• GoHome Professional
do 200 m2 kablovska do 290000 eura do 2000 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 200 m2 kablovska do 290000 eura do 2000 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 kablovska do 290000 eura do 2000 eura/m2 porasla cena što veći

  • Za upit "do 200 m2 kablovska do 290000 eura do 2000 eura/m2 porasla cena što veći" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 1.352 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 93000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 900 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+33%

Promena cene sa 154.500 € na 206.000 € dana 22.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, 206.000 €, 177,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2022 - 154.500 €
22.02.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2022.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica - Čardak. Uknjižena šestosobna vikend kuća u neposrednoj blizini autobuskog stajališta i marketa. Ovaj stambeni prostor čine prizemlje,međusprat, sprat, međusprat i potkrovlje. Prizemlje čini dnevni boravak, kuhinja i kupatilo, međusprat je rezervisan za jednu spavaću....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 113.000 € na 130.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, MALA MOŠTANICA, 130.000 €, 158,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 115.000 €
19.04.2026 - 113.000 €
22.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Obrenovac, Barič - Peđe Leovca 5.0, 158m2 (terasa 18m2), PR/1, GAS, telefon, parking, gradska kanalizacija, asfaltni put. Odlična porodična kuća na čijoj se izgradnji nije štedelo tih godina kad se kuća zidala, što pokazuje prvi susret sa ovom lepom kućom. U prizemlju kuće se nalazi....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 113.000 € na 130.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARIČ, 130.000 €, 158,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 115.000 €
19.04.2026 - 113.000 €
22.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 100.000 € na 120.000 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 120.000 €, 130,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 79.000 €
27.07.2025 - 100.000 €
25.02.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo petosobnu spratnicu od 130 kvm sa zajedničkim dvorištem. Kuća je građena od cigle. Grejanje je na TA peći, gradska voda i kanalizacija, trofazna struja, telefon, kablovska, podrum. Pvc stolarija. Ev. Br. 4047 .

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 199.000 € na 219.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Zemun, 219.000 €, 125,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.01.2025 - 199.000 €
21.04.2026 - 219.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.01.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Parking Kanalizacija Terasa Koruska Spratnost: 1 Soba: 4 Godina izgradnje: 2001 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 155.000 € na 158.000 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 158.000 €, 82,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 176.300 €
30.01.2026 - 162.000 €
13.02.2026 - 155.000 €
15.02.2026 - 158.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja duplex stana – odlična lokacija, blizina Košutnjaka Na prodaju duplex stan u staroj, kvalitetnoj gradnji, uknjižen na 54 m², dok je stvarna površina 82 m². Stan zahteva manje renoviranje kako bi se postigli idealni rezultati, ali već sada ima odličnu osnovu i veliki potencijal.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 155.000 € na 165.000 € dana 11.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 165.000 €, 82,00 m2 cca 2010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.01.2026 - 155.000 €
11.02.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

U najlepšem delu Mirijeva prodaje se renoviran ,prostran , dvostroano orijentisan svetao trosoban stan. Konfiguracija stana Hodnik 2 spavaće sobe Dnevna soba Posebna garderoba 2 kupatila, jedno klasično sa tuš kabinom, drugo sa ďakuzijem Kihinja sa trpezarijom Grejanje je etažno ili....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 154.740 € na 168.807 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 168.807 €, 77,37 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 151.295 €
30.01.2026 - 148.184 €
04.02.2026 - 155.240 €
23.02.2026 - 154.740 €
09.03.2026 - 155.240 €
03.04.2026 - 154.740 €
22.04.2026 - 168.807 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 648 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 65.000 € na 75.000 € dana 17.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BARAJEVO, 75.000 €, 65,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.01.2026 - 65.000 €
17.02.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Carice Milice Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 75.000 € na 86.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KALUĐERICA, 86.000 €, 45,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 75.000 €
05.04.2026 - 86.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je stan u hitnoj prodaji, idealan za sve koji žele brzo i sigurno da reše svoje stambeno pitanje ili naprave dobru investiciju. Stan se nalazi u mirnom i traženom delu Kaludjerice, površine je 45m². Ovaj svetao i prostran stan odiše toplinom i prijatnom porodičnom energijom.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>