• GoHome Professional
do 200 m2 klima do 45000 eura lift Oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima do 45000 eura lift Oglasi objavlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima do 45000 eura lift Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 200 m2 klima do 45000 eura lift oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 42000 eura (malo jeftiniji)
    • 47000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 10, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.codex.co.rs

Da li vam je potreban kompletno opremljen kancelarijski prostor ? U ponudi imamo kompletno opremljen kancelarijski prostor u YUBC-u povrsine 60 m2 , na drugom spratu. Prostor se sastoji od hodnika, kuhinje (potpuno opremljene), dve sobe od kojih se iz jedne izlazi na lođu i kupatila.....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 45.000 €, 30,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo vam prijatan i funkcionalan stan na jednoj od najlepših balneoloških destinacija u Srbiji. Smešten u modernoj zgradi novije gradnje, ovaj stan je savršen izbor za sve koji traže nekretninu za odmor, stalni boravak ili sigurnu investiciju za izdavanje u turističkom centru Zapadne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzan dvosoban stan – Strogi centar, Novi Sad 🏙️ U ponudi je ekskluzivno opremljen dvosoban stan površine 50m², koji se nalazi na 1. spratu kvalitetne zgrade u samom srcu Novog Sada – na svega nekoliko koraka od Katedrale i pešačke zone. 🏛️🚶‍♀️ 🛋️ Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 45.000 €, 20,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi interesantna garsonjera u Novom Sadu – lokacija Telep. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta, dvorišno je orijentisan ka jugu. Ova garsonjera, iako zahteva određena ulaganja, nudi sjajnu priliku da je uredite potpuno po svom ukusu – bilo da kupujete kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Turgenjeva, Novi Sad - Sajmište - 4.0 stan od 75m2 - 3 odvojene spavaće sobe, kupatilo, toalet, kuhinja, trpezarija/dnevna soba, 2 balkona - svetao i prostran stan - useljivo odmah - može kao i poslovni prostor Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen, luksuzan dvoiposoban stan površine 60m², u samom centru Novog Sada, u mirnoj ulici Augusta Cesarca. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade sa ukupno 5 spratova i poseduje sopstveno parking mesto. Struktura stana: Prostran dnevni boravak Kompletno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban lux namešten stan u Zemunu. CG se plaća po utrošku. Useljiv od 15.marta. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Nov, kompletno namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a nedaleko od pešačke zone. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan kompletno renoviran. Terasa u dužini celog stana. Na odličnoj lokaciji, preko puta Sava Centra. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar , Pupinova palata. Kompletno, moderno namešten jednoiposoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu nadomak pešačke zone. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo sa tuš kabinom i terasa....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 klima do 45000 eura lift (801)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>