• GoHome Professional
do 200 m2 klima do 47000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima do 47000 eura što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima do 47000 eura što skuplji

  • Za upit "do 200 m2 klima do 47000 eura što skuplji" pronađeno 1 512 nekretnina - prosečna cena 838 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 44000 eura (malo jeftiniji)
    • 49000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • bazen
    • podrum
    • nenamešten
    • 1.sprat
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 46.240 €, 27,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stanovi u izgradnji, u neposrednoj blizini Aqua Parka na Raju, i na 600m od mosta ljubavi. Zgrada se sastoji iz dve lamele, i gradice se od vrlo kvalitetnih materijala i savremene opreme: – armirano betonske temeljne trake i temeljni zidovi; – armirano betonski spoljni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 51.700 €, 94,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Za izdavanje veoma prostran i svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan, koji se nalazi na popularnoj lokaciji (ul. Đorđa Rajkovića/Gundulićeva - Podbara), nedaleko od centra, Riblje pijace i pešačke zone. Idealno za IT i druge kancelarijske/tihe delatnosti. - Velika open-space....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.700 €, 47,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo retku priliku, renoviran stan u Dobračinoj ulici u centru grada, nadomak Trga Republike. Nalazi se na 2. spratu/3 u salonskoj zgradi. Ima odličan raspored prostorija,dnevni boravak, kuhinju, komfornu spavaću sobu, kupatilo i ostavu. Stan se izdaje sa namešten. Stan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 klima do 47000 eura što skuplji'
36.000 €
36.000 €
51.552 €
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 51.650 €, 31,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdavajamo iz ponude, prelepu garsonjeru u blizini Novosadskog puta. Lokacija odlična za miran porodičan život, kao i za investiciju. Za sve dodatne informacije pozovite nas. s25 31m2 - VETERNIK ŠIFRA: 535141 KONTAKT: 0648222153 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 51.600 €, 41,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: S293 Prodaje se odličan stan površine 43 m², smešten na 4. spratu zgrade, što mu pruža izvanredan pogled na grad i omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Stan je orijentisan ka mirnom delu, pa nudi privatnost i osećaj mira, a istovremeno se nalazi nadomak svih....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 51.550 €, 50,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan 50m2, na odličnoj lokaciji na Duvaništu u blizini osnovne škole Ćele Kula. Stan se nalazi u prizemlju kuće. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje i trpezarije, spavaće sobe ,kupatila i kotlarnice. Na podovima je parket, stolarija je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 34,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica u blizini Dunava Lep Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Stan poseduje u prizemlju 17 m2 + 17....

 
 
 
  Stan, NOVA VAROŠ, 51.500 €, 53,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran dvosoban stan 62m² u centru Čelareva – Prizemlje, uknjižen Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan od 62m² (u katastru 53,2m²), u prizemlju zgrade u centru Čelareva, idealno pozicioniran za miran porodičan život ili investiciju. Osnovne karakteristike: Prizemlje, starija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 51.500 €, 50,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvorišni stan, od 13m2 uknjiženih + 37m2 u potkrovlju u procesu legalizacije. U prizemlju je kuhinja sa kupatilom, gore sp.soba sa velikim dn.boravkom i krovnim prozorima. Vrlo lep prostor za život, kao i izdavanje. Keš! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 51.500 €, 39,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor na Panteleju. Lokal je površine 39m2 i nalazi se u prizemlju. Sastoji se iz jedne veće prostorije i kupatila. Vrlo lako se može pretvoriti u stambeni prostor. Pogodan je za obavljanje raznih delatnosti. Uknjižen, čisto vlasništvo 1 kroz 1. Ovo je samo deo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 34,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica u blizini Dunava Lep Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaStan poseduje u prizemlju 17 m2 + 17 m2....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Palilula, 51.500 €, 40,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 40m2. Nalazi se u prizemlju, u porodičnom stambenom objektu kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj lokaciji za porodično stanovanje i izdavanje. Blizu su osnovna škola Kole Rašić, ambulanta Rasadnik, razni marketi. Stan....

