• GoHome Professional
do 200 m2 klima što skuplji parking zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima što skuplji parking zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima što skuplji parking zadnjih 7 dana do 190000 eura

  • Za upit "do 200 m2 klima što skuplji parking zadnjih 7 dana do 190000 eura" pronađeno 88 nekretnina - prosečna cena 2.252 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 180000 eura (malo jeftiniji)
    • 190000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SREMČICA, 150.000 €, 135,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131973, 4a, struja, klima, telefon, nov, ulaz dobar, fasada nova, parking, dvorište/bašta, ostava, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 204.900 €, 83,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se neuseljavan troiposoban stan u novoj zgradi spratnosti Po(G)+P+5 u blizini parka Čair. Površine je 82,80m2, nalazi se na III spratu zgrade sa liftom. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe, kupatilo, toalet i dve terase.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 190.550 €, 74,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada P+4, sakriven od gužve I buke u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta. Stan je površine 74 m2, nalazi se na drugom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, dve spavaće sobe, toaleta,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 klima što skuplji parking zadnjih 7 dana do 190000 eura'
140.000 €
185.000 €
180.000 €
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131916, I/IV, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju odlican trosoban stan na Limanu IV . Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila,dve spavace sobe, toaleta i terase. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj blizini su skola, obdaniste,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 190.000 €, 80,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131916, I/IV, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Na prodaju odličan trosoban stan na Limanu IV . Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, kupatila,dve spavaće sobe, toaleta i terase. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj blizini su škola, obdanište,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 187.500 €, 52,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Podrum Rada Neimara Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 180.000 €, 173,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Sremčica - Beogradska 5.0, kuća, 173m2, PR, Gas, klima, telefon, interfon, parking, garaža. Prizemna kuća sa dve odvojene stambene jedinice, odvojena struja dva trofazna brojila. Kuća je kompletno renovirana, u odličnom stanju , sa video nadzorom. Udaljenost od gradskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 179.000 €, 71,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jovana Bijeli��a, pr/4, eg, uknji��en-Stvarna povr��ina-71m2 , ugovorna povr��ina-71.00m2, Prodaje se uknji��en 3.0 stan u ulici Jovana Bijeli��a, u mirnom i najlep��em delu naselja Bra��e Jerkovi��. Veoma je svetao, jednostrano orijentisan i odli��no je povezan sa svim delovima grada.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 178.450 €, 83,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

(e) Dobrivoja Petkovi��a, 2/4, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-83m2 , ugovorna povr��ina-70.00m2, U ponudi je funkionalan, svetao stan u kvalitetnoj gra��enoj zgradi od fasadne cigle u mirnoj ulici okru��ena zelenilom. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 175.000 €, 68,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Podujevska, pr/5, norve��ki radijatori, uknji��en,-Stvarna povr��ina-68m2, ugovorna povr��ina-47.00m2, Prodaje se uknji��en 1.5 stan u Podujevskoj ulici. Stan je u prizemlju, jednostrano orijentisan i odli��no je povezan sa svim delovima grada. U stanu je grejanje na norve��ke radijatore,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 174.000 €, 47,00 m2 cca 3700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130126, VIII/X, klima, lift, terasa, uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, stambena zgrada. Novogradnja koja se nalazi blizu Ade Ciganlije,autobusko stajališta, i drugi infrastrukturnih elemenata.Raspored,hodnik,dnevna....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4. 0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan stan, u novoj stambenoj zgradi u centru Novih Banovaca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Terasa Interfon Beogradska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 2022 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 169.950 €, 66,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada P+4, sakriven od gužve I buke u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta. Stan je površine 66 m2, nalazi se na prvom spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, dve spavaće sobe, toaleta,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 44,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Samo u našoj ponudi moderan, izuzetno funkcionalan stan u naselju Sunnyville. Korisne površine 44m2, ukupne građevinske 48m2. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa izlazom na prelepu terasu, odvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stan se prodaje sa ugradnim....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 165.000 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Potpuno nov 2.5 stan, korišćen manje od godinu dana. Kompletno opremljen nameštajem i tehnikom. Prodaje se sa svim nameštajem, tehnikom i sa pripadajućim parking mestom. Grejanje je podno na elektro kotao. Postoji inverter klima. Stan je ušuškan i vrlo svetao. Spavaće sobe su sa istočne....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 165.000 €, 44,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BANJA, 165.000 €, 44,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.000 €, 49,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Marijane Gregoran, 5/5, mr, uknji��en-Stvarna povr��ina-49m2 , ugovorna povr��ina-49.00m2, Prodaje se dupleks u ulici Marijane Gregoran. Veoma je svetao, dvostrano orijentisan i odli��no je povezan sa svim delovima grada. U stanu je eta��no grejanje na mermerne radijatore, ugra��ena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 104,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Kanalizacija Terasa Interfon Bertranda Rasela Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 158.400 €, 66,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132055, I/, klima, lift, terasa, parking, podrum, ostava. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 060/399- 0210 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Trosoban stan, Novi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 158.400 €, 70,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132055, I/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, ostava. NOVO NASELJE - RENOVIRAN 70 m2 - PORODIČAN STAN, atraktivna lokacija. Prelep raspored! Kuhinja odvojena od dnevnog boravka + 2 spavaće sobe. Gradnja je izuzetno kvalitetna. Podovi: drvo parket. Grejanje:....

 
 
 
  Stan, VINIK, 155.940 €, 72,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je moderno dizajnirana stambeno-poslovna zgrada spratnosti 2Po+P+5 na Panteleju. Prodaje se dvoiposoban stan površine 72,53m2, koji se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po najvišim standradima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjižen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenačkoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjižen i okrenut prema dvorištu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130425, II/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Na prodaju renoviran dvoiposoban stan u Rumenackoj ulici na drugom spratu bez lifta. Stan je uknjizen i okrenut prema dvoristu. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 47,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Miodraga ��ivanova 10/3, vp/4, gas-Stvarna povr��ina-47m2 , ugovorna povr��ina-45m2, Miodraga ��ivanova, Vojvode Vlahovi��a 45+2m2 + PARKING Na prodaju dvosoban stan u ulici Miodraga ��ivanova u naselju Vojvode Vlahovi��. Novija zgrada, u novom naselju iznad Bra��e Jerkovi��, u mirnom....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 150.000 €, 135,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131973, 4a, struja, klima, telefon, nov, ulaz dobar, fasada nova, parking, dvoriste/basta, ostava, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131035, III/IV, klima, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, stambena zgrada. Na prodaju funkcionalan i svetao dvosoban stan na trazenoj lokaciji – Kanarevo brdo, u neposrednoj blizini kompletne infrastrukture (skole,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131035, III/IV, klima, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, stambena zgrada. Na prodaju funkcionalan i svetao dvosoban stan na traženoj lokaciji – Kanarevo brdo, u neposrednoj blizini kompletne infrastrukture (škole,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 140.000 €, 42,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132056, V/VI, klima, lift, telefon, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju u veoma kvalitetnoj zgradi potpuno namešten dvosoban stan od 42m2. Stan se nalazi na petom spratu od šest sa liftom. Veoma niski režijski troškovi, grejanje po utrošku. Parking u dvorištu....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 138.000 €, 69,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Majora Zorana Radosavljevi��a, 2/2, eg, novo-Stvarna povr��ina-69m2 , ugovorna povr��ina-69.02m2, Nudimo stanove u izgradnji u samom centru naselja u ulici Majora Zorana Radosavljevi��a. Stanovi su sa gra��evinskom dozvolom, mo��e kupovina na kredit. Zgrada je projektovana prema najsavremenijim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 138.000 €, 67,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Majora Zorana Radosavljevi��a, 3/3, eg, novo- Stvarna povr��ina-67m2 , ugovorna povr��ina-67.42m2, Nudimo stanove u izgradnji u samom centru naselja u centralnoj ulici, Majora Zorana Ili��a. Stanovi su sa gra��evinskom dozvolom, mo��e kupovina iz stambenog kredita. Zgrada je projektovana....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 136.000 €, 68,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Majora Zorana Radosavljevi��a, 2/2, eg,-Stvarna povr��ina-68m2 , ugovorna povr��ina-42.58m2, Nudimo stanove u izgradnji u samom centru naselja u ulici Majora Zorana Radosavljevi��a. Stanovi su sa gra��evinskom dozvolom, mo��e kupovina na kredit. Zgrada je projektovana prema najsavremenijim....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Miljana Miljani��a, 2/3, gas, uknji��en-Stvarna povr��ina-48m2 , ugovorna povr��ina-48.00m2, Prodaje se uknji��en 2.0 stan u ulici Miljana Miljani��a, u mirnom i lepom delu naselja Vojvode Vlahovi��a. Nalazi se u samom centru naselja, odmah pored marketa Shop & Go i autobuske stanice,....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131908, III/IV, klima, uknjižen, podrum. *** Veoma funkcionalan, svetao, renoviran stan *** odlično lokacijski pozicioniran. Po strukturi jednosoban, vešto adaptiran u jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije povezane sa kuhinjom, dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, VINIK, 134.890 €, 63,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je moderno dizajnirana stambeno-poslovna zgrada spratnosti 2Po+P+5 na Panteleju. Prodaje se dvoiposoban stan površine 62,74m2, koji se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Zgrada se gradi po najvišim standradima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 133.620 €, 44,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Bez provizije za Kupca! Dvosoban stan na prvom spratu, površine 44,54m² u Šejkinoj ulici. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji, u blizini Sedme beogradske gimnazije, kao i OŠ „Despot Stefan Lazarević“, crkve, vrtića, marketa.. Grejanje stanova je podno, električnim grejnim kablovima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 132.000 €, 55,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan, odmah useljiv stan od 55 m2 na prvom spratu novogradnje u mirnoj ulici u Borči. Spreman za uselenje, idealan za život ili investiciju. Stan je uknjižen 1/1. Upotrebna dozvola: ROP-PAL-44158-IUP-14/2026. Cena stana je 2400E + 10% PDV. U cenu je uključeno jedno parking....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 131.325 €, 51,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzni smart stambeno-poslovni objekat u centru grada P+4, sakriven od gužve I buke u blizini Pravnog I Ekonomskog fakulteta. Stan je površine 51 m2, nalazi se na trećem spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom I kuhinjom, spavaće sobe, kupatila I terase.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 128.208 €, 53,42 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.berzanekretnina.org

Novogradnja, terasa, podno grejanje, klima, parking, useljivo u julu 2026. Oglašavamo prodaju stana u novogradnji, u manjoj stambenoj zgradi spratnosti PR+1 sa samo 4 stana, na odličnoj lokaciji u Surčinu, 2km od Bežanijske Kose i 4km od centra Novog Beograda, čije je useljenje planirano....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 87)

<< <1 2 3> >>