• GoHome Professional
do 200 m2 klima do 42000 eura što skuplji namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima do 42000 eura što skuplji namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima do 42000 eura što skuplji namešten pala cena

  • Za upit "do 200 m2 klima do 42000 eura što skuplji namešten pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 39000 eura (malo jeftiniji)
    • 44000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 500.000 € na 450.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 450.000 €, 130,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 500.000 €
04.03.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128960, I/I, dupleks, klima, terasa(2), uknjižen, nov luks, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, deljiv. Prodaje se izuzetno dizajnerski stedjen stan od 130 kvm, Djeram, Djevdjelijska ulica.Moze se reci i da je kuca sa PR i spratom.Preuredjena je u 3 nezavisna apartmana....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 430.000 € na 410.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 410.000 €, 109,00 m2 cca 3760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 450.000 €
10.09.2025 - 430.000 €
13.03.2026 - 410.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan za prodaju – Hram Svetog Save, Vračar, 109 m² Na prodaju ekskluzivan, kompletno renoviran i moderno namešten stan u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, u jednoj od najtraženijih i najlepših lokacija u Beogradu – Vračar. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi, ukupne....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 406.000 € na 399.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 399.000 €, 73,00 m2 cca 5470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 479.000 €
10.10.2025 - 469.000 €
11.11.2025 - 459.000 €
16.12.2025 - 449.000 €
03.02.2026 - 439.000 €
10.03.2026 - 429.000 €
03.04.2026 - 409.000 €
17.04.2026 - 406.000 €
21.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Kanalizacija Interfon Cika Ljubina (RETKO U PONUDI ! NAMESTEN !) Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 425.000 € na 395.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 395.000 €, 72,00 m2 cca 5490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 425.000 €
03.04.2026 - 395.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 94809, XII/XVI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, podrum. Prelep i potpuno namesten, Dvostrano orijentisan, svetao stan sa pogledom na reku i na grad. Trenutno u zakupu, te se moze nastaviti zakup sa sadasnjim stanarima. U Istaknutu....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 290.000 € na 270.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 270.000 €, 117,00 m2 cca 2310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 290.000 €
10.04.2026 - 270.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju izuzetna nekretnina na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Slavija, direktno kod kružnog toka. U pitanju je lepo sređen i funkcionalan četvorosoban stan sa velikom, prostranom terasom, potpuno namešten i spreman za nastavak izdavanja. Stan je trenutno u zakupu, što....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 273.980 € na 257.500 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 257.500 €, 87,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 279.130 €
06.03.2026 - 273.980 €
29.03.2026 - 257.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten troiposoban stan, trostrano orijentisan, u mirnoj ulici na Telepu. Stan se nalazi na par minuta od Bulevara Patrijarha Pavla i na par minuta od Bulevara Evrope. Nalazi se na drugom spratu urbane vile, sa jednim uknjiženim parking mestom i mogućnošću parkiranja....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 259.000 € na 255.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 255.000 €, 69,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 259.000 €
18.03.2026 - 255.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Crveni krst, Sumatovacka, 3.0 (adaptibilan u 3.5), 69 m2 sa terasom, I od IV sprata, ta/cg, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen na 64 m2, starogradnja. Prodaje se izuzetan porodican stan na Crvenom....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 262.956 € na 231.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman I, 231.000 €, 78,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 262.956 €
01.05.2026 - 231.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, u ulici Vladislava Kaćanskog, površine 78m². Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kada je u pitanju prodaja stanova u Novom Sadu na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi novije....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 230.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 240.000 €
10.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetno retko u ponudi, LUX stan u elitnom naselju Dedinje, Savski venac. Stan je površine 70m2 i nalazi se na niskom prizemlju stambene zgrade od tri nivoa. Vrlo prostran i funkcionalan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2022. godine. Po strukturi je dvosoban stan. Sastoji se od velikog....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 215.300 € na 206.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 206.000 €, 64,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 215.300 €
24.04.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten i renoviran trosoban stan površine 64 m², smešten na 6. spratu uredne zgrade sa dva ulaza i dva lifta, od kojih je jedan teretni. Stan ima funkcionalan raspored i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, kupatila, dve špajze sa ugrađenim....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 klima što skuplji namešten pala cena (88)
  • do 200 m2 klima do 42000 eura što skuplji pala cena (6)
  • do 200 m2 klima do 42000 eura što skuplji namešten (353)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>