• GoHome Professional
do 200 m2 klima do 1300 eura/m2 što jeftiniji park - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima do 1300 eura/m2 što jeftiniji park - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima do 1300 eura/m2 što jeftiniji parket porasla cena

  • Za upit "do 200 m2 klima do 1300 eura/m2 što jeftiniji parket porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1300 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 52.000 € na 55.000 € dana 19.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 55.000 €, 68,00 m2 cca 810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2025 - 52.000 €
19.02.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2025.,

www.gsigma.rs

Dvosoban stan naselje Duvanika. Površine 68 m2. Stan se nalazi u stambenoj zgradi u visokom prizemlju. Dnevni boravak spojen je sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaća soba, hodnik, kupatilo i špajz. Stanu pripada i deo podruma. Na podovima brodski pod, parket, keramika Grejanje....

 
 
 
 
+36%

Promena cene sa 55.000 € na 75.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 75.000 €, 116,00 m2 cca 650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.09.2025 - 55.000 €
17.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća izuzetne gradnje koja se nalazi u Gakovu ima 116 m2, lepog rasporeda, gde poseduje dve spavaće sobe, hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, špajz, kupatilo i terasa. Ispod dela kuće se nalazi podrum. Drveni vakum prozori, po podu parket i pločice, a u sobama....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 75.000 € na 80.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KULA, 80.000 €, 180,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 75.000 €
24.04.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju spratna kuća u Crvenki koja ima 180 m2. U prizemlju se nalaze dve sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i nedovršena prostorija sa uvedenom vodom koja je predviđena za lokal. Na spratu se nalazi hodnik, dve spavaće sobe, špajz, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 103.000 € na 115.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOMBOR, 115.000 €, 93,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 103.000 €
06.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan 93 m² – prizemlje – odlična lokacija Na prodaju komforan troiposoban stan na prizemlju, ukupne površine 93 m² (korisna 87 m²). Stan je kompletno renoviran i nalazi se na izuzetnoj lokaciji, u blizini osnovne škole, marketa i centra. Raspored: predsoblje dnevni boravak....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 129.000 € na 149.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 149.000 €, 214,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 129.000 €
24.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
 
+26%

Promena cene sa 195.000 € na 245.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 245.000 €, 210,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 195.000 €
24.04.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Durlanu u neposrednoj blizini pošte, na izuzetnoj lokaciji za život. Kuća je u osnovi 103m2 i sastoji se od prizemlja i sprata, a uz nju je i manje dvorište. Plac na kojem se nalazi je površine 150m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 200 m2 do 1300 eura/m2 što jeftiniji parket porasla cena (27)
  • do 200 m2 klima što jeftiniji parket porasla cena (199)
  • do 200 m2 klima do 1300 eura/m2 što jeftiniji porasla cena (52)
  • do 200 m2 klima do 1300 eura/m2 što jeftiniji parket (384)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.