• GoHome Professional
do 200 m2 klima što manji dvorište do 743 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 klima što manji dvorište do 743 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima što manji dvorište do 743 eura/m2

  • Za upit "do 200 m2 klima što manji dvorište do 743 eura/m2" pronađeno 182 nekretnina - prosečna cena 591 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 705 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 780 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 60000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, JAGODINA, 82.000 €, 120,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u naselju Kupusara ukupne površine 120m2. Sastoji se od 3 sobe, 3 kupatila, kuhinje i ostave. Mogućnost priključka na gradsku kanalizaciju i gradski vodovod. Kuća ima 2 posebna ulaza, iz jednog se ulazi u opremljenu garsonjeru koju možete da rentirate. Grejanje na TA peć i čvrsta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 15.400 €, 28,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na jedinstvenoj lokaciji, u samom srcu Skadarlije i na nekoliko minuta hoda od centra, izdaje se jednosoban stan od 28 m² sa prostranom terasom koja gleda na mirno unutrašnje dvorište. Ovakav tip stana na ovoj lokaciji prava je retkost i pruža savršen balans između života u najživopisnijem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 15.000 €, 30,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na sedmom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina stana je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 200 m2 klima što manji dvorište do 743 eura/m2'
120.000 €
120.000 €
17.500 €
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 24.750 €, 33,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux studio-apartman sa terasom sa koje se pruža predivan pogled. Stan se nalazi u Beogradu na vodi, u zgradi Metropolitan, na samom početku glavnog bulevara. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasu. U potpunosti je moderno opremljen, od korisnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 22.750 €, 35,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se moderno opremljen neuseljavan stan na Salajci. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje, spavaće sobe i hodnika. Poseduje sopstveno dvorište. Grejanje je na gas, stan ima svoj kotao i termostat. Pet friendly. Odmah useljivo. Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 22.200 €, 37,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo lep, funkcionalan i kompletno renoviran stan korisne površine 45m² koji se nalazi u neposrednoj blizini Kapija Vračara. Predstavlja idealan spoj urbanog života i privatnosti jer se nalazi na visokom prizemlju kvalitetne zgrade, u mirnoj i tihoj ulici. Iz stana se direktno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 19.000 €, 38,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TELEP,38m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se fantastičan, potpuno namešten stan, u novoj zgradi na prvom spratu (od ukupno 4). Površina stana je 38m2, funkcionalnog rasporeda idealan za jednu osobu ili par. Stan se nalazi u mirnom delu sa pogledom na dvorište, poseduje svoj parking koji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 25.800 €, 43,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban renoviran, namešten stan na Čuburi. Dvostrano orjentisan gde je dnevna soba okrenuta ka ulici, visina prvog sprata, a spavaća soba ka dvorištu, visina prizemlje. Zgrada ima lepo dvorište u zelenilu. Grejanje je sa više mogucnosti i to Mitsubishi toplotna pumpa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 21.500 €, 43,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Trg Marije Trandafil. Neposredna blizina strogog centra grada, Matice srpske i škole. Kompletno namešten, veoma komforan dvosoban stan sa dve galerije. Ovaj lep stambeni prostor modernog enterijera odlikuju odlično iskorišćen prostor i funkcionalan raspored.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 33.000 €, 44,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo lux 1.0 stan , namešten, lux opremljen, terasa – dvorište, sa parking mestom i ostavom. Prostorije: dnevno – kuhinjsko – trepezarijski prostor koji se koristi i kao prostor za spavanje, kupatilo . Stanu pripadaju i natkrivena 2 parking mesta koja se dodatno doplaćuju. U mirnom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 24.200 €, 44,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, nikad useljavan, potpuno namešten i opremljen, komforan dvosoban stan površine 44 m2 u novoizgrađenoj zgradi na izuzetnoj lokaciji, u centru Novog Sada (između Bulevara oslobođenja i socijalnog). Stan je po svemu izuzetan: visina je 3 metra, ima prostranu-upotrebljivu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 22.000 €, 44,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

PODBARA, 44m2, JEDNOIPOSOBAN Izdaje se kompletno namešten stan na Podbari. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Unutar zgrade ima dvorište za parking. Sav nameštaj je nov i lepo sređen. Cena je 500€ + depozit + agencijska provizija.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 22.500 €, 45,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se 2.0 stan na Vračaru, kod Južnog bulevara. Prizemlje sa izlazom na dvorište, kompletno namešten, etažno grejanje. Dnevna i spavaća soba. Mogućnost zakupa parking mesta uz doplatu 100 €.. Agencijska provizija se placa u skladu sa opstim uslovima poslovanja. , Internet, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 25.300 €, 46,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan u modernom naselju Sunnyville, površine 46 m². Stan je polunamešten – poseduje potpuno opremljenu kuhinju i kupatilski nameštaj, uz mogućnost potpunog opremanja prema dogovoru. 📍 Pogodnosti naselja Sunnyville: Mirno i bezbedno okruženje Uređeno dvorište....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

