• GoHome Professional
do 200 m2 klima do 45000 eura što skuplji lift - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • do 200 m2 klima do 45000 eura što skuplji lift - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima do 45000 eura što skuplji lift

  • Za upit "do 200 m2 klima do 45000 eura što skuplji lift" pronađeno 701 nekretnina - prosečna cena 754 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 42000 eura (malo jeftiniji)
    • 47000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Blok 71, 37.700 €, 58,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105692, V/VII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja. Izdaje se kompletan namešten stan, u blizini Novog kinesko Tržnog Centra, nedaleko od aerodroma i u blizini autoput Miloš Veliki. Preko puta je Vrtić škole u blizini ambulanta i Posta. Životinje nisu dozvoljene.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 37.700 €, 58,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 33, 37.630 €, 71,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 37.600 €, 47,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Novi Sad- Centar - 2.0 stan - kompletno opremljen i namešten - useljivo odmah - dnevna soba, kuhinja, kupatilo, spavaća soba, terasa - u cenu je uračunato parking mesto - stan nije pet friendly - potreban depozit u visini mesečne zakupnine, provizija 50% Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 37.600 €, 47,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lepo opremljen, dvosoban stan u Kosovskoj ulici. U blizini riblje pijace, centra, Keja i Dunava. Stan se nalazi u novoj zgradi koja poseduje lift, niski troškovi zbog kalorimetara. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, odvojene spavaće sobe, ostave,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 37.600 €, 47,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Rezidencijalno naselje Voždove kapije, odiše elegancijom i funkcionalnošću i predstavlja spoj urbanog života, savremenog dizajna i prirodnog sklada. Nalazi se u srcu Voždovca sa samo nekoliko minuta od gradskih tačaka. Projektovano je tako da pruži maksimalan komfor i ispuni maksimalna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 37.500 €, 50,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan, lux jednoiposoban stan na izuzetno traženoj lokaciji. Stan se proteže na površini od 50m2, opremljen potpuno novim, kvalitetnim nameštajem, sam stan je bez trunke ulaganja. Stan se nalazi u potpuno novoj ,,pametnoj,, zgradi, jednog od najpoznatijih i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten trosoban stan u zgradi sa liftom, za zaposlen par, na samo 2min.od SUP-a, FUTOŠKE PIJACE, CENTRA, BUL.KRALJA PETRA.. Izuzetno uredan i svetao stan sa terasom, ulično orijentisan. Opremljen belom tehnikom u kuhinji, veš mašina u kupatilu. Stan se sastoji od; pretsoblja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten dvosoban stan u centru grada, u blizini Keja i Zmaj Jovine ulice. Stan se nalazi na trećem spratu, ima lift, informatika 13000 dinara,odmah useljiv. Izdaje se na duže, dozvoljeni kućni ljubimci. U blizini vrtić, škola, gimnazija, Kej, gradski prevoz, riblja pijaca , Dunavski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten troiposoban stan na Bulevaru oslobođenja u blizini Dnevnika i futoške pijace. Stan je veoma svetao, ima dve terase, kupatilo i odvojen wc. Poželjno zaposlene osobe i studenti. Useljiv 01.09.2025 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 37.500 €, 75,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na duži vremenski period na Bulevaru oslobodjenja - 75m2. Stan poseduje veliku dnevnu sobu koja je spojena sa trpezarijom, ima odvojenu kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo, odvojen wc i dve terase. Prostran svetao i sa puno mesta za odlaganje. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 37.400 €, 68,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lep trosoban stan u Dragiše Brašovana, blizu fakulteta i Promenade. Stan ima dve spavaće sobe, dnevnu sobu, terasu, kupatilo, odvojen toalet i odvojenu kuhinju. Stan se izdaje polunamešten sa kompletno opremljenom novom kuhinjom. Stan je svetao, funkcionalan i izdaje se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 37.200 €, 62,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izaje se uredan, svetao, trosoban stan od 62m2, prekoputa Elektro-tehničke škole, u Futoškoj ulici. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinjom, toaletom, a na gornjoj etaži dve spavaće sobe i kupatilo. U toku je krečenje i opremanje (biće unet novi ležajevi-....