 
 
 
  Stan, BANJA, 51.500 €, 29,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u centru Niške Banje. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na par minuta od pešačke zone. Odlična investicija za izdavanje za turiste. Stan je uknjižene kvadrature 29m2. Po strukturi je jednosoban. Nalazi se na visokom prizemlju u starogradnji. Sastoji se od ulaznog dela,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 51.500 €, 31,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Poslovni prostor (kancelarija) u najužem centru grada. Nalazi se na trećem spratu, pogodan za razne delatnosti. Odlična investicija. Za više informacija pozovite! 063/7561705 A.Š. 543194 Novogradnja, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 51.500 €, 22,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam modernu garsonjeru od 22 kvadrata na prizemlju, u novoj zgradi koja je tek završena. Stan je spreman za useljenje i opremljen PVC stolarijom, keramičkim pločicama i sigurnosnim ulaznim vratima. Postoji mogućnost da se napravi terasica ispred samog stana. Uključeno....

 
 
 
  Stan, BACKO GRADISTE, 51.500 €, 71,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo na prodaju prelep trosoban stan koji je nedavno renoviran i nalazi se na odličnoj lokaciji u Bačkom Gradištu. Ova nekretnina predstavlja savršenu priliku za sve koji žele da stvore svoj idealan dom prema vlastitim željama i potrebama. Trenutno je na struju, ali postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 51.500 €, 36,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u izgradnji na dobroj lokaciji, II sprat. U blizini stana je sve što je potrebno za ugodan život. Tu su prodavnice, apoteke, ambulante, škola , obdanište, zabavište, autopraona, benzinska pumpa.Zgradu gradi investitor sa tradicijom dužom od 25 godina poznad po kvalitetnoj....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 51.500 €, 24,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manji apartman na prvom spratu poznatog Resorta na Kopaoniku, sa prelepim pogledom i okruženjem. Površina apartmana je 24 m2, odlično je orijentisan i osvetljen, udoban i moderno opremljen. Ima toplu vezu do dostupnih Welnes sadržaja, bez izlaska iz objekta. Uknjižen, privatna....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 51.500 €, 60,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan, Čelarevo – Centar Prodaje se funkcionalan i lepo uređen dvosoban stan od 60 m², koji se nalazi u samom centru Čelareva. Stan se sastoji od prostranog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, spavaće sobe, kao i kupatila. Odlikuje ga odličan raspored....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 51.500 €, 25,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Klima blok Zorka Šabac plus 10cm stiropor. Nemačka 6komorna spoljna stolarija- spolja aluminijum.. Ugradni vodokotlić, uvozne sanitarije i keramika. Podno grejanje na gas sa kalorimetrima, izuzetna ušteda. Useljenje jun....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 51.500 €, 22,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se garaža - garsonjera 22 m2 u prizemlju manje zgrade, okrenuta ka dvorištu, sa svojim parking mestom. Novogradnja, mirna ulica, početak Veternika, bliže Novom Sadu. Ugrađena klima. Vodi se kao garaža. Ulaz u stan iz zgrade , a može i iz dvorišta ima redovna vrata i ugrađenu....

 
 
 
  Kuća, BELOŠEVAC, 51.500 €, 96,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju porodična kuća u blizini škole u Beloševcu na 16 ari placa. Kuća je 96m2 . Kuća je starije čvrste gradnje, mora da se renovira. Pored samog puta je, ima gradsku vodu i kanalizaciju. U njoj već duže vremena ne živi niko. Plac je dužinski veliki i sve je u jednoj parceli.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 51.500 €, 32,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličan jednoiposoban stan u izgradnji na mirnoj lokaciji na Klisi. Stan će biti useljiva u julu mesecu. U blizini se nalaze prodavnice, tržni centar, autobusko stajališteIspred stana parking mesto koje pripada stanu. Oprema prepoznatljivog kvaliteta. Za više....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 51.500 €, 10,00 m2 cca 5150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal u prometnoj ulici na Novoj Detelinari, može biti pogodan za mnoge delatnosti. Ima wc i sudoper. U stvarnosti ima 11m2+6m2 galerije pogodne za ostavu. Lokal uknjižen 1/1. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Agencijska šifra: 529311, Kontakt: 0612533507 Novogradnja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 51.300 €, 57,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je lux opremljen ima svoje parking mesto. Posebna napomena, u stanu nema pušenja i kućnih ljubimaca! Infostan oko 2000 din. agencijska provizija 50% Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 51.200 €, 64,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 51.150 €, 93,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan za poslovne delatnosti u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Prvi sprat u zgradi sa liftom. Opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 51.150 €, 93,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se troiposoban stan na Podbari Izdaje se svetao i komforan troiposoban stan u popularnoj gradskoj četvrti Podbara. Stan je odmah useljiv, idealan za porodicu ili više osoba. Osnovne karakteristike: Površina stana: 93m2 Broj soba: 3 spavaće sobe + dnevni boravak Klimatizacija:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 51.100 €, 73,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar. Izdvajamo iz ponude lokal u pasažu koji se nalazi na odličnoj lokaciji za poslovanje u neposrednoj blizini Sinagoge i srogog centra grada (pešačke zone). Lokal čine dve etaže (prizemlje i suteren). Na donjoj etaži su dve prostorije i ostava, na gornjoj etaži jedna....

