• GoHome Professional
do 200 m2 klima do 44000 eura što skuplji opremlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima do 44000 eura što skuplji opremlje - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima do 44000 eura što skuplji opremljen porasla cena

  • Za upit "do 200 m2 klima do 44000 eura što skuplji opremljen porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 41000 eura (malo jeftiniji)
    • 46000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 380.000 € na 390.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 380.000 €
03.04.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan četvorosoban dupleks sa terasom - Zvezdara, Đevđelijska ulica, 157 m2, 390.000 EURNa prodaju luksuzan, funkcionalan i izuzetno svetao četvorosoban dupleks površine 157 m2, smešten na petom i šestom spratu zgrade sa liftom u Đevđelijskoj ulici, na atraktivnoj lokaciji između....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 600.000 € na 630.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 630.000 €, 130,00 m2 cca 4850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 600.000 €
27.03.2026 - 630.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.berzanekretnina.org

Ikat nekretnine su u prilici da vam ponude odličan lokal površine 130m2 na prometnoj lokaciji nadomak ugla Batutove i Dimitrija Tucovića ispod KBC e Zvezdara, okružen svom neophodnom infrastrukturom Lokal je potpuno opremljen kao kafić-restoran i prodaje se sa svom kuhinjskom opremom....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 550.000 € na 620.000 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Apartman, BEOGRAD, Stari Grad, 620.000 €, 110,00 m2 cca 5640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.07.2025 - 550.000 €
06.04.2026 - 620.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.feniks.rs

Prodaje se ekskluzivni poslovni prostor površine 110m2 na odličnoj lokaciji u samom centru Beograda-ulica Rige od Fere, u neposrednoj blizini Skadarlije,Kalemegdana ,Trga Republike i drugih glavnih gradskih atralcija. Prostor je kompletno renoviran i preuređen u 4 moderno opremljena....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 550.000 € na 620.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 620.000 €, 110,00 m2 cca 5640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 550.000 €
08.04.2026 - 620.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 480.000 € na 500.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 500.000 €, 102,00 m2 cca 4900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.05.2025 - 480.000 €
23.05.2025 - 500.000 €
18.06.2025 - 480.000 €
17.04.2026 - 500.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! LUKS NAMESTEN! SA PARKNGOM! Zemun, Pregrevica, 3.0, 102 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, toplotne pumpe (podno grejanje), telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 102 m2, podrum od 4 m2, parking....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 449.000 € na 480.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 480.000 €, 129,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 449.000 €
07.05.2026 - 480.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na extra lokaciji ,u blizini Bulevara i Liona,u mirnom delu ulice,prodaje se odličan penthaus u novogradnji ,sa liftom.Ulaz je konforan sa video nadzorom i interfonom.Zgrada poseduje energetski pasoš.Stan je svetao .osunčan dvostran :severo -istočno orijentisan.Sa terasa se pruža....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 450.000 € na 465.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 465.000 €, 108,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 548.900 €
02.03.2026 - 499.000 €
01.04.2026 - 489.000 €
08.04.2026 - 451.000 €
10.04.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Skupstina, Palmoticeva, 5.0, 108 m2 sa terasom i lodjom, III od IV sprata, dupleks, cg, bez lifta (mogucnost ugradnje), interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 96 m2, nadogradnja iz 2001. godine. U centru opstine Stari....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 370.000 € na 390.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 390.000 €, 157,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 370.000 €
03.05.2026 - 390.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan penthouse kod Đerma, u mirnoj, jednosmernoj ulici, nadomak Zvezdara teatra. Na dva nivoa, odlično organizovan prostor. Prvi nivo je uređen kao open space-dnevni boravak, kuhinja, trpezarija, kupatilo, terasa i balkon. Na drugom nivou je spavaći blok koji čine dve sobe, garderober....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 229.000 € na 242.000 € dana 26.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 242.000 €, 57,00 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.06.2024 - 225.000 €
14.11.2024 - 215.000 €
16.01.2025 - 225.000 €
01.01.2026 - 229.000 €
08.01.2026 - 225.000 €
29.01.2026 - 229.000 €
26.03.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2024.,

www.galerijanekretnine.com

2. 0, 57m2 (lođa 9m2), VPR/5, LUX, CG, lift, klima, interfon, ktv, tel. Vračar je jedna od najlepših beogradskih centralnih opština, koja svojom istorijom, zelenim površinama kao i kompletnom infrastrukturom čini zaokruženu urbanističko ambijentalnu celinu. Šumatovačka ulica se prostire....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 216.000 € na 234.750 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 234.750 €, 94,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 206.580 €
24.11.2025 - 216.000 €
13.03.2026 - 234.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na odličnoj lokaciji na Paliluli. Moderan dizajn čini ga veoma atraktivnim. Prodaje se troiposoban stan površine 93,9m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom,tri spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji se....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 klima što skuplji opremljen porasla cena (68)
  • do 200 m2 klima do 44000 eura što skuplji porasla cena (2)
  • do 200 m2 klima do 44000 eura što skuplji opremljen (376)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>