 
 
 
  Stan, RUMA, 37.000 €, 30,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno renoviran i namešten stan od 30 m² u mirnom delu Rume, kod Doma zdravlja. Stan se nalazi na 5. spratu bez lifta . Stan ima blage kosine koje ne narušavaju komfor. Raspored: dnevna soba sa terasom , kuhinja, kupatilo – oba sa prirodnim svetlom i ventilacijom. Stanu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 37.000 €, 74,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten dvoiposoban stan na Limanu 3. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa izlazom na terasu, odvojene kuhinje, dve sobe, kupatila i hodnika. Stan je renoviran i poseduje opremljenu kuhinju sa mašinom za sudove, ugradne ormare, veš mašinu i dva klimatizera. Na prvom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 11c, 36.850 €, 67,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hotel Jugoslavija, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderan, potpuno renoviran stan od 46 m² na odličnoj lokaciji Stan se nalazi na idealnoj poziciji preko puta nekadašnjeg Hotela Jugoslavija, današnjeg Danube Riverside kompleksa, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja i sa dostupnim parkingom oko zgrade. Ovaj stan, koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Pupinova Palata, Novi Sad - dvosoban stan od 46m2 - dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, terasa - kompletno opremljen i namešten (mašina za pranje, sušenje, sudomašina, tv, klima) - stan nije pet friendly - useljivo odmah Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Salajka, ulica Kisačka - blizina centra. Nov, kompletno namešten, svetao jednoiposoban stan u neposrednoj blizini centra grada. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Pozicioniran na III....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 36.800 €, 46,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten, nov dvosoban stan u blizini Centra u Kisačkoj ulici. Treći sprat. Terasa. Stan ima dva pripadajuća garažna mesta. Potreban depozit. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Agencijska provizija 50% na cu zakupa, prvi mesec. Za sve dodatne informacije, obratiti....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 36.600 €, 61,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Odličan poslovni prostor na jednoj od najtraženijih lokacija za poslovanje. Nadomak Bulevara oslobođenja, centra grada, Spensa Ovaj prostor funkcionalnog rasporeda - u sve kancelarije se ulazi iz hodnika čine tri kancelarije, opremljena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 36.500 €, 73,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAVANJE Stan 2.0: BEOGRAD-BEOGRAD, Novi Beograd-Blok 67a (A blok), , Uroša Martinovića, 52m2, 700 eur , Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93588, II/IX, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan je dvoiposoban, dve spavace sobe, dnevna sa trpezarijskim delom i kuhinjom, terasom, kupatilo, povrsine 52 m2, pogled na Frusku goru, Zoned zgrada na Bulevaru Evrope. Svaka soba poseduje klima uredjaj i ruter za tv, u stanu je opticki internet, dva televizora, grejanje na toplanu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 36.400 €, 56,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban stan u blizini Đeram pijace. Stan je skoro renoviran, sa novom belom tehnikom i nameštajem. Poseduje terasu. klimu, interfon i lift. Grajenje je CG na kalorimetre (po potrošnji) Depozit u visini kirije je obavezan. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stranci su dobrodošli.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 36.400 €, 52,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokacija & zgrada: Atraktivna lokacija na Čuburi, deo opštine Vračar — mirna, karakteristična beogradska urbanistička sredina. Zgrada je dobro održavana, sa urednim ulazom i pouzdanom strukturom. Nema lifta, što treba istaći. Spratnost: Stan se nalazi na drugom spratu zgrade bez lifta,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

