• GoHome Professional
do 200 m2 klima do 42000 eura što skuplji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 200 m2 klima do 42000 eura što skuplji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima do 42000 eura što skuplji

  • Za upit "do 200 m2 klima do 42000 eura što skuplji" pronađeno 1 228 nekretnina - prosečna cena 731 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 39000 eura (malo jeftiniji)
    • 44000 eura (malo skuplji)
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • opremljen
    • parket
    • novogradnja
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan lokal u ponudi. Nudimo vam priliku da iznajmite ulični lokal u samom Centru Novog Sada. Odličan prilaz, veoma veliki promet ljudi, lokal je višenamenski, može se koristiti za različite namene. Fantastična prilika. Za više informacija i gledanje ovog lokala pozovite naše....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

062518545 Izdajemo Dvoiposoban namešten stan na Bulevaru oslobođenja,pogled na Promenadu i Stadion,blizina Centra,Merkatora,Univerziteta . . . kuhinja sa dnevnim boravkom,dve spavaće sobe,kupatilo,ustakljena terasa . . . kućni ljubimci nisu dozvoljeni.Mesečna zakupnina 550 eura,depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobar trosoban stan na 20m od Bulevara kralja Aleksandra, malo iznad Cvetkove pijace. Dve terase. Infostan oko 1000,00 dinara, namešten. Uredna zgrada sa liftom, ispred zgrade parking za stanare van zone. Depozit u visini jedne zakupnine, useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 IZDAJE SE KOMPLETNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN – GRBAVICA, 55m² 🏡✨ U ponudi je potpuno nov, luksuzno renoviran trosoban stan u mirnom dvorišnom delu na odličnoj lokaciji – Bulevar Cara Lazara , Grbavica. Budite prvi stanari u stanu koji nikada nije bio useljavan! 👌 🔹 Osnovne informacije:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Save Kovačevića, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan u Zemunu sa 2 spavaće sobe, u ulici Jovana Ljubinkovića Pube, blizu Novogradske, sa velikim dnevnim boravkom i zastakljenom terasom. Prethodno živeli samo vlasnici stana, stan u odličnom stanju. Na 10 minuta pešaka od centra Zemuna i keja. U blizini autobuskih stanica, Idee i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na odlicnoj lokaciji, gleda na Bajloni pijacu i teatar, u neposrednoj blizni Skadarlije. Stan je sveze okrecen,pristojan, opremljen kompletno sa novom tehnikom. Sastoji se od velike dnevne sobe, velike spavace sobe sa prostranim bracnim krevetom, prostrane kuhinje sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 38.500 €, 55,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 38.440 €, 62,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobro pozicioniran, sa velikim javnim parkingom. Topao stan juzno orjentisan i strukture je 51m2+11m2 natkrivena terasa koja je u funkciji tokom cele godine. Agencijska provizija 50% Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 38.400 €, 24,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih institucija, omogućava Vam da bez korišćenja vozila završavate sve Vaše obaveze. Sa druge strane udaljeni ste samo par minuta od Vivo šoping....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban namešten stan u bloku 70,useljiv od 1.10.Moguća manja korekcija cene. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 38.400 €, 60,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - blizina Futoške pijace i glavne autobuske stanice. Ovaj veoma svetao i lep dvoiposoban stan čine dnevni boravak, kompletno opremljena kuhinja, dve spavaće sobe, garderober, kupatilo sa tuš kabinom i dve lepe terase. Ulično orijentisan. I sprat u dobro....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 38.400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 38.400 €, 48,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 38.350 €, 59,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U PONUDI POTPUNO RENOVIRAN STAN NA 3min OD CENTRA ODMAH USELJIV. STAN JE ZA SVAKU PREPORUKU. VELIKI DNEVNI BORAVAK SA KUHINJOM I TRPEZARIJOM, SPAVACA SOBA, HODNIK, GARDEROBER SOBA, KUPATILO POTPUNO RENOVIRANO. U BLIZINI KEJA, CENTRA, RIBLJE PIJACE, FAKULTETA, IZVRSNOG VECA ITD.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 38.350 €, 59,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Moderno opremljen stan u zgradi Metropolitan apartmani, preko puta Hale "Aleksandar Nikolić", izdaje se na duži period (1+ god.), zaposlenom pojedincu ili paru (ne stranim državljanima). Uz stan se (poželjno) iznajmljuje i pripadajuće garažno mesto u zajedničkoj obezbeđenoj garaži....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 38.250 €, 45,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 100340, IV/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Atraktivan stan, smešten u novoizgrađenom kompleksu The One, između poslovnog kompleksa Airport City i naselja A blok. Kompleks je stambeno- poslovni i sjajno je koncipiran - sadrži video nadzor....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Đuriselo, 38.200 €, 45,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Đuriselo, površina stambenog dela 45 m2 i 45 m2 podrumski deo, na placu površine 1800 m2. Kuća se sastoji od tri prostorije i kupatila. Priključena gradska voda i struja. Blizina autobuske stanice. Vlasnik 1/1. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe.....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 38.110 €, 20,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan apartman na Divšibarima. Kompletno opremljen, internet, telefon, kablovska, sve što Vam je potrebno za udoban boravak. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 38.000 €, 36,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2024.,

