• GoHome Professional
do 200 m2 klima do 45000 eura 2.sprat što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima do 45000 eura 2.sprat što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima do 45000 eura 2.sprat što skuplji Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 200 m2 klima do 45000 eura 2.sprat što skuplji oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 42000 eura (malo jeftiniji)
    • 47000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 48.750 €, 75,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Hadži Ruvimova. Namešten, komforan trosoban stan u blizini Novosadskog sajma i Bulevara Evrope. Ovaj funkcionalan stambeni prostor ( u sve prostorije se ulazi iz hodnika) čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 48.000 €, 50,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2025.,

www.teofilnekretnine.com

Uknjižen dvosoban stan na drugom spratu četvorospratne zgrade u naselju Jabučki rit blizu Padinske skele. U izvornom stanju, održavan. U blizini gradski prevoz. Grejanje TA/klima. Agencijska provizija 1000 € Jabučki rit.

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 48.000 €, 50,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dvosoban stan na drugom spratu četvorospratne zgrade u naselju Jabučki rit blizu Padinske skele. U izvornom stanju, održavan. U blizini gradski prevoz. Grejanje TA/klima. Agencijska provizija 1000 € uknjizen Ratko 064/192-9897 2/4 Jabučki rit -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stari Grad, Takovska ulica. Renoviran , namešten dvosoban stan na drugom spratu, površine 60m². Centralno grejanje, klima, internet, KATV, interfon, lift, terasa, nov nameštaj. . Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Stari Grad, Takovska Street.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 45.600 €, 57,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrlo komforan stan nadomak Beograda na vodi. Stan se nalazi u Sarajevskoj ulici i površine je 57m2. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada novije gradnje sa obezbeđenjem i kamerama. Poseduje i dva lifta. Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Blok 10, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.codex.co.rs

Da li vam je potreban kompletno opremljen kancelarijski prostor ? U ponudi imamo kompletno opremljen kancelarijski prostor u YUBC-u povrsine 60 m2 , na drugom spratu. Prostor se sastoji od hodnika, kuhinje (potpuno opremljene), dve sobe od kojih se iz jedne izlazi na lođu i kupatila.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 45.000 €, 20,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi interesantna garsonjera u Novom Sadu – lokacija Telep. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta, dvorišno je orijentisan ka jugu. Ova garsonjera, iako zahteva određena ulaganja, nudi sjajnu priliku da je uredite potpuno po svom ukusu – bilo da kupujete kao....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno opremljen, luksuzan dvoiposoban stan površine 60m², u samom centru Novog Sada, u mirnoj ulici Augusta Cesarca. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade sa ukupno 5 spratova i poseduje sopstveno parking mesto. Struktura stana: Prostran dnevni boravak Kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 60,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Augusta Cesarca. Nov, kompletno namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji. Nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace, a nedaleko od pešačke zone. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ulazni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 44.800 €, 56,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvoiposoban stan – Bulevar Evrope, 56m² | 2. sprat | Kompletno namešten | Odmah useljiv ✨ Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Bulevar Evrope , izdaje se moderno opremljen i kompletno namešten dvoiposoban stan površine 56m² . Stan se nalazi na 2. spratu....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 klima do 45000 eura 2.sprat što skuplji (73)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>