CENTAR, 46m2, DVOSOBAN Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan na samo nekoliko minuta hoda od centra grada, poslovno sportskog centra SPENS, šoping centra Promenade. Stan je dvorišno orijentisan, bezbedan, udoban, tih. Nalazi se na prvom spratu zgrade novije gradnje. Sadrži sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 23.500 €, 47,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je dvosoban stan na četvrtom spratu zgrade sa liftom, u ulici Hadži Ruvimova (kod cvećare Flamingo). Stan je funkcionalno organizovan i pruža sve što je potrebno za udoban život. Sastoji se od spavaće sobe, odvojene kuhinje, prostranog dnevnog boravka, kupatila i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 33.600 €, 48,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 – MAXIS GROUP 💸 Na izdavanje: 700 € mesečno (stan + garaža) + depozit Agencijska provizija: 50% od ugovorene cene zakupa od prve kirije. 🏢 Maxis Group doo Beograd – Reg. broj 1850 🟨 Stan je idealan. 🔑 EKSKLUZIVNA PONUDA – Luksuzan stan u Zemunu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.000 €, 52,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. broj posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan stan u novoj zgradi na Vračaru sa dve terase ✨ Izdaje se stan od 52 m² sa jednom spavaćom sobom, dvostrano orijentisan, na 5. spratu nove i luksuzne zgrade u prestižnom delu Vračara.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 27.000 €, 54,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan površine 54m2 + 30m2 dvorišna terasa na Grbavici. Sastoji se iz dnevnog boravka, dve odvojene sobe, kuhinje, predsoblja, kupatila sa kadom , odvojenog toaleta i dvorišne terase. Stan je izuzetno dobro pozicioniran iz razloga što se nalazi u prizemlju zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalemegdan, 43.500 €, 58,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban na premijum lokaciji, bogat prirodnim svetlom. Nalazi se u mirnom delu ulice, a na svega nekoliko minuta od dinamičnih dešavanja i bogatog izbora sadržaja. Kupljeni su novi ormani, novi sto za trpezariju koji se uklapa u prostor, biće i sudomasina.Stan je useljiv....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 40.000 €, 60,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća - stan sa dvorištem i pomoćnim prostorijama u mirnom delu Srbobrana u blizini Hipodroma.Površina zemljišta 73m2 a korisna površina stana 60m2. Kuća-stan je opremljen etažnim grejanjem na gas sa Boschovim kondezacionim kotlom ( duplo manja potrošnja gasa u odnosu na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na samo desetak minuta lagane šetnje od Trga Republike i Narodnog pozorišta, nalazi se ova nepokretnost, ušuškana u mirnom delu centra grada nedaleko od keja praktično u srcu Beograda, a zaklonjena od gradske vreve i gužve. Na par minuta hoda su Skaradlija, Bajlonijeva pijaca, Dom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 34.800 €, 60,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajemo Stan u prizemlju od 60m2. Terasa 9m2, Garaza 25m2 plus Dvorište od 300m2. Sprat je opremljen, kuhinja novija... kao sto se vidi na slikama, tako se izdaje. kontakt putem whatsapp ili Viber, 00436769491075 Potreban depozit, Terasa, Parking, garaža, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

60m2, dvorište 5 ara, telefon, klima, parking. Uknjižena Kuća u mirnoj ulici, iza Saobraćajnog fakulteta, idealna za studente. Poseduje 5 ari privatnog dvorišta. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, antre, kupatilo. Urađena izolacija. Kontakt 063/817-3876 Broj u registru....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 48.000 €, 60,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ATRAKTIVNA LOKACIJA zgrada " PETICA"! Cena: 800€ Kontakt: +381668091211 Lokacija:Novi Beograd, Blok 63 Površina: 60m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: - ulaznog hodnika, - dnevnog boravka, - trpezarije, - kuhinje, - spavaće sobe, - kupatila i - terase. OPIS: Iz ponude....