590 EUR10,54 €/m² 56 m² Kvadratura: 56 m² Sobe: - Grejanje: - Parking: Ne Sprat: 2 / - Opremljenost: Namešten sa uređajima KONTAKT SLIKE DETALJI OPIS LOKACIJA Detalji Podaci o nekretnini Transakcija: Izdavanje Kategorija: Dvosoban stan Kvadratura: 56 m² Uknjiženo: Da Stanje nekretnine:....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 36.300 €, 20,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 20 m2, u izgradnji, prizemlje stambene zgrade spratnosti Pо+P+3+Pp, smeštene u mirnoj ulici. Po strukturi garsonjera, u sklopu koje su dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom površine 14,77 m2, kupatilo 3,96 m2 i hodnik 1,89....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 36.300 €, 66,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se trosoban stan – Bulevar Oslobođenja, idealan za poslovni prostor! 🏢📍 Na jednoj od najprometnijih i najprestižnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru Oslobođenja , izdaje se trosoban nenamešten stan površine 60m² , smešten na 2. spratu stambene zgrade. 🏢 Stan se izdaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Useljivo od 01.10. Cirpanova, blizu Futoske pijace i Sajma. Druga spavaca soba se moze opremiti prema potrebama zakupca. Masina za ves, usisivac, sporet,frizider, mikrotalasna, aparat za kafu, tv. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Grčkoškolska. Kompčetno namešten, veoma komforan dvosoban salonski stan sa visinom plafona preko 3.5m. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, ostava i velika terasa sa lepim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vračar, Bulevar oslobođenja, u blizini Hrama Sv. Save. Dvoiposoban stan na 5. Spratu , površine 60m². CG, lift, terasa. Kućni ljubimci su dozvoljeni. Useljiv odmah. Agencijska provizija iznosi 50% od dogovorene mesečne zakupnine jednokratno. Vračar, Boulevard of Liberation, near the....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvoiposoban stan – Grbavica, 60m² | 5. sprat | Kompletno namešten | Pet friendly 🐾 U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen dvoiposoban stan površine 60m² , koji se nalazi na 5. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji – Grbavica. Stan je kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116014, II/, klima, lift, terasa. Izdaje se prelep, topao i svetao stan od 60m² u mirnoj ulici Bore Prodanovića. Stan ima dve odvojene sobe (spavaća i prilagodljiva druga soba), trpezariju sa dnevnim boravkom, odvojenu kuhinju, kupatilo i terasu sa pogledom na mirniji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 36.000 €, 45,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo stan u Belvilu-Novi Beograd. Stan je dvosoban sa jednom spavacom sobom i velikim dnevnim boravkom. Funkcionalnog rasporeda i pruža izuzetan komfor za udoban život. Sastoji se od jedne odvojene spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 36.000 €, 40,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem nov nesuseljavan namesten jednoiposoban stan na 10-om spratu u novoj vrhunskoj zgradi - Radnicka 2 , sa top pogledom ka Petrovaradinskoj tvrdjavi. Na dohvat svih sadrzaja za urbano zivljenje. Direktno od vlasnika 0642616051 Potreban depozit, Terasa, Lift, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 40,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar (Spens), ulica Radnička. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom objektu nadomak Spensa, TC Promenada, Osnovnog suda, a u neposrednoj blizini strogog centra grada, fakulteta. Ovaj lep i svetao stambeni prostor nalazi se na X....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Kompletno namešten dvoiposoba stan na II spratu bez lifta. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Useljiv odmah. (Vinson nekretnine, Novi Sad, Reg. br. posrednika: 1085)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 36.000 €, 72,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

🏠 IZDAJE SE KOMPLETNO NAMEŠTEN TROSOBAN STAN 📍 Lokacija: Kod Lutrije, Bulevar kralja Petra I 📐 Površina: 72 m² 🛗 Sprat: II sprat ✨ Karakteristike stana: 🌞 Svetao i dvostrano orijentisan 🛏️ 2 spavaće sobe 🍽️ Trpezarija 🍳 Kuhinja 🛁 Kupatilo 🛋️ Dnevni boravak 🌿 2 terase 🔑....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

IZDAJE SE SE ODMAH USELJIV STAN SA DVE SPAVACE SOBE. DVORISNO ORJENTISAN. NOVIJA ZGRADA. DEPOZIT U VISINI KIRIJE, AGENCIJSKA PROVIZIJA 50% 069780578 Potreban depozit, Terasa, Lift, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 702)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>