• GoHome Professional
do 200 m2 klima što manji do 598 eura/m2 2.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 200 m2 klima što manji do 598 eura/m2 2.sprat - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 klima što manji do 598 eura/m2 2.sprat

  • Za upit "do 200 m2 klima što manji do 598 eura/m2 2.sprat" pronađeno 50 nekretnina - prosečna cena 563 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 568 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 627 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 55000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 55.550 €, 101,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, četvorosoban stan u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Square garden na Avijatičarskom naselju. Drugi sprat u zgradi sa liftom. Odvojena i opremljena kuhunja. Dva kupatila. Dvostrano orjetisan. Dve terase. Grejanje se plaća samo tokom zimske sezone po utrošku.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 66.000 €, 110,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem stan 110m2 Futog, Svetozara Markovića. Stan se nalazi na 2 spratu, nova stambena zgrada. Ima 3 komforne spavaće sobe, 3 kupatila, ostavu, vešeraj, Dnevni boravak sa odvojenom kuhinjom. Stan je orejntisan ka sunčanoj strani sa dosta svetlosti. Uz stan se dobija 2 parking mesta....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 85.000 €, 142,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća na kružnom putu u Stanovu od 142 m2 na 3.59 ari placa. Kuća se nalazi u blizini Green Hill-a i Šumarica. Položaj kuće je odličan, sa lepim dvorištem i dva pomoćna objekta. Kuća je spratna ali drugi sprat je samo omalterisan. U prizemlju se nalazi dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 88.800 €, 148,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odličan porodičan stan u naselju Čalije. Nalazi se na drugom spratu porodične zgrade koja nema lift. Stan je površine 148 m2 i sastoji se od ulaznog predoblja, tri odvojene spavaće sobe od kojih svaka ima izlaz na terasu, kupatila i velike dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
  Kuća, ŽITORAĐA, 77.500 €, 160,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Žitorađi. Odlična investicija za miran porodični život. Plac je površine 1119m2. Kuća ima dve etaže (P+1), u osnovi 80m2, ukupne površine 160m2. Prizemlje je adaptirano i sastoji se od ulaznog dela, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, kupatila....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2022.,

www.oglasi.rs

Prodaju se dve etaže porodične kuće, sa placem i garažom u naselju Crvena Zvezda. Plac je veličine 3,7 ara, koji je u potpunosti ograđen. Osnova porodične kuće je 121m2. Prodaje se etaža na prizemlju, koja je 60m2 i poslednja etaža, na drugom spratu, koja je veličine 121m2. Ove dve....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 129.000 €, 214,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, Pivara, 130.000 €, 220,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kuća na Pivari sa 3,66 ari placa .Kuća je spratna na lepoj lokaciji, svega 1km od centra grada, površine 150m2+70m2. U prizemlju se nalazi veliki dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i hodnik. Ulazak u prizemlje potpuno odvojen od drugog dela kuće, tako....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-50 (od ukupno 50)

<< <1 2> >>