• GoHome Professional
do 200 m2 klima do 90000 eura lift oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima do 90000 eura lift oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima do 90000 eura lift oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji

  • Za upit "do 200 m2 klima do 90000 eura lift oglasi objavljeni od poslednjeg puta što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 85000 eura (malo jeftiniji)
    • 94000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 006 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, DUVANIŠTE, 72.000 €, 49,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

POVOLJNO 72000 eura IZUZETNA LOKACIJA DUVANISTE KOD AGRO HIMA I MAGDONA PRODAJEM PRELEP DVOSOBAN KOMFORAN STAN VRHUNSKI KVALITET GRADNJE UKNJIZEN SVOJINA 1/1 SASTOJI SE OD KUHINJE TRPEZARIJE VELIKOG DNEVNOG BORAVKA SPAVACE SOBE HODNIKA KUPATILA PRELEPE TERASE PODRUMSKE PROSTORIJE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 27,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se funkcionalna garsonjera površine 27m² u Ravaničkoj ulici, opština Zvezdara. Stan se nalazi na 3. spratu od četiri, uredne zgrade bez lifta. Prostor je svetao i lepo organizovan. Karakteristike: • 27m² • 3.sprat (bez lifta) • TA peć (grejanje) • Klima • Optički internet....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 99.000 €, 38,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep stan. Kompletno namešten jednosoban stan, moderan i praktičan. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom koja je odvojena i ima prirodnu ventilaciju, kupatila i terase. Zahvaljujući odličnom rasporedu prostorija, vrlo lako se može adaptirati u jednoiposoban....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 99.000 €, 66,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

B. ADZIJE 66 IV TA 99.000 Prodaje se dvoiposoban stan od 66mkv na IV spratu stambene zgrade. Sastoji se od centralnog predsoblja, dnevne, kuhinje, spajza, trpezarije, spavace sobe, decije sobe, sanitarnog cvora, lodje iz spavace sobe i terase iz trpezarije. Stan je klasicne stare....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 96.250 € na 99.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 96.250 €
29.04.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Margita, stambeni deo grada koji pamti prohujale države i narode, i danas odiše šarmom starih vremena. Miran stambeni deo, pored koga protiče reka Tamiš, danas spaja stara tradicionalna vremena, oličena u spomeniku kulture od izuzetnog značaja- Preobraženskoj crkvi u neovizantijskom....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 99.000 €, 63,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 63,87m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 23, 99.000 €, 110,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 98802, XII/XII, dupleks, klima, lift, telefon, terasa, podrum, stambena zgrada. Lep komforan stan, dupleks, prostran i svetao, kompletno namešten, ima veliku lepu terasu. Nalazi se na super lokaciji dobra povezanost sa svim delovima grada. Za preporuku. Ne prima strane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 99.000 €, 99,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 N amešten stan sa garažom – Centar Novog Sada, Šafarikova ulica 📌 Lokacija: 📍 Strogi centar Novog Sada 🅿️ Garaža 100eur 🏢 Karakteristike stana: 🛋️ Prostrana dnevna soba sa trpezarijom 🍽️ Kuhinja odvojena šankom 🚪 Spavaći blok potpuno odvojen velikim hodnikom i vratima 🛏️....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 98.990 €, 29,00 m2 cca 3410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo stan na najboljoj lokaciji u Novom Sadu, strogi centar, na sto metara od Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone! Prodaje se kompletno namešten, spreman je odmah za useljenje ili za izdavanje! Uknjižen, odlična zgrada, novija i lepo održavana, mogućnost korišćenja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 98.990 €, 45,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u izgradnji – Petrovaradin, Preradovićeva ulica Prodaje se funkcionalan dvosoban stan od 45 m² , u Petrovaradina, P reradovićeva ulica . Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi modernog dizajna, u fazi izgradnje, sa planiranim završetком radova u roku predviđenom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 klima do 90000 eura lift što skuplji (2749)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>