• GoHome Professional
do 200 m2 klima do 91000 eura lift što manji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 200 m2 klima do 91000 eura lift što manji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima do 91000 eura lift što manji

  • Za upit "do 200 m2 klima do 91000 eura lift što manji" pronađeno 2 566 nekretnina - prosečna cena 1.628 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 86000 eura (malo jeftiniji)
    • 95000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KAMENICA, 64.730 €, 30,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Mišeluku sa rokom završetka krajem 2026. godine. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: aluminijumska stolarija, tarket, podno i plafonsko grejanje i hladjenje ! Pozovite kako bi se uverili u sve prednosti ovog objekta kao i lokacije! 063/7561705....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 64.210 €, 30,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 64.110 €, 30,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 63.830 €, 30,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 59.740 €, 30,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma sladak stančić u mirnoj ulici na Telepu. Svetao, odličnog rasporeda rasporeda.064/8222-116 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 54.640 €, 30,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se luksuzna garsonjera u savremenoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom centru Srbije, koji ne miruje nijednog meseca u godini! Idealna za sve koji žele sigurnu i brzu isplativu investiciju, dnevni najam sa odličnim prihodima, ili sopstveni kutak za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 53.240 €, 30,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 53.220 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenoj zgradi PO+PR+3, sa 14 stambenih jedinica. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici na Trošarini u blizini osnovne škole, obdaništa, PMF-a, Bogoslovije Odlična investicija, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan je po strukturi jednoiposoban,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 53.050 €, 30,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO, USELJIVO! Predstavljamo Vam izuzetnu zgradu na Telepu. Stan u dva nivoa. Dole se nalazi dnevni boravak, vc, terasa. Gore 3 spavaća sobe, kupatilo, velika gratis terasa oko 17m2 i još dve manje terasae koje su u kvadraturi stana. Riječ je o investitoru koji prati trendove u izgradnji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 97.850 €, 30,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju garsonjera, Nova Detelinara – Dr Svetislava Kasapinovića, 30m² Prodaje se kompletno nameštena garsonjera površine 30m² na 3. spratu u novijoj zgradi sa ukupno 6 spratova, u ulici Dr Svetislava Kasapinovića, na atraktivnoj lokaciji na Novoj Detelinari. Stan je izuzetno funkcionalnog....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vrhunski opremljen, kompletno namešten stan na Novoj Detelinari – bez dodatnih ulaganja! Savršen izbor za život ili izdavanje – luksuz, udobnost i sigurnost na odličnoj lokaciji! Agencijska oznaka stana 1101117, Novi Sad, Nova Detelinara.Prodaje se moderan, dvorisno orijentisan stan....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara Prodaje se garsonjera u novoj zgradi kompletno opremljena. Dvorišno orijentisana. Nalazi se na 3 spratu. Grejanje na gas. Uknjižena 1/1. Cena 97850e Za više informacija pozovite na 0646685341 Snežana. Reg.br.posr.1856 Snežana trio nekretnine Terasa, Lift,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 97.850 €, 30,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera na Novoj Detelinari u ulici Dr. Svetislava Kasapinovića. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Sva instalacija, enterijer i nameštaj su potpuno novi, od moderne kuhinje, kvalitetnih podova, funkcionalne rasvete, do bele....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 45.000 €, 30,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo vam prijatan i funkcionalan stan na jednoj od najlepših balneoloških destinacija u Srbiji. Smešten u modernoj zgradi novije gradnje, ovaj stan je savršen izbor za sve koji traže nekretninu za odmor, stalni boravak ili sigurnu investiciju za izdavanje u turističkom centru Zapadne....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 43.500 €, 30,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična prilika za investiranje, novogradnja na Srebrnom jezeru, u ponudi mali stanovi, smešteni nadomak marine, predstavljaju spoj moderne arhitekture, luksuza i funkcionalnosti koja pruža jedinstveno iskustvo relaksacije i udobnosti. SPA centar za vlasnike stanova. U cenu stana....

 
 
 
  Stan, RUMA, 37.000 €, 30,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renoviran i namešten stan od 30 m² u mirnom delu Rume, kod Doma zdravlja. Stan se nalazi na 5. spratu bez lifta . Stan ima blage kosine koje ne narušavaju komfor. Raspored: dnevna soba sa terasom , kuhinja, kupatilo – oba sa prirodnim svetlom i ventilacijom. Stanu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan u najatraktivnijem delu grada. Na samom početku Skadarlije. Stan je okrenut ka dvorištu, tako da nema buke sa glavnih ulica. Par minuta od samog centra. Stan poseduje sve potrebne elemente za udoban život. Koncept stana je open space. Savremena kuhinja sa svim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