www.gsigma.rs

Dvorišni stan u širem centru grada. Stan se nalazi na uličnom delu parcele. Površine 36 m2. Kompletno renoviran. Sastoji se od jedne komforne sobe, trpezarije sa kuhinjom i kupatila... Grejanje TA Klima Stolarija PVC.

 
 
 
  Kuća, EČKA, 38.000 €, 120,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.agencijapragma.com

Ečka – četvorosobna kuća površine oko 120m2 + pomoćna zgrada s tri prostorije površine 82m2 + još dva pomoćna objekta na placu površine 7,9 ara sa kolskim ulazom. Monofazna struja, plin, voda, dve klime, drvena stolarija, po podovima postavljen parket i laminat, uknjižena 1/1. Agencijska....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 43.000 € na 38.000 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, FARKAŽDIN, 38.000 €, 87,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 43.000 €
25.04.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Farkaždinu. U prirodi jedan od rukavaca Tamiša prolazi na desetinu metara od kuće. Na samo par stotina metara od reke Tamiš. Površine 87 m2, na prostranom placu od 12.24 ari. Kuća se sastoji od dve sobe, trpezarije sa kuhinjom (špajz), hodnika i novog kupatila. Spoljna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 38.000 €, 40,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se namešten stan u kompleksu zgrada K-District, stan je kvadrature 40m2, ima dve sobe, namešten, useljiv odmah, na četvrtom spratu (ukupna spratnost 6), lođa, centralno grejanje, klima itd. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Pantelej, 38.000 €, 29,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u Durlanu. Nalazi se u prizemlju Durlanske pijace. Uknjižene površine 29 m2. Sastoji se od prodajnog dela, mokrog čvora I ostave sa hladnjačom. Grejanje je ta. Pogodan je za sve delatnosti. Svojina 1 kroz 1. Knjaževaćka - pijac, Starija gradnja, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 38.000 €, 66,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

* Na prodaju stan u centru Gakova, na odličnoj lokaciji. -Površina stana je 66 m2, stan se nalazi na 1. spratu. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom sa izlazom na veću terasu, kuhinju i dve spavaće sobe sa izlazom na manju terasu. -Grejanje je centralno na....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 38.000 €, 60,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odmah useljiva jednoiposobna nameštena vikendica na mirnom mestu izneđu Kelebijske šume i šume na Makovoj Sedmici . Trofazna struja , klima , peći na čvrsto gorivo , bušeni bunar , termoizolacija , garaža , uredna dokumentacija , dobar komšiluk . Vikendica se prodaje sa....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 38.000 €, 82,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Novom Kozjaku selu u Opštini Alibunar na oko 70 kilometara od Beograda i 50 od Vršca, prodaje se kuća odmah useljiva bez ikakvih ulaganja. Kuća ima 3 sobe, kuhinju dnevnu sobu-trpezariju,ostavu i kupatilo. Prozori pvc, podovi laminat,parket i pločice, zidovi sređenei,plafoni takođe,kupatilo....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 38.000 €, 88,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju plac u Lipnici kod Gruže, skretanje za Ljubić, udaljen oko tri kilometra od magistralnog puta Kragujevac Kraljevo, koji čine više parcela, koje su građevinsko, poljoprivredno i šumsko zemljište, a daju celinu od 18200 m2. Prilaz placu na kome je i kuća, novije gradnje i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 38.000 €, 34,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor u TC Kalča. Lokal je površine 24m2, nalazi se na drugom spratu. Sastoji se iz jedne veće prostorije, ostave, mokrog čvora, i galerije na spratu površine 10m2. Trenutno je izdat. Lokal je pogodan za obavljanje raznih delatnosti. Ovo je samo deo naše ponude,....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 38.000 €, 29,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u mirnom delu Srebrnog Jezera. Udaljen 150m od glavne polaze i setalista. Ima odvojenu spavacu sobu i svoje parking mesto.Kontakt: 0603919658 Terasa, Klima.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 37.950 €, 69,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se veoma moderan stan u Zrenjaninu u ul. Jug Bogdana. Pet minuta laganog hoda do centra. Uz stan se podrazumeva i jedno obeleženo parking mesto koje je u dvorištu zgrade. Stan je orijentisan prema dvorištu zgrade i prema ulici. U prostranom dvorištu nalazi se i dečije igralište.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 37.950 €, 69,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*No for foreigners.* Izdaje se dvosoban namešten stan u blizini FON-a. Stan se nalazi u potkrovlju. Ne izdaje se stranim državljanima. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Grejanje je na gas i podno. Useljivo. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 37.800 €, 63,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo komforan, namešten, dvosoban stan u ulici Stevana Musića. Stan se sastoji iz hodnika, odvojene dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom (obe prostorije imaju izlaz na terasu), odvojene spavače sobe, jednog sanitarnog čvora i terase. Miran kraj sa puno zelenila. Stan je....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Grbavica, 37.800 €, 63,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan lokal na grbavici, u sklopu kuće, na prvom spratu. Postoji mogućnost da se zakupi cela kuća (260m2) za 2000e + režije. Pozovite nas za više informacija. Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 37.800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115611, II/V, klima, renoviran. Izdaje se na duži vremenski period.Potpuno namešten. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 37.800 €, 63,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se stan na visokom prizemlju u zgradi od 4 sprata, na uglu ulica Bregalničke i Svetomira Nikolajevića. Stan je kompletno opremljen kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom. Grejanje je centralno (CG), a dodatno je opremljen klimom za ugodan boravak tokom letnjih meseci. Zgrada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 37.800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan (54 m2) na visokom prizemlju nove zgrade, u mirnoj ulici na atraktivnoj lokaciji. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 37.800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lepo namešten, dvosoban stan u ulici Narodnog fronta. Odlična lokacija, u blizini Limanskog parka, pijace, tržnog centra Promenada. Miran kraj sa puno zelenila,garaža. Zgrada je nova, poseduje lift i fontanu u holu, ima kalorimetre pa su smim tim troškovi niski. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 71, 37.700 €, 58,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 105692, V/VII, klima, lift, terasa, renoviran, stara gradnja. Izdaje se kompletan namešten stan, u blizini Novog kinesko Tržnog Centra, nedaleko od aerodroma i u blizini autoput Miloš Veliki. Preko puta je Vrtić škole u blizini ambulanta i Posta. Životinje nisu dozvoljene.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 37.700 €, 58,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 33, 37.630 €, 71,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 37.600 €, 47,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Novi Sad- Centar - 2.0 stan - kompletno opremljen i namešten - useljivo odmah - dnevna soba, kuhinja, kupatilo, spavaća soba, terasa - u cenu je uračunato parking mesto - stan nije pet friendly - potreban depozit u visini mesečne zakupnine, provizija 50% Za sve dodatne informacije,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 37.600 €, 47,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lepo opremljen, dvosoban stan u Kosovskoj ulici. U blizini riblje pijace, centra, Keja i Dunava. Stan se nalazi u novoj zgradi koja poseduje lift, niski troškovi zbog kalorimetara. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, odvojene kuhinje, odvojene spavaće sobe, ostave,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 639)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>