• GoHome Professional
do 200 m2 interfon lift zadnjih 14 dana do 200000 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • do 200 m2 interfon lift zadnjih 14 dana do 200000 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 200 m2 interfon lift zadnjih 14 dana do 200000 eura što manji

  • Za upit "do 200 m2 interfon lift zadnjih 14 dana do 200000 eura što manji" pronađeno 139 nekretnina - prosečna cena 2.882 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2 (malo manji)
    • 210 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 210000 eura (malo skuplji)
    • do 2900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 014 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ĆUPRIJA, 103.422 €, 78,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stanovi različitih kvadratura u jednoj od najatraktivnijih lokacija u Ćupriji – sama glavna ulica, idealno za porodično stanovanje ili investiciju. Karakteristike objekta i stanova: PVC stolarija renomirane marke REHAU – vrhunska termo i zvučna izolacija Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 105.468 €, 79,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.752 €, 79,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 103.422 €, 79,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 210.500 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odli��noj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogu��eno pomo��u toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je mogu��e kupiti i gara��no mesto, uz doplatu. Izra��ene cene su bez ura��unatog....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 105.468 €, 80,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 140.000 €, 87,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjizen , funkcionalan i svetao stan površine 87 m² sa terasom. U blizini centra Stare Pazove. Nalazi se na II spratu od ukupno V spratova u novijoj zgradi. U cenu je uključeno garazno mesto . Struktura: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, Novi Banovci – Beogradska 4. 0, 92m2 (dve terase 8m2), 3/6, lift, GAS, klima, interfon, parking Prodaje se četvorosoban, funkcionalan stan, u novoj stambenoj zgradi u centru Novih Banovaca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 170.000 €, 92,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Terasa Interfon Beogradska Sprat: 3 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 2022 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 205.180 €, 102,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan u novogradnji u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u najlepšem delu Mirijeva. Objekat se sastoji od tri lamele, u neposrednoj blizini svih infrastrukturnih sadržaja. U okviru kompleksa supermarket, apoteka, park za decu. U izgradnji su korišćeni visoko kvalitetni materijali,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 160.116 €, 121,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 160.116 €, 122,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-139 (od ukupno 140)

<< <1 2 3 4> >>