 
 
 
  Kuća, BACKO GRADISTE, 39.999 €, 63,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem renoviranu odmah useljivu kuću u bačkom gradištu blizu Tise i bisernog ostrva.kuća ima 63m2 a dvorište je 500m2. Kuća ima dve sobe,veliku i jednu manju koju koristim kao ostavu,veliku trpezariju/kuhinju i manje kupatilo.u manju sobu staje samac krevet tako da moze biti gostinska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak, 32.000 €, 64,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan sa bajkovitim dvorištem! Cena: 500€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 64m2 Struktuta: dvoiposoban stan u čiju strukturu čine: - predsoblje, - dnevni boravak, - trpezarija, - kuhinja, - dve spavaće sobe, - terasa i -pripadajuće dvorište OPIS: Stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 45.500 €, 65,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo kompletno namešten stan u Zahumskoj ulici, nadomak Vukovog spomenika. Stan je salonskog tipa i nalazi se u prizemlju stambene zgrade ali je dvorišno orijentisan. Po strukturi se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 118370, PR/PR, klima, telefon, terasa, luks renoviran, dvorište/bašta, podrum, dvorišna zgrada. Kompletno renoviran stan u kuci. Luksuzno opremljen. Postoji mogućnost iznajmljivanja i 2 parking mesta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Budite prvi zakupci tek renoviranog 3-sobnog stana. Stan se nalazi u neposrednoj blizini većine Beogradskih fakulteta. Idealan i za porodice. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,"open space", dve spavaće sobe i kupatilo. Jedna soba nije nameštena a biće po....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 45.000 €, 68,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se prizemna kuća čvrste gradnje, zajedno sa pomoćnim objektom koji može služiti kao zasebna stambena jedinica. Površina objekata iznosi: 🔹 Objekat 1 površine 68 m² – potrebna manja investicija za uređenje 🔹 Objekat 2 pomoćni objekat P+PK površine osnove 56 m² ( koji se koristi....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 39.500 €, 69,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Bačkom Dobrom Polju – poseban ulaz, dvorište, terasa. Na prodaju namešten dvosoban stan površine 69 m² + terasa 5 m² u Bačkom Dobrom Polju , deo kuće sa posebnim ulazom , privatnim dvorištem i dodatnom šupom . Nalazi se u strogom centru sela , preko puta škole , na....

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 40.000 €, 70,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Borča, 35.000 €, 70,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 120006, I/I, klima, terasa, uknjižen, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, stambena zgrada. Izdajem stan od 70m2 koji se sastoji od tri spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, kupatila i terase. Grejanje je etažno, što omogućava....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 44.000 €, 72,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Lepa dvojna kuća na Peščari, kompletno zidana od cigle, na odličnoj lokaciji, blizu glavnog puta i autobuske stanice. Nova pvc kapija, lepo dvorište, dodatne prostorije u dvorištu. Internet, Tavan, Klima.

 
 
 
  Stan, SRBOBRAN, 31.000 €, 73,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se salonski stan u centru Srbobrana sa dvorištem i pomoćnim objektom. Stan se može posmatrati i kao kuća jer ima dvorište i zajednički ulaz kroz ajnfort kapiju sa drugim stanom u istoj kući, ali je posebno etažiran i svako ima svoje dvorište i svoju privatnost. Kuća je dober....

 
 
 
  Farma, KRAGUJEVAC, Veliki Šenj, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.oglasi.rs

Seosko domaćinstvo u Velikom Šenju, sa kućom, pomoćnim objektima i okućnicom od hektara i 37 ari. Kuća poseduje dnevnu sobu, dve spavaće sobe, kupatilo. Voda uvedena u kuću. Struja monofazna. Lepo uređeno dvorište. Imanje je ograđeno. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Nova Galenika, 41.250 €, 75,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122987, VPR/II, klima, terasa, parking, dvorište/bašta, ostava, dvorišna zgrada. Stan u kući na 15min.od centra Zemuna .Sastoji se od ulaznog hodniha,dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,četiri spavaće sobe(iz jedne se izlazi u dvorište),kupatila,ostaveMiran....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Z.Stanica, 60.840 €, 78,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Renovirana kuća pogodna za poslovni prostor. Poseduje 3 kancelarije i čekaonicu. Površina parcele iznosi 200 m2. Može da se izdaje i kao stambena jedinica. Kuća poseduje 3 parking mesta, prostrano dvorište i podrum. Cena je 10 e po m2. Može da se ubaci još kancelariskog nameštaja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i pretsoblja. Ispred je velika terasa(oko 15m2),koja pripada stanu, a moguće je koristiti i dvorište. Trenutno je u sivoj fazi , a ,vlasnik bi dovršio zanatske radove. Moguć je dogovor oko završetka radova -opreme i oblogaLako je špregradiv....

 
 
 
  Kuća, NIKINCI, 55.000 €, 80,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju čvrsto građena i renovirana kuća površine 80m², smeštena na prostranom i lepo uređenom placu od čak 10.5 ari. Kuća ima nov krov iz 2023. godine , što je velika prednost za buduće vlasnike. Raspored prostorija : Unutra : dnevna soba, trpezarija, kuhinja, hodnik, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 48.000 €, 80,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno prostran stan u Mirijevu IV, opština Zvezdara. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Uz stan se nalazi i dvorište koje samo stanar može koristiti i koje mu omogućava prijatan boravak na otvorenom. Stan je vrlo prostran sa maksimalno upotrebom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 179)

<< <1 2 3 4 5> >>