• GoHome Professional
do 200 m2 klima što manji lift do 76000 eura - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 200 m2 klima što manji lift do 76000 eura - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima što manji lift do 76000 eura

  • Za upit "do 200 m2 klima što manji lift do 76000 eura" pronađeno 1 739 nekretnina - prosečna cena 1.368 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 72000 eura (malo jeftiniji)
    • 79000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Salajka, 77.700 €, 27,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju u jednoj od najlepših ulica Salajke u mirnom delu grada. Stan je u izgradnji sa rokom kraj 2026 godine. Orjentacija stana je na ulicu u pitanju je visoko prizemlje, nekretnina će od opreme imati sledeće: sigurnosna vrata, pvc stolariju, keramiku extra kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 62.850 €, 27,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kvalitetan stan na odličnoj lokaciji na Adicama. Extra kvalitetan poslovno stambeni kompleks sa marketima poput Rode, Maxija, Ideje i Univer-a. Zgrada je pod krovom, cena je sa pdv-om. Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 78.280 €, 27,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo garsonjeru u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Odlična investicija u pogledu izdavanja iste ili za život. Garsonjera se prodaje kompletno nameštena(poseduje takođe klima uređaj koji se ne vidi na slikama), nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom, ulično orijentisana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 78.350 €, 27,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlicna garsonjera u novogradnji u zgradi vrhunskog kvaliteta od pouzdanog investitora. Pogodan kako za zivot tako i za izdavanje. Prvoklasni materijali se koriste prilikom gradnje,a tako i zavrsna oprema koja se ugradjuje. Za kupce prve nekretnine postoji mogucnost povrata PDV-a.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 59.400 €, 27,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.indomio.rs

ZLATIBOR - u blizini male Maxi trgovine - u blizini Adore 21st Century - na 300m od Hotela Palisad - na 6 min hoda od Jezera i šetališta + Objekat u izgradnji + Površina stana: 27m2 (26.56m2) Jednoiposoban stan / Apartman + predsoblje + dnevni boravak + kuhinja + trpezarijski deo....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 54.000 €, 27,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Uknjižen stan. - Čista i uredna dokumentacija. - Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. - Lux novogradnja. - Prvi sprat. - Etažno grejanje na struju. - Klima (Daikin). - Lift. - ALU stolarija. - Roletne na dugme. - Komarnici. - Bosch kotao za grejanje s nižom potrošnjom. -....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 53.700 €, 27,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA STANOVA U VRNJAČKOJ BANJI, U MIRNOM OKRUŽENJU U NEPOSREDNOJ BLIZINI CENTRA I SVIH DRUGIH GRADSKIH ZNAMENITOSTI KAO I INSTITUCIJA. ZGRADA JE UDALJENA SVEGA 150M OD AQUA PARKA I PAR MINUTA ŠETNJE DO DRUGIH TURISTIČKIH ATRAKCIJA, PREDSTAVLJA IDEALAN IZBOR ZA RENTIRANJE APARTMANA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 79.750 €, 27,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Našim kupcima nudimo kvallitet, sigurnost i garantovano najbolju lokaciju na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan se nalazi u poslovno stambenom objektu. Grejanje je na gas sa kalorimetrima. Obezbežen parking kao i garaže u suterenu zgrade. Investitor je poznata Novosadska firma koja iza....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovačka Padina, 50.000 €, 27,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129572, V/V, klima, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Odlicna garsonjera za mlade osobe,u zgradi bez lifta.odlicna investicija Legalizacija. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131778, V/V, klima, uknjižen, podrum, ostava. SAJAM - ŠARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne površine je 27 m2, korisne 19 m2. Ima odvojenu spavaću sobu. Parket odrzavan kao i celi stan. 5 sprat - zgrada nema lift. Ima biciklanu u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131778, V/XIII, klima, podrum, ostava. SAJAM - SARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne povrsine je 27 m2, korisne 19 m2. Ima odvojenu spavacu sobu. Parket odrzavan kao i celi stan. 5 sprat - zgrada nema lift. Preko puta Sajma. Blizina....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 46.240 €, 27,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stanovi u izgradnji, u neposrednoj blizini Aqua Parka na Raju, i na 600m od mosta ljubavi. Zgrada se sastoji iz dve lamele, i gradice se od vrlo kvalitetnih materijala i savremene opreme: – armirano betonske temeljne trake i temeljni zidovi; – armirano betonski spoljni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 81.000 €, 27,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119705, II/IV, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking, stambena zgrada. Prodaje se potpuno opremijena garsonjera sa svom potrebnom belom tehnikom i namestajem. Stan je uknjižen 1/1. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 81.900 €, 27,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Na odličnoj lokaciji na Podbari, u ponudi su moderni stanovi u izgradnji u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom i podzemnom garažom. Rok useljenja je kraj 2026. godine. Zgrada se gradi po savremenim standardima, sa kvalitetnim materijalima i odličnom termo i zvučnom izolacijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 82.000 €, 27,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

