• GoHome Professional
do 200 m2 klima što skuplji lift do 66000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200 m2 klima što skuplji lift do 66000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima što skuplji lift do 66000 eura

  • Za upit "do 200 m2 klima što skuplji lift do 66000 eura" pronađeno 1 253 nekretnina - prosečna cena 1.151 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 62000 eura (malo jeftiniji)
    • 69000 eura (malo skuplji)
    • do 850 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 71.250 €, 95,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

📌 Izdaje se četvorosoban stan 📍 Lokacija: Ugao Cara Dušana i Bulevara Cara Lazara Detalji o stanu : 🏢 IV sprat, dvostrano orijentisan 🛋️ Prostran dnevni boravak 🛏️ 3 spavaće sobe 🛁 2 kupatila 🌿 2 terase 🗄️ Ostava 🛤️ Hodnik Dodatne informacije : 🏡 Stan je odmah useljiv 🐾....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 71.250 €, 75,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo stan u Resavskoj ulici, u blitini Klinickog centra. Stan se nalazi na drugom spratu odlično održavane zgrade sa liftom i po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog predsoblja, prostrane dnevne sobe iz koje se izlazi na uredjeni sunčanu terasu, kuhinje, izdvojene trpezarija,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 71.150 €, 28,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Površine 28 m2, na prvom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika otvorenog tipa, višenamenske sobe sa trpezarijom i kuhinjom. Prodaje se sa nameštajem, PVC stolarija, grejanje etažno, parking je ispred objekta za vlasnike apartmana. U samom objektu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 71.100 €, 22,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa, nameštena garsonjera na odličnoj poziciji ! Odmah useljiva, bez velikog ulaganja. Sve na fotografijama ostaje ! Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa, nameštena garsonjera na odličnoj poziciji ! Odmah useljiva, bez velikog ulaganja. Sve na fotografijama ostaje ! KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com Naš....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 71.080 €, 29,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

JEDNOIPOSOBAN STAN NA 400 METARA OD KNEŽEVOG PARKA - MOŽE SE KUPITI PUTEM STAMBENOG/KREDITA ZA MLADE. Predstavljamo Vam odličan jednoiposoban stan na Somborskoj rampi. Odličan kvalitet opreme, sigurnosna ulazna vrata, PVC stolarija, parket i keramika. Nekretnina se nalazi u novoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 71.070 €, 23,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Sajma, prodaje se kompaktna i funkcionalna garsonjera površine 23m², na visokom prizemlju uredne stambene zgrade. Odlično iskorišćen prostor – stan je svetao, idealan za život ili izdavanje. Kuhinja uračunata u cenu – funkcionalna i spremna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 71.064 €, 25,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

SPECIJALNA PONUDA SAMO KOD NAS !!! CENA: 2.800e/m2 sa PDV-om PLAĆANJE U 6 RATA BEZ KAMATE ! 15% - 20% - 20% - 20% - 15% - 10% Predstavljamo Vam kompleks Central Park Residence u Novom Sadu koji se nalazi na Bulevaru partijarha Pavla na granici južnog i severnog Telepa i Novog Naselja.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.040 €, 38,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan jednosoban stan u vrhunskoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom centru Srbije koji vrvi od posetilaca tokom cele godine! Bilo da želite sigurno mesto za život, idealan stan za odmor ili investiciju koja se isplati već od prvog meseca –....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.040 €, 37,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.000 €, 28,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Nova oaza za život, u srcu Srbije, u Vrnjačkoj Banji. U mirnom delu Banje, je Vaša adresa za budućnost, stvaranje novih priča i ostvarenje snova. VB Residences je zamišljen kao kutak mira, sa 14 stambenih jedinica raspoređenih na 4 etaže. Stan broj 12: 27. 58m2 12. 1 Predprostor 3.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.000 €, 28,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Nova oaza za život, u srcu Srbije, u Vrnjačkoj Banji. U mirnom delu Banje, VB Residences je Vaša adresa za budućnost, stvaranje novih priča i ostvarenje snova. VB Residences je zamišljen kao kutak mira, sa 14 stambenih jedinica raspoređenih na 4 etaže. Stan broj 8: 27. 58m2 8. 1 Predprostor....

