• GoHome Professional
do 200 m2 klima što manji lift do 2000 eura/m2 Zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima što manji lift do 2000 eura/m2 Zad - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima što manji lift do 2000 eura/m2 Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 200 m2 klima što manji lift do 2000 eura/m2 zadnjih 14 dana" pronađeno 23 nekretnina - prosečna cena 1.857 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 190000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131778, V/V, klima, uknjižen, podrum, ostava. SAJAM - ŠARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne površine je 27 m2, korisne 19 m2. Ima odvojenu spavaću sobu. Parket odrzavan kao i celi stan. 5 sprat - zgrada nema lift. Ima biciklanu u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 48.000 €, 27,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131778, V/XIII, klima, podrum, ostava. SAJAM - SARMANTNO POTKROVLJE 27 m2. Za ljubitelje kosina i krovnih prozora! Podne povrsine je 27 m2, korisne 19 m2. Ima odvojenu spavacu sobu. Parket odrzavan kao i celi stan. 5 sprat - zgrada nema lift. Preko puta Sajma. Blizina....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 60.000 €, 29,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen jednosoban stan u novogradnji u Jagodini, na izuzetnoj lokaciji – K kompleks pored samog Akva parka. Stan se izdvaja po nesvakidašnjem i modernom konceptu prostora. Organizovan je tako da poseduje zaseban dnevni boravak, dok je prostor za spavanje opremljen....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 klima što manji lift do 2000 eura/m2 zadnjih 14 dana'
120.000 €
140.000 €
63.850 €
  Stan, BEOGRAD, 72.860 €, 36,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Izuzetna novogradnja. - Pravosnažna građevinska dozvola. - Dokumentacija uredna i čista. - Svi stanovi su predbeleženi u katastru nepokretnosti (prednost). • - Renomirani i pouzdan investitor s kojim gradimo dugoročnu i uspešnu saradnju. • - Kupci prvog stana imaju pravo na povraćaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Renoviran i čist, uredan stan. Sastoji se od dnevne i spavaće sobe, pretsoblja i kupatila. Kuhinja je opremljena. U zgradi postoje lift, video nadzor, interfon, ktv Uknjižen na vlasnika- moguća kupovina uz pomoć kredita. Opremljen klima uređajem, frižiderom, šporetom i ugradnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.120 €, 41,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, Centar, 84.000 €, 41,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.gsigma.rs

Jednoiposoban stan u novoj zgradi. Površine 41 m2. Stan se prodaje opremljen. Pažljivo birana lokacija, u neposrednoj blizini samog centra grada. Efikasna kontrola grejanja, hlađenja,roletnisve putem mobilne aplikacije(OBLO LIVING). Inovativno tehničko rešenje, tih i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 77.360 €, 47,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Odmah useljiva novogradnja - Komforni, moderni i funkcionalni stanovi, - Predivna lokacija u srcu Banovaca, - Pogled na Dunav, - Mirno okruženje, na svega nekoliko minuta od centra, - Strukture stanova od 44 m² do 80 m², - Kuhinja, kupatila i toaleti od keramike visokog kvaliteta,....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 65.000 €, 51,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Centar,dvosoban stan na trećem, poslednjem spratu, bez lifta. Renoviran, prodaje se opremljen stvarima i uređajima: sudomašina, mašina za sušenje. Bez ulaganja. Hodnik, kupatilo, spavaća i dnevna soba, kuhinja i terasa. Grejanje inverter klima i norveški radijatori. Obezbeđen parking....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.300 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, Somborski Bulevar (Bul. Sv. Pantelejmona) pored Novog trznog centra Strada koji se gradi i Lidla Stan od 55,15m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinja i trpezarija, komforna terasa koja ima balkonska vrata i iz kuhinje i iz dnevnog....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula - Prodaje se odličan 2.0 stan, 58m2, na 2. spratu od 3, na 600m od crkve Sv. Nikola. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Zgrada ne poseduje lift. Stan je kompletno renoviran. Razvedeno je podno grejanje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 139.000 €, 65,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOVOGRADNJA, u blizini Vojislava Ilića. Objekat spratnosto Su+Pr+2+Pk. Spoljni zidovi klima blok 19cm i kontaktna fasada od EPSa debljine 12cm uz trake kamene vune. PVC stolarija. Sobna vrata drvo i medijapan. Sigurnosna ulazna vrata. Granitna keramika i hrastov parket. Energetski....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 138.000 €, 67,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Majora Zorana Radosavljevi��a, 3/3, eg, novo- Stvarna povr��ina-67m2 , ugovorna povr��ina-67.42m2, Nudimo stanove u izgradnji u samom centru naselja u centralnoj ulici, Majora Zorana Ili��a. Stanovi su sa gra��evinskom dozvolom, mo��e kupovina iz stambenog kredita. Zgrada je projektovana....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 136.000 €, 68,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Majora Zorana Radosavljevi��a, 2/2, eg,-Stvarna povr��ina-68m2 , ugovorna povr��ina-42.58m2, Nudimo stanove u izgradnji u samom centru naselja u ulici Majora Zorana Radosavljevi��a. Stanovi su sa gra��evinskom dozvolom, mo��e kupovina na kredit. Zgrada je projektovana prema najsavremenijim....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 138.000 €, 69,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Majora Zorana Radosavljevi��a, 1/2, eg,-Stvarna povr��ina-69m2 , ugovorna povr��ina-69.02m2, Nudimo stanove u izgradnji u samom centru naselja u ulici Majora Zorana Radosavljevi��a. Stanovi su sa gra��evinskom dozvolom, mo��e kupovina na kredit. Zgrada je projektovana prema najsavremenijim....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 107.900 €, 70,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4. 0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan stan, u novoj stambenoj zgradi u centru Novih Banovaca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Terasa Interfon Beogradska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 2022 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 270.000 €, 159,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054797. INĐIJA, CENTAR, PETOIPOSOBAN, 159 m2. Luksuzan petoiposoban stan novogradnja, neuseljavan, sa 2 garažna mesta. U ponudi je izuzetno komforan petoiposoban stan u novoj zgradi završenoj u aprilu, koji do sada nije useljavan. Stan je uknjižen na 159 m², dok je stvarna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 20)

<< <1> >>