- Odlična novogradnja, svaki stan ima terasu - Rok završetka septembar 2026. - Cena je bez PDV-a - Obavezna kupovina garažnog mesta - Odličan raspored - Podno grejanje na struju - Granitna keramika I plase - Uvozne sanitarije I klase - Lift koji ide u garažu PROSTORIJE: ulazni hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 82.400 €, 27,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na odličnoj lokaciji - jednoiposoban stan. Visina 1.sprata. U prirodi ima 28m2. Dvorišno orijentisan. Odlično iskorišćen svaki kvadrat. Klimatizovan. Naša sigurna preporuka. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.400 €, 27,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera sa terasom površine 27,42m2 u stambeno-poslovnom kompleksu na najatraktivnijoj lokaciji na Zlatiboru u samom centru. Šesti sprat. Ima terasu, dvorišno je orjentisana U okviru kompleksa nalaziće se zeleni park sa fontanom, koji će tokom zimskog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 82.400 €, 27,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjizena garsonjera u blizini centra. Novija gradnja. Minimalna ulaganja. Odlicna za stanovanje. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 82.400 €, 27,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se funkcionalna garsonjera u odlično očuvanoj zgradi iz 2006.godine.Nalazi se na 2 spratu od ukupno 6 spratova sa liftom.Stan je namešten i odmah useljiv,bez potrebe za dodatnim ulaganjem. Nalazi se na odličnoj lokaciji na Novoj Detelinari,u neposrednoj blizini marketa, autobuske....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 83.430 €, 27,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju veom svetle garosnjere koja se nalazi u blizini Limana, Bulevara, Doma zdravlja, marketa, autobuskih stajališta i svih drugih sadržaja neophodnih za svakodnevnicu. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi novogradnje, i prodaje se sa nameštajem. Grejanje na gas, niski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 21.600 €, 27,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85121, VI/VII, klima, lift, nov luks, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je potpuno nov, namešten stan na odličnoj lokaciji! Stan je moderno i vrlo funkcionalno opremljen. Nalazi u blizini Kule Beograd, tržnog centra Galerija, Kliničkog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 22.950 €, 27,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 16.200 €, 27,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, u samom centru grada Beograda. Stan se nalazi nadomak Skadarlije, ul. Braće Jugovića. Površina stana 27m2. Nalazi se na drugom spratu starije stambene zgrade, zgrada ima lift. Po strukturi jednosoban, se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 13.500 €, 27,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten jednosoban stan u blizini Ateljea 212, u mirnom delu ulice, svetao 4. sprat, lift, klima/norveški, površina 27m2. Male režije, depozit. Kontakt tel. 0641683765 Potreban depozit, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 75.600 €, 28,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA U IZGRADNJI – NOVI SAD (TELEP) Tražite moderan dom koji spaja funkcionalnost, mir i vrhunski kvalitet? Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni objekat , projektovan po meri savremenog načina života. Istaknute karakteristike svakog stana: Ekonomičnost: Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 74.780 €, 28,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu izgradnju na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, ova moderna zgrada projektovana je po najvišim standardima, s posebnim fokusom na kvalitet gradnje i pažljivo biranu opremu. Planirani završetak radova je januar 2026. a kupcima je omogućen povrat....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 73.000 €, 28,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garsonjera 28m Sremska Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Garsonjera Kvadratura: 28m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: Prizemlje Dodatne informacije Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 73.000 €, 28,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera 28 m², Bate Brkića – Četvrti sprat, terasa, lift Na prodaju funkcionalna garsonjera površine 28 m², smeštena na četvrtom spratu zgrade sa ukupno šest spratova, u traženom delu Novog Nasalja. Stan je svetao i praktičan, idealan za jednu osobu, par ili kao investicija za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 72.100 €, 28,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan, manji jednoiposoban stan na Avijaciji. Blizina dve Osnovne škole i vrtića. Tri gradske autobuske linije. Cena 72100 eura. Tel.0646685341 Snežana Terasa, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 72.100 €, 28,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan jednoiposoban stan u mirnom delu Adica, savršen za život ili izdavanje. Prodaje se kompletno namešten i opremljen. Za više infoemacija pozovite naše stručne agente. Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 71.150 €, 28,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju apartman na Kopaoniku. Površine 28 m2, na prvom spratu. Sastoji se od ulaznog hodnika otvorenog tipa, višenamenske sobe sa trpezarijom i kuhinjom. Prodaje se sa nameštajem, PVC stolarija, grejanje etažno, parking je ispred objekta za vlasnike apartmana. U samom objektu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.000 €, 28,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Nova oaza za život, u srcu Srbije, u Vrnjačkoj Banji. U mirnom delu Banje, je Vaša adresa za budućnost, stvaranje novih priča i ostvarenje snova. VB Residences je zamišljen kao kutak mira, sa 14 stambenih jedinica raspoređenih na 4 etaže. Stan broj 12: 27. 58m2 12. 1 Predprostor 3.....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 71.000 €, 28,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

Nova oaza za život, u srcu Srbije, u Vrnjačkoj Banji. U mirnom delu Banje, VB Residences je Vaša adresa za budućnost, stvaranje novih priča i ostvarenje snova. VB Residences je zamišljen kao kutak mira, sa 14 stambenih jedinica raspoređenih na 4 etaže. Stan broj 8: 27. 58m2 8. 1 Predprostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 77.000 €, 28,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja u urbanom centru Telepa. Savršen spoj komfora i kvaliteta Novi stambeni objekat na Telepu nudi širok spektar modernih stanova, od garsonjera do porodičnih trosobnih jedinica. Ovo je prilika da investirate u kvalitetnu nekretninu na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 67.200 €, 28,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 0643187924 Oglašavamo prodaju garsonjere 28m u izgradnji na prizmlju u Sremskoj Kamenici ( Mišeluk). Odličan raspored stana : dnevni boravak sa kuhinjiom i trpezarijom, izlazom na terasu, kupatilo, Gradi se moderni stambeni objekat Su+P+2+(3), sa 31 zasebnom stambenom jedinicom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 66.954 €, 28,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stanova Novi Sad – Temerinski put, Slana Bara, u mirnom i uređenom delu grada, idealnom za porodičan život i sve koji žele udobnost, kvalitet i mirno okruženje, a da su istovremeno blizu centra. Stanovi se nalaze na odličnoj lokaciji, svega 7 minuta vožnje do centra Novog....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 65.760 €, 28,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Rok završetka se očekuje kraj 2026. godine ali biće dosta ranije. Izgradnja će se sastojati od 2 lamele i od ukupnih 75 stanova raznih dimenzija i površina. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: Šestokomorna pvc stolarija, tarket, medijapan sobna vrata, grejanje na gas (kalorimetri),....

 
 
 
  Apartman, SOKO BANJA, 64.653 €, 28,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi odličan apartman projektovane površine 28.11m2, u novogradnji, u prvom apart- hotelu u Sokobanji. Nalazi se na vip povučenom (3) spratu ovog prelepog objekta u izgradnji i sastoji se od ulaznog dela, dnevne sobe, hodnika, kupatila, i terase. Apart hotel je postavljen u prelepom....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 63.500 €, 28,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju Studio - Apartman na Kopaoniku. Površine 28 m2, u prizemlju. Apartman ima pogled prema planinama Sastoji od ulaznog hodnika otvorenog tipa, višenamenske sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila i terase. Prodaje se sa novim nekorišcenim nameštajem, tehnikom i posudjem.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 78.200 €, 28,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prestavljamo vam garsonjeru površine 28m2 u izgradnji visokog kvaliteta gradnje i opreme. Grejanje je na kalolimetre, što omogućava kontrolu potrošnje i uštedu. Stan se nalazi u mirnom delu Novog Sada, na Novom Naaselju, okružen zelenilom i svim sadržajima neophodnim za udoban život.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Na prelepoj lokaciji na Kopaoniku u resortu MILMARI nalazi se luksuzan stan-apartman (studio-garsonjera) od 28m2 na prvom spratu u dobro odrzavanoj zgradi koji ima ukupno 4 spratova i potkrovlje. Takodje, ovaj....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 58.800 €, 28,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2024.,

www.heroldo.com

Nova oaza za život, u srcu Srbije, u Vrnjačkoj Banji. U mirnom delu Banje, VB Residences je Vaša adresa za budućnost, stvaranje novih priča i ostvarenje snova. VB Residences je zamišljen kao kutak mira, sa 14 stambenih jedinica raspoređenih na 4 etaže. Stan broj 4: 27. 58m2 4. 1 Predprostor....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 538)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>