1.0, 30m2, terasa, CG, lift, I/IV, telefon, interfon, video-nadzor. Stan u mirnoj ulici na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Potpuno opremljen modernim nameštajem i uređajima(klima,veš i sudo mašina,ugradna kuhinja). Zgrada je novije gradnje,sa liftom i video nadzorom. Parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelepa luksuzna garsonjera - STUDIO na Vračaru u predivnom delu, ulica Banjska. Garsonjera je prostrana, lepo organizovana, poseduje i krevet i garnituru sa televizorom, klima uredjajem, lepom kuhinjom, hodnikom i kupatilom. U cenu je uračunato i gorišćenje sopstvenog garažnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 16.500 €, 30,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se renoviran,kompletno namešten stan u Maksima Gorkog,nedaleko od Kalenić pijace.Nalazi se u zgradi na 4.spratu bez lifta.Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Centar, ulica Futoška. Odlična, nova, apartmanski i moderno nameštena, komforna garsonjera na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje. Preko puta Futoške pijace, blizina strogog centra grada. Ovaj stambeni prostor čine jedna prostrana soba,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na sedmom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina stana je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 45, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 89.400 €, 31,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Lukijana Mušickog. Uknjižen jednosoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Ovaj stambeni prostor nalazi se na III spratu stambene zgrade bez lifta i čine ga jedna soba sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 88.580 €, 31,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je potpuno nov neuseljavan stan u ulici Heroja Pinkija u mirnom delu Telepa u blizini Limana i svih bitnih gradskih sadržaja.Stan se nalazi na prvom spratu nove izuzetno moderne zgrade sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka,uvučene kuhinje, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 88.580 €, 31,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalan stan površine 31m2 na odličnoj lokaciji - Grbavica, blizu Bulevara Oslobođenja. Stan se sastoji od: dnevne sobe sa kuhinjom, manje odvojene spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 3. spratu i dvorišno je orijentisan što garantuje mir, tišinu i prijatnu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 88.000 €, 31,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom delu Kanarevog brda. Blizina Miljakovačke šume, kompletno razvijena infrastruktura, kao i dobra saobraćajna povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 88.000 €, 31,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep. Direktna prodaja od renomiranog investitora poznatog po kvalitetnoj gradnji i tačnosti rokova. Blizina Bulevara patrijarha Pavla i Bulevara Evrope, Limana IV, više obrazovnih ustanova i objekata uslužne delatnosti. Izdvajamo iz ponude odlično projektovan dvosoban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 87.000 €, 31,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan- Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednosoban stan na prodaju na Telepu, Novi Sad. Prodajemo komfronu garsonjeru u novogradnji, useljiv. Poseduje 32m2, prostorija je pravilnog oblika. takođe moram napomenuti izuzetnu osvetljenost nekretnine. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 92.300 €, 31,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stan u novom kompleksu koji se nalazi u neposrednoj blizini uz novi gradski park, a svi stanovi su osunčani tokom celog dana, što ih čini vrlo svetlim i prozračnim. Osim toga, kompleks poseduje i veliko privatno dvorište sa propratnim mobilijarom za opuštanje i dodatni....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.400 €, 31,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Lokacija: Zlatibor, opština Čajetina, ulica Kiridžijska, u neposrednoj blizini kompleksa Titove vile, udaljen od centra oko 800m. Na udaljenosti od 20m nalazi se spa centar, zatvoreni bazen, teretana i drugi uslužni sadržaji. Pozicija: U visokom prizemlju nove stambene zgrade sa liftom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 82.400 €, 31,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se renoviran jednoiposoban stan iza hotela Sheraton. Stan je renoviran pre godinu dana kao i krov zgrade koji je pod garancijom. Lift ide do 6. sprata. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila, spavaće sobe i manje lođe. Stan je kompletno opremljen. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 82.165 €, 31,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji koja podrazumeva najnovije standarde u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra grada, škole i svih drugih potrebnih sadržaja za savremeni život u mirnoj ulici. Objekat je spratnosti Po+P+4, gde su u podrumu ostave, u prizemlju parking mesta a stanovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 93.510 €, 31,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117011, II/VI, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja SAJAM LUX garsonjera 31,17 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Pogled na Frusku goru. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: viseslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 93.510 €, 31,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025. - 93.510 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117011, II/VI, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja SAJAM LUX garsonjera 31,17 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Pogled na Frušku goru. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: višeslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 75.700 €, 31,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzan apartman površine 31m2, smešten unutar prestižnog kompleksa hotela "Kraljevi Čardaci", nudi izvanredan spoj udobnosti, elegancije i praktičnosti. Ovaj apartman, s odvojenom spavaćom sobom, pruža savršen ambijent za opuštanje i uživanje u planinskim čarima. Svaka površina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 74.990 €, 31,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju, komforna garsonjera u izgradnji od 31m2, pravilnog oblika i odličnih dimenzija. Lokacija - Mišeluk, fenomenalna kako za život tako i za izdavanje. Rok useljenja Mart 2026. godine. Garsonjera se nalazi na 3. spratu, i ima terasu. Zgrada poseduje lift. Način plaćanja-keš.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 93.810 €, 31,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117010, II/VI, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. *SAJAM LUX* garsonjera 31,27 m2, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: viseslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje gradsko. Termostat u stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 73.950 €, 31,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam moderno projektovane stanove smeštene u urbanom stambenom kompleksu koji kombinuje kvalitetnu gradnju, funkcionalan raspored i izuzetnu lokaciju idealnu za porodičan život. Objekat se nalazi u neposrednoj blizini Kovid bolnice, na izuzetno traženoj i funkcionalnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 73.900 €, 31,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost, kvalitet i mirno okruženje, a da su istovremeno blizu centra. Stanovi se nalaze na odličnoj lokaciji, svega 7 minuta vožnje do centra Novog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 73.500 €, 31,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 124283, V/V, klima, lift, uknjižen, garaza, parking, podrum, ostava. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 73.500 €, 31,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 124283, V/V, klima, lift, uknjizen, garaza, parking, podrum, ostava. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Jednosoban....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-378 (od ukupno 549)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>