 
 
 
  Stan, KULA, 71.000 €, 59,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan trosoban stan u centru Kule. Stan je dvostrano orijentisan u kvalitetno zidanoj zgradi, koji je renoviran, ugradjena je nova Pvc stolarija, klima. Stan ima funkcionalan raspored prostorija. Stan ima lepu dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom, dve odvojene spavace....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 71.000 €, 36,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan jednoiposoban stan na Zlatiboru. Zgrada je izgrađena od najkvalitetnijih materijala i nalazi se na svega 500m od centra (Zlatiborskog jezera). Stan je ušuškan na četvrtom spratu i opremljen je kvalitetnom keramikom, PVC stolarijom, roletnama sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 71.000 €, 23,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavano prodaju odlične garsonjere na lokaciji bez buke i sa puno zelenila. Ulično orjentisan. U neposrednoj blizini se nalazi marketi, vrtići, škole, zdravstvene ustanove, sajam, teniski i fudbalski tereni, igrališta, Bulevar Kralja Petra, Bulevar Oslobođenja, autobuska i železnička....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 70.900 €, 51,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana u izgradnji u širem centru Subotice. Stan se nalazi na visokom prizemlju i poseduje hodnik,veliki dnevni boravak u čijem sastavu je i kuhinja sa trpezarijom, spavaća soba,kupatilo i terasu. Završetak radova i useljenje je planirano za septembar sledeće....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 70.702 €, 30,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 30,74m2, u izgradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na trećem spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka sa kuhnjom, spavaće sobe,hodnika, kupatila i terase. Apart hotel je postavljen....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 70.540 €, 30,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 70.450 €, 30,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

530711 Predstavljamo vam odličnu izgradnju kod Mišeluka kod pouzdanog investitora! Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 70.400 €, 64,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji blizu parka Šumice i priključenja na autoput u blizini Dušanovca. Stan ima 2 spavaće sobe, dva mokra čvora, i lođu. Zgrada je iz novogradnje, izuzetnog kvaliteta ima CG, lift i garažu. Stan je namešten luksunim nameštajem i u cenu je....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 70.380 €, 40,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je jednosoban stan u Vrnjačkoj Banji, u neposrednoj blizini Akva parka Raj. Ovaj stan je izuzetno funkcionalan i sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, spavaće sobe, kupatila i terase. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 70.380 €, 36,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan u Vrnjačkoj Banji, u neposrednoj blizini Akva parka Raj. Ovaj stan je izuzetno funkcionalan i sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, spavaće sobe, kupatila i terase. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 70.200 €, 54,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namesten stan Beograd na vodi , zgrada Verde. Parking mesto ukljuceno u cenu. Infostan 7000 rsd. Visina plafona 2,7m. Pogodan za poslovne namene , cena u tom slucaju 1500€. Kućni ljubimći nisu dozvoljeni. Na duži vremenski perio. Prostorije : kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122763, I/XXII, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum. Izdaje se u BW zgrada Verde potpuno namesten i potpuno nov stan 55m2 sa 1 garaznim mestom i pogledom na bulevar Vudro Vilsona pogodno za stambeni i kancelarijko poslovni prostor. Više....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 70.200 €, 78,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Sremska. Odličan, nov, kompletno namešten, veoma svetao trosoban stan sa pogledom na Spens. Ovaj komforan stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa kadom, odvojen toalet i terasa. Ulično orijentisan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 70.200 €, 78,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Sremska. Odličan, nov, kompletno i kvalitetno namešten svetao trosoban stan na najtraženijoj lokaciji za stanovanje. Nadomak TC Promenada i Spensa, u blizini pešačke zone, fakulteta, škole, vrtića Ovaj veoma komforan stambeni prostor u centralnom delu čine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 70.200 €, 78,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 70.150 €, 29,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je jednoiposoban stan na Novoj Detelinari. Stan je kompletno renoviran, ima 29m2 i sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila. Nekretnina se nalazi na prizemlju i uknjižena je kao stan, te je moguća kupovina i putem stambenog kredita. Za gledanje ove....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.040 €, 25,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP PONUDA! Idealan stan za izdavanje, život. Stan kompletno opremljen, prodaje se svim stvarima. Funkcioniše kao stan na dan. Prelep komplex sa svojim bazenom, saunom, đakuzijom. Uknjižen na vlasnika. Naša preporuka. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Mala Amerika, 70.000 €, 57,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.gsigma.rs

