 1 km od osnovne škole, 2,5km od vrtića, 1,3km od doma zdravlja,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 do 91000 eura lift zadnjih 7 dana do 2000 eura/m2 što jeftiniji porasla cena (12)
  • do 200 m2 klima do 91000 eura zadnjih 7 dana do 2000 eura/m2 što jeftiniji porasla cena (3)
  • do 200 m2 klima do 91000 eura lift do 2000 eura/m2 što jeftiniji porasla cena (95)
  • do 200 m2 klima do 91000 eura lift zadnjih 7 dana što jeftiniji porasla cena (1)
  • do 200 m2 klima do 91000 eura lift zadnjih 7 dana do 2000 eura/m2 što jeftiniji (15)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni