Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "do 200 m2 klima do 600 eura/m2 opremljen pala cena što manji" pronađeno 1 nekretnina - prosečna cena 603 €/m2
Filtriraj
Promena cene sa 109.000 € na 105.000 €
dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 109.000 €
20.03.2026 - 105.000 €
15.02.2026.,
www.indomio.rs
Na prodaju renovirana porodična kuća u Bariču, nadomak Obrenovca, spratnosti Pr+Pk, ukupne površine 174 m² (87+87), na placu pravilnog oblika, ukupne površine 5,77 ari, približnih dimenzija 24m x 24m. Kuća se sastoji od dva nivoa, tj dva zasebna trosobna stana. Donji nivo (prizemlje)....
Promena cene sa 109.000 € na 105.000 €
dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
pala cena
Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 109.000 €
20.03.2026 - 105.000 €
15.02.2026.,
www.srbija-nekretnine.org