Trosoban stan u naselju Mala Amerika u novijoj zgradi. Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Dnevni boravak spojen je sa trpezarijom i kuhinjom, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo sa ugradnom kadom. Na podovima keramika i parket, Cg gradsko Stan je uknjižen na....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban prazan stan, koji je pogodan za poslovni prostor. Na slikama je stan opremljen ali se izdaje prazan. Mesečni troškovi su oko 12000 dinara. Prostorije: predsoblje, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prelep trosoban stan na Bulevaru Evropa kod Hotela Sheraton,kompletno je opremljen,sve novo u stanu. Sastoji se od hodnika koji vodi u sve prostorije,dve spavaće sobe sa bračnim krevetom 180x200, jedna spavaća soba je pretvorena cela u garderober,kupatilo sa kadom,dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep,svetao i kompletno opremljen stan,odlična lokacija,mali troškovi grejanje na kalorimetre,lep raspored hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe sa bračnim krevetom,1 gardarober soba koja može da bude i radni prostor, kupatilo,2 terase,idealno i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 70.000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 69.945 €, 46,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 46.63m2, Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom spavaće sobe, kupatila i terase. Ovakva struktura je dostupna samo u prizemlju. Zgrada....

 
 
 
  Stan, LAZAREVAC, 69.795 €, 47,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji, pozicioniran u modernom stambenom objektu, koji se sastoji iz dve lamele. spratnosti PR+VII I PR+V, na veoma atraktivnoj lokaciji. Ovaj izuzetan stambeni kompleks nudi širok spektar stanova različitih struktura i površina od 39m2 - 95m2,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 69.780 €, 46,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 46,52 m2, sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se na trećem (poslednjem)....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 69.690 €, 39,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Direktna prodaja stanova od investitora. Stambeni objekat u izgradnji, spratnosti Po + P + 6 nalazi se na Panteleju u Nišu. Zgrada poseduje lift, podzemnu garažu i parking na platou. Stanovi raznih struktura i kvadratura : Garsonjere povrsine 25,5m2 ; Jednoiposobni povrsine 39m2,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 69.600 €, 58,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 79874, VI/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, parking. U ponudi za izdavanje je moderno opremljen stan, nadomak kule Beograd, tržnog centra Galerija, Savskog trga, šetališta U ulici postoji veliki Maxi supermarket, u čijem sklopu se nalazi apoteka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 21, 69.600 €, 80,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se prostran trosoban stan od 80 m², na 5. spratu zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini 10. Beogradske gimnazije. Stan se nalazi u srcu Bloka 21 – jedne od najuređenijih i najtraženijih lokacija na Novom Beogradu. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 69.530 €, 27,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova kompletno nameštena garsonjera na drugom spratu. Uz stan se dobija i pripadajuće parking mesto. Za više informacija pozovite agenta prodaje. Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 69.500 €, 50,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi novogradnja u Sokobanji, stanovi od 40-70m2. Na desetak minuta hoda od centra, u blizini Sokotermi, pravi se novi kompleks, sada dve zgrade, a zatim i apart hotel. Dve moderne zgrade sa stanovima kvadratura od 35 do 70m2 i par stanova većih kvadratura, grade se od visokokvakitetnih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 568)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>