 
 
 
  Stan, APATIN, 51.000 €, 56,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvosoban stan u Apatinu, smešten na prizemlju stambene zgrade, ukupne površine 56 m². Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan je za starije osobe, ali i za sve koji traže praktičan stan u mirnom okruženju, sa dobrom dostupnošću svih sadržaja. Stan se sastoji od: hodnika....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Banovo Brdo, 51.000 €, 17,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123571, izlog, klima, uknjizen. Prodaje se funkcionalan poslovni prostor povrsine 17 m², sa dodatnom galerijom od 6 m², smesten u jednoj od najfrekventnijih beogradskih ulica – idealna lokacija za biznis! Lokacija je u samom poslovnom centru sa mnostvom lokala svih....

 
 
 
  Poslovni prostor, BELE VODE, 51.000 €, 17,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 123571, izlog, klima, uknjižen. Prodaje se funkcionalan poslovni prostor površine 17 m², sa dodatnom galerijom od 6 m², smešten u jednoj od najfrekventnijih beogradskih ulica – idealna lokacija za biznis!Lokacija je u samom poslovnom centru sa mnoštvom lokala svih namena.Karakteristike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. Useljiv od 15.maja 2025.godine. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 51.000 €, 28,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan, moderno opremljen apartman u jednom od najlepših hotela na Kopaoniku, nadomak svih važnih sadržaja. Hotel ima četiri zvezdice, zatvoreni bazen, spa i wellnes centar, igralište za decu i restoran koji nudi jela lokalne kuhinje. Apartman se nalazi....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 51.000 €, 61,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 61 m², smešten na drugom spratu stambene zgrade na uglu Sportske ulice i Prvomajskog bulevara, u naselju Selenča. Stan se sastoji od dve odvojene sobe, kupatila, kuhinje, ostave i terase. Južna orijentacija pruža puno svetlosti tokom dana. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 51.000 €, 60,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nov, neuseljavan, moderno dizajniran i kvalitetno namešten dvoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu. Nadomak Novosadskog sajma, Kliničkog centra, Futoškog parka, restorana, teretane Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 51.000 €, 68,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Janka Čmelika. Predstavljamo komforan, namešten trosoban dupleks stan u neposrednoj blizini Bulevara Evrope, Osnovne škole, vrtića, više trgovinsko-ugostiteljskih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dve etaže. Donju etaža stana čine ulazni hodnik,....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELIKI MOKRI LUG, 51.000 €, 31,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem se lokal u prizemlju novije lepo održavane zgrade u naselju Brace Jerkovic, u ul.Rajacka na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih infrastrukturnih sadržaja. Autobuska stajališta se nalaze u blizini lokala, dobro je povezan sa ostalim delovima grada. Lokal je pogodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem četvorosoban duplex stan sa prostranom dnevnom sobom trpezarijom kuhinom i wc om dole i tri spavace sobe na gornjoj etazi od kojih je jedna (glavna) kompletno opremljena (krevet 180x200, plakar, tv) dečije sobe su prazne, stan kompletno opremljen tehnikom, internet optički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 51.000 €, 85,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten stan na samom Bulevaru kod Đerma. Grejanje etažno na struju. Tv i internet uvodite sami. agencijska provizija 50% Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 50.990 €, 33,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljan dvorišni stan bez ulaganja! Kontaktirajte naše agente i saznajte sve detalje. 064/8222174 064/8222175 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 50.990 €, 32,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Povoljan dvorišni stan bez ulaganja! Za više informacija pozovite 0621048521 Agencijska šifra: 546241